Cristiano Ronaldo méér dan duidelijk over Roberto Martínez

door
Cristiano Ronaldo méér dan duidelijk over Roberto Martínez

Portugal won gisterenavond met 3-2 van Slowakije. Cristiano Ronaldo scoorde twee keer en zijn teller staat op 125 interlandgoals. De 38-jarige aanvaller was na de match positief over zijn coach Roberto Martinez. Hij sprak ook over zijn toekomst.

Ronaldo zou nog tot 2027 willen doorgaan als voetballer. Hij wil ook het WK 2026 nog meemaken. Het EK 2024 is een zekerheid als hij geen blessure oploopt.

LEES OOK: Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Ronaldo geniet onder Martinez

"Ik denk niet aan de toekomst, ik denk aan de korte termijn en ik probeer altijd van het huidige moment te genieten”, verklaarde de vijfvoudig Gouden Bal-winnaar na de kwalificatie voor het EK.

Ronaldo dacht er nog geen moment aan om te stoppen met het nationaal team. “Ik speel graag voor het nationale team. We hebben goed gespeeld en ons gekwalificeerd omdat we een geweldig team hebben en een geweldige coach als Roberto Martinez."

7 goals in 6 matchen

De voormalige bondscoach van België loodste Portugal naar een 21 op 21 en de Portugezen scoorden maar liefst 27 keer en incasseerden amper 2 tegengoals. Martinez kreeg kritiek dat hij Ronaldo aanvankelijk weer opriep, maar de ex-speler van Real Madrid en Manchester United antwoordde met de voeten. 

De huidige aanvaller van Al-Nassr was in 6 EK-kwalificatiematchen goed voor 7 doelpunten. Kan Martinez Ronaldo ook op het EK aan het scoren krijgen?

🔥 Populair bij onze lezers

'Opgebrande Liverpool-topper naar Club Brugge'
'Opgebrande Liverpool-topper naar Club Brugge'

Gaat Portugal het EK winnen?

Meest recent

'AA Gent is het beu en laat transfer schieten'

AA Gent moet dringend in actie schieten op de transfermarkt. De teller staat bij de Buffalo's nog ...

71
71
Italianen in shock door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

300
300
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

26
26
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

37
37
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

56
56
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

723
723
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

299
299
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

122
122
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

112
112
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

1071
1071
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

551
551
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

122
122
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1499
1499
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

153
153
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

485
485
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

167
167
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1337
1337
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

350
350
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

910
910
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

347
347
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

325
325
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

444
444
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1085
1085
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

542
542
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1103
1103

Meer sportnieuws