Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij nog kon spelen

door
Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij  nog kon spelen

De Rode Duivels wisten zich in Oostenrijk al te verzekeren van hun deelname aan het EK en dus kan de wedstrijd van maandag tegen Zweden in een ontspannen sfeer afgewerkt worden. In de marge van die partij zal ook Kevin Mirallas nog eens gefêteerd worden. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in de zomer een punt achter zijn profcarrière.

Mirallas verzamelde tussen 2007 en 2018 60 caps voor België, waarin hij tien keer scoorde. Op clubniveau kwam hij uit voor Lille, Saint-Etienne, Olympiakos, Everton, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep, Moreirense en AEL Limassol. Bij die laatste club was hij vorig seizoen nog aan de slag.

LEES OOK: Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

Mirallas kon naar RWDM

In mei liep Mirallas echter een knieblessure op en uiteindelijk besloot hij zijn contract in Cyprus te laten ontbinden. Desondanks had hij echter nog in de Jupiler Pro League aan de slag gekund, want in Het Nieuwsblad onthult Mirallas dat RWDM nog geïnformeerd heeft. Ook vanuit Saudi-Arabië was er nog interesse.

Het lichaam wou echter niet meer mee en ook de motivatie werd steeds minder, dus vond Mirallas het beter om te stoppen. Hij ging daarna snel alweer aan de slag, want hij werd verrassend bij tweedenationaler Eendracht Aalst aangesteld als technisch directeur. Die club werd in de zomer overgenomen door Turkse ex-makelaars.

Woelige start in Aalst

In Aalst beleefde Mirallas alvast woelige eerste weken. Hij kreeg al snel te maken met een spelersstaking, omdat er nog achterstallige betalingen van vorig seizoen waren. Die liep bijna uit de hand omdat de nieuw aangetrokken buitenlandse spelers wel gewoon wilden trainen.

Terzelfdertijd zette Mirallas ook de trainer op straat, wat voor een zeer gespannen situatie zorgde. De namen van Guillaume Gillet en Mbark Boussoufa vielen vervolgens bij Aalst, maar Mirallas koos uiteindelijk met Regi Van Acker voor een Vlaamse coach met meer ervaring op dat niveau.

Zou Mirallas nog van waarde geweest zijn in de JPL?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
"Wat zat in zijn ontbijt?" - Vandenbempt walgt van fratsen Coosemans

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

97
97
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

39
39
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

149
149
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

198
198
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

152
152
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

163
163
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

33
33
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

71
71
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

166
166
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

125
125
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

44
44
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

102
102
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

165
165
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

121
121
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

169
169
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

232
232
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

233
233
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

774
774
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

178
178
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

97
97
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

149
149
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

60
60
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

366
366
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

468
468

Meer sportnieuws