De Bilde geeft Tedesco gouden raad: "Hem centraal is meest aangewezen optie"

137
De Bilde geeft Tedesco gouden raad:

De Rode Duivels staan vrijdagavond voor een nieuwe opdracht in de kwalificaties voor het EK in 2024. Ze nemen het op tegen Oostenrijk, dat mee op kop gaat in groep F. Boeken de Duivels in Wenen hun EK-ticket?

EK-deelname kan de Duivels nog amper ontsnappen, maar Domenico Tedesco en co lijken de klus zo snel mogelijk te willen klaren. In Wenen zullen ze wel moeten aantreden zonder sterkhouders als Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois. Ook Leandro Trossard, Koen Casteels en Ameen-Al Dakhil zijn onbeschikbaar. Tedesco zal dus wat moeten schuiven en daarbij rijst onder meer de vraag waar Yannick Carrasco zal spelen.

Gilles De Bilde denkt bij VTM nieuws dat Carrasco centraal posteren de meest aangewezen optie is. Zeker bij de afwezigheid van Trossard, die de voorbije wedstrijden de meest vooruitgeschoven middenvelder was van de Duivels. Carrasco speelde op zijn beurt in de thuiswedstrijd tegen de Oostenrijkers al op de tien, iets wat De Bilde nu dus ook zou doen.

LEES OOK: Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Schuiven met andere pionnen

Als Carrasco op de tien zal spelen, dan zal Tedesco schuiven met andere pionnen. In dat geval speelt Doku vanaf links en komt er een plaatsje vrij op rechts. Het Laatste Nieuws verwacht daar Johan Bakayoko, Het Nieuwsblad en La Dernière Heure kiezen voor Dodi Lukebakio. Een andere optie die HNB naar voor schuift, is dat Tedesco meer zekerheid inbouwt door Carrasco weer naar de flank te schuiven. Dat zou betekenen dat Doku naar rechts verhuist en Youri Tielemans de vrijgekomen plaats op het middenveld zou innemen.

Moet Carrasco centraal spelen?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

11
11
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

84
84
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

66
66
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

43
43
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

151
151
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

146
146
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

28
28
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

202
202
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

117
117
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

198
198
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

199
199
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

276
276
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

217
217
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

286
286
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

455
455
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

211
211
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

155
155
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

225
225
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws