Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij nog kon spelen

door
Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij  nog kon spelen

De Rode Duivels wisten zich in Oostenrijk al te verzekeren van hun deelname aan het EK en dus kan de wedstrijd van maandag tegen Zweden in een ontspannen sfeer afgewerkt worden. In de marge van die partij zal ook Kevin Mirallas nog eens gefêteerd worden. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in de zomer een punt achter zijn profcarrière.

Mirallas verzamelde tussen 2007 en 2018 60 caps voor België, waarin hij tien keer scoorde. Op clubniveau kwam hij uit voor Lille, Saint-Etienne, Olympiakos, Everton, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep, Moreirense en AEL Limassol. Bij die laatste club was hij vorig seizoen nog aan de slag.

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Mirallas kon naar RWDM

In mei liep Mirallas echter een knieblessure op en uiteindelijk besloot hij zijn contract in Cyprus te laten ontbinden. Desondanks had hij echter nog in de Jupiler Pro League aan de slag gekund, want in Het Nieuwsblad onthult Mirallas dat RWDM nog geïnformeerd heeft. Ook vanuit Saudi-Arabië was er nog interesse.

Het lichaam wou echter niet meer mee en ook de motivatie werd steeds minder, dus vond Mirallas het beter om te stoppen. Hij ging daarna snel alweer aan de slag, want hij werd verrassend bij tweedenationaler Eendracht Aalst aangesteld als technisch directeur. Die club werd in de zomer overgenomen door Turkse ex-makelaars.

Woelige start in Aalst

In Aalst beleefde Mirallas alvast woelige eerste weken. Hij kreeg al snel te maken met een spelersstaking, omdat er nog achterstallige betalingen van vorig seizoen waren. Die liep bijna uit de hand omdat de nieuw aangetrokken buitenlandse spelers wel gewoon wilden trainen.

Terzelfdertijd zette Mirallas ook de trainer op straat, wat voor een zeer gespannen situatie zorgde. De namen van Guillaume Gillet en Mbark Boussoufa vielen vervolgens bij Aalst, maar Mirallas koos uiteindelijk met Regi Van Acker voor een Vlaamse coach met meer ervaring op dat niveau.

Zou Mirallas nog van waarde geweest zijn in de JPL?

Meest recent

Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

105
105
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

132
132
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

188
188
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

260
260
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

210
210
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

526
526
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

76
76
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

291
291
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

54
54
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

107
107
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

141
141
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

198
198
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

576
576
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

339
339
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

214
214
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

464
464
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

289
289
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

279
279
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

281
281
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

693
693
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

209
209
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

139
139
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

70
70
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

59
59

Meer sportnieuws