Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij nog kon spelen

99
Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij  nog kon spelen

De Rode Duivels wisten zich in Oostenrijk al te verzekeren van hun deelname aan het EK en dus kan de wedstrijd van maandag tegen Zweden in een ontspannen sfeer afgewerkt worden. In de marge van die partij zal ook Kevin Mirallas nog eens gefêteerd worden. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in de zomer een punt achter zijn profcarrière.

Mirallas verzamelde tussen 2007 en 2018 60 caps voor België, waarin hij tien keer scoorde. Op clubniveau kwam hij uit voor Lille, Saint-Etienne, Olympiakos, Everton, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep, Moreirense en AEL Limassol. Bij die laatste club was hij vorig seizoen nog aan de slag.

Mirallas kon naar RWDM

In mei liep Mirallas echter een knieblessure op en uiteindelijk besloot hij zijn contract in Cyprus te laten ontbinden. Desondanks had hij echter nog in de Jupiler Pro League aan de slag gekund, want in Het Nieuwsblad onthult Mirallas dat RWDM nog geïnformeerd heeft. Ook vanuit Saudi-Arabië was er nog interesse.

Het lichaam wou echter niet meer mee en ook de motivatie werd steeds minder, dus vond Mirallas het beter om te stoppen. Hij ging daarna snel alweer aan de slag, want hij werd verrassend bij tweedenationaler Eendracht Aalst aangesteld als technisch directeur. Die club werd in de zomer overgenomen door Turkse ex-makelaars.

Woelige start in Aalst

In Aalst beleefde Mirallas alvast woelige eerste weken. Hij kreeg al snel te maken met een spelersstaking, omdat er nog achterstallige betalingen van vorig seizoen waren. Die liep bijna uit de hand omdat de nieuw aangetrokken buitenlandse spelers wel gewoon wilden trainen.

Terzelfdertijd zette Mirallas ook de trainer op straat, wat voor een zeer gespannen situatie zorgde. De namen van Guillaume Gillet en Mbark Boussoufa vielen vervolgens bij Aalst, maar Mirallas koos uiteindelijk met Regi Van Acker voor een Vlaamse coach met meer ervaring op dat niveau.

Zou Mirallas nog van waarde geweest zijn in de JPL?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

18
18
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

159
159
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

67
67
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

109
109
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

134
134
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

304
304
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

705
705
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

83
83
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

168
168
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

194
194
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

371
371
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

691
691
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

256
256
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

606
606
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

107
107

Meer sportnieuws