Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij nog kon spelen

99 stemmen
Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij  nog kon spelen

De Rode Duivels wisten zich in Oostenrijk al te verzekeren van hun deelname aan het EK en dus kan de wedstrijd van maandag tegen Zweden in een ontspannen sfeer afgewerkt worden. In de marge van die partij zal ook Kevin Mirallas nog eens gefêteerd worden. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in de zomer een punt achter zijn profcarrière.

Mirallas verzamelde tussen 2007 en 2018 60 caps voor België, waarin hij tien keer scoorde. Op clubniveau kwam hij uit voor Lille, Saint-Etienne, Olympiakos, Everton, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep, Moreirense en AEL Limassol. Bij die laatste club was hij vorig seizoen nog aan de slag.

LEES OOK: Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Mirallas kon naar RWDM

In mei liep Mirallas echter een knieblessure op en uiteindelijk besloot hij zijn contract in Cyprus te laten ontbinden. Desondanks had hij echter nog in de Jupiler Pro League aan de slag gekund, want in Het Nieuwsblad onthult Mirallas dat RWDM nog geïnformeerd heeft. Ook vanuit Saudi-Arabië was er nog interesse.

Het lichaam wou echter niet meer mee en ook de motivatie werd steeds minder, dus vond Mirallas het beter om te stoppen. Hij ging daarna snel alweer aan de slag, want hij werd verrassend bij tweedenationaler Eendracht Aalst aangesteld als technisch directeur. Die club werd in de zomer overgenomen door Turkse ex-makelaars.

Woelige start in Aalst

In Aalst beleefde Mirallas alvast woelige eerste weken. Hij kreeg al snel te maken met een spelersstaking, omdat er nog achterstallige betalingen van vorig seizoen waren. Die liep bijna uit de hand omdat de nieuw aangetrokken buitenlandse spelers wel gewoon wilden trainen.

Terzelfdertijd zette Mirallas ook de trainer op straat, wat voor een zeer gespannen situatie zorgde. De namen van Guillaume Gillet en Mbark Boussoufa vielen vervolgens bij Aalst, maar Mirallas koos uiteindelijk met Regi Van Acker voor een Vlaamse coach met meer ervaring op dat niveau.

Zou Mirallas nog van waarde geweest zijn in de JPL?

Meest recent

Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

44
44
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

29
29
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

25
25
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

178
178
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

38
38
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

168
168
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

76
76
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

337
337
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

100
100
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

649
649
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

201
201
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

316
316
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

533
533
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

147
147
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

94
94
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

571
571
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

245
245
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

581
581
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

418
418
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

183
183
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

760
760
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

234
234
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

637
637
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

172
172
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

905
905

Meer sportnieuws