'Modric op weg naar winterexit bij Real Madrid'

299 stemmen
'Modric op weg naar winterexit bij Real Madrid'

Luka Modric zit bij Real Madrid tegenwoordig meer op de bank dan hem lief is. Hier en daar wordt dan ook gesuggereerd dat de 38-jarige Kroaat na meer dan een decennium de deur van Bernabéu weldra achter zich dicht zal trekken. Het einde van een tijdperk komt alvast alsmaar dichterbij.

Niet alleen loopt het huidige contract van Modric volgende zomer af, zijn gebrek aan speeltijd zou hem wel eens nog sneller richting de uitgang kunnen duwen. In 11 wedstrijden verscheen de middenvelder tot dusver slechts vier keer aan de aftrap. Tweemaal bleef hij zelfs aan de bank gekluisterd.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

Modric spuit mist

"Ik denk niet dat hij overweegt om in januari te vertrekken. Ik ben tevreden over hem. Hij is nog altijd heel belangrijk voor het team", is er volgens Carlo Ancelotti weliswaar geen vuiltje aan de lucht. Gevraagd of zijn coach het bij het rechte eind heeft lijkt Modric zelf echter net iets minder overtuigd.

"Daar wil ik nu niet op ingaan", klonk het tegenover Kroatische media. "De winter ligt nog ver weg. Op mijn leeftijd is het moeilijk om iets op de lange termijn te voorspellen. We zullen zien wat de toekomst brengt", aldus de voormalige Gouden Bal, die eerder al zijn ongenoegen kenbaar maakte.

Zagreb of Miami?

Nog volgens de lokale pers zou Dinamo Zagreb alleszins een poging willen wagen om Modric zo snel mogelijk terug naar zijn thuisland te lokken. Recent werd tevens gewag gemaakt van interesse uit de MLS, waar hij Lionel Messi bij Inter Miami zou kunnen vervoegen. Wordt wellicht vervolgd.

Modric kan het niveau bij Real nog aan

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

26
26
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

70
70
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

128
128
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

28
28
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

40
40
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

51
51
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

96
96
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

78
78
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

33
33
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

171
171
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

209
209
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

449
449
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

214
214
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

323
323
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

182
182
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

215
215
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

513
513
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

138
138

Meer sportnieuws