Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij nog kon spelen

door
Mirallas onthult bij welke eersteklasser hij  nog kon spelen

De Rode Duivels wisten zich in Oostenrijk al te verzekeren van hun deelname aan het EK en dus kan de wedstrijd van maandag tegen Zweden in een ontspannen sfeer afgewerkt worden. In de marge van die partij zal ook Kevin Mirallas nog eens gefêteerd worden. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in de zomer een punt achter zijn profcarrière.

Mirallas verzamelde tussen 2007 en 2018 60 caps voor België, waarin hij tien keer scoorde. Op clubniveau kwam hij uit voor Lille, Saint-Etienne, Olympiakos, Everton, Fiorentina, Antwerp, Gaziantep, Moreirense en AEL Limassol. Bij die laatste club was hij vorig seizoen nog aan de slag.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Mirallas kon naar RWDM

In mei liep Mirallas echter een knieblessure op en uiteindelijk besloot hij zijn contract in Cyprus te laten ontbinden. Desondanks had hij echter nog in de Jupiler Pro League aan de slag gekund, want in Het Nieuwsblad onthult Mirallas dat RWDM nog geïnformeerd heeft. Ook vanuit Saudi-Arabië was er nog interesse.

Het lichaam wou echter niet meer mee en ook de motivatie werd steeds minder, dus vond Mirallas het beter om te stoppen. Hij ging daarna snel alweer aan de slag, want hij werd verrassend bij tweedenationaler Eendracht Aalst aangesteld als technisch directeur. Die club werd in de zomer overgenomen door Turkse ex-makelaars.

Woelige start in Aalst

In Aalst beleefde Mirallas alvast woelige eerste weken. Hij kreeg al snel te maken met een spelersstaking, omdat er nog achterstallige betalingen van vorig seizoen waren. Die liep bijna uit de hand omdat de nieuw aangetrokken buitenlandse spelers wel gewoon wilden trainen.

Terzelfdertijd zette Mirallas ook de trainer op straat, wat voor een zeer gespannen situatie zorgde. De namen van Guillaume Gillet en Mbark Boussoufa vielen vervolgens bij Aalst, maar Mirallas koos uiteindelijk met Regi Van Acker voor een Vlaamse coach met meer ervaring op dat niveau.

Zou Mirallas nog van waarde geweest zijn in de JPL?

Meest recent

Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

27
27
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

23
23
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

30
30
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

135
135
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

36
36
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

61
61
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

115
115
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

27
27
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

140
140
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

188
188
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

68
68
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1003
1003
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

126
126
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

293
293
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

359
359
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

212
212
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

280
280
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

111
111
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

89
89
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

527
527
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

88
88
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

282
282
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

168
168
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

149
149

Meer sportnieuws