'Modric op weg naar winterexit bij Real Madrid'

299 stemmen
'Modric op weg naar winterexit bij Real Madrid'

Luka Modric zit bij Real Madrid tegenwoordig meer op de bank dan hem lief is. Hier en daar wordt dan ook gesuggereerd dat de 38-jarige Kroaat na meer dan een decennium de deur van Bernabéu weldra achter zich dicht zal trekken. Het einde van een tijdperk komt alvast alsmaar dichterbij.

Niet alleen loopt het huidige contract van Modric volgende zomer af, zijn gebrek aan speeltijd zou hem wel eens nog sneller richting de uitgang kunnen duwen. In 11 wedstrijden verscheen de middenvelder tot dusver slechts vier keer aan de aftrap. Tweemaal bleef hij zelfs aan de bank gekluisterd.

LEES OOK: 'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Modric spuit mist

"Ik denk niet dat hij overweegt om in januari te vertrekken. Ik ben tevreden over hem. Hij is nog altijd heel belangrijk voor het team", is er volgens Carlo Ancelotti weliswaar geen vuiltje aan de lucht. Gevraagd of zijn coach het bij het rechte eind heeft lijkt Modric zelf echter net iets minder overtuigd.

"Daar wil ik nu niet op ingaan", klonk het tegenover Kroatische media. "De winter ligt nog ver weg. Op mijn leeftijd is het moeilijk om iets op de lange termijn te voorspellen. We zullen zien wat de toekomst brengt", aldus de voormalige Gouden Bal, die eerder al zijn ongenoegen kenbaar maakte.

Zagreb of Miami?

Nog volgens de lokale pers zou Dinamo Zagreb alleszins een poging willen wagen om Modric zo snel mogelijk terug naar zijn thuisland te lokken. Recent werd tevens gewag gemaakt van interesse uit de MLS, waar hij Lionel Messi bij Inter Miami zou kunnen vervoegen. Wordt wellicht vervolgd.

Modric kan het niveau bij Real nog aan

Meest recent

Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

20
20
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

29
29
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

31
31
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

62
62
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

26
26
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

102
102
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

85
85
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

16
16
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

133
133
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

315
315
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

201
201
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

59
59
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

644
644
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

449
449
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

446
446
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

333
333
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

621
621
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

315
315
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

473
473
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

129
129
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2046
2046
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

178
178
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

259
259
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

246
246
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

77
77

Meer sportnieuws