'Modric op weg naar winterexit bij Real Madrid'

299 stemmen
'Modric op weg naar winterexit bij Real Madrid'

Luka Modric zit bij Real Madrid tegenwoordig meer op de bank dan hem lief is. Hier en daar wordt dan ook gesuggereerd dat de 38-jarige Kroaat na meer dan een decennium de deur van Bernabéu weldra achter zich dicht zal trekken. Het einde van een tijdperk komt alvast alsmaar dichterbij.

Niet alleen loopt het huidige contract van Modric volgende zomer af, zijn gebrek aan speeltijd zou hem wel eens nog sneller richting de uitgang kunnen duwen. In 11 wedstrijden verscheen de middenvelder tot dusver slechts vier keer aan de aftrap. Tweemaal bleef hij zelfs aan de bank gekluisterd.

Modric spuit mist

"Ik denk niet dat hij overweegt om in januari te vertrekken. Ik ben tevreden over hem. Hij is nog altijd heel belangrijk voor het team", is er volgens Carlo Ancelotti weliswaar geen vuiltje aan de lucht. Gevraagd of zijn coach het bij het rechte eind heeft lijkt Modric zelf echter net iets minder overtuigd.

"Daar wil ik nu niet op ingaan", klonk het tegenover Kroatische media. "De winter ligt nog ver weg. Op mijn leeftijd is het moeilijk om iets op de lange termijn te voorspellen. We zullen zien wat de toekomst brengt", aldus de voormalige Gouden Bal, die eerder al zijn ongenoegen kenbaar maakte.

Zagreb of Miami?

Nog volgens de lokale pers zou Dinamo Zagreb alleszins een poging willen wagen om Modric zo snel mogelijk terug naar zijn thuisland te lokken. Recent werd tevens gewag gemaakt van interesse uit de MLS, waar hij Lionel Messi bij Inter Miami zou kunnen vervoegen. Wordt wellicht vervolgd.

🚀

Modric kan het niveau bij Real nog aan

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

26
26
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

20
20
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

31
31
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

43
43
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

40
40
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

76
76
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

58
58
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

212
212
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

59
59
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

39
39
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

103
103
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

722
722
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

448
448
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

402
402
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

317
317
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

803
803
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

421
421
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws