'Mitoma versiert absolute droomtransfer'

131
'Mitoma versiert absolute droomtransfer'

In het seizoen 2021/22 flitste hij nog met Union op de Belgische velden, maar iets meer dan een jaar later kent iederéén Kaoru Mitoma. De Japanse flankaanvaller pakte vorig seizoen met Brighton ook de Premier League in en gaat dit seizoen gewoon op dat elan verder.

Na acht wedstrijden pronkt Mitoma al met drie doelpunten en drie assists. Met zijn snelheid en dribbels maakt hij menig rechtsachter in Engeland het leven zuur en het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij op het verlanglijstje verschenen is van heel wat grote clubs. Een echte droomtransfer zou weleens in de maak kunnen zijn.

LEES OOK: Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Mitoma in beeld bij Barça

Volgens Mundo Deportivo zou nu ook FC Barcelona Mitoma namelijk op zijn wenslijstje gezet hebben. Zowel de scouting als de technische staf van de Spaanse kampioen zou zwaar onder de indruk zijn van het gemak waarmee de 26-jarige een verdediging kan ontregelen.

Ze zouden daarom overwegen om volgende zomer hun kans te wagen om hem naar Camp Nou te halen. Dan begint Mitoma immers aan zijn laatste contractjaar bij Brighton - zijn huidige overeenkomst loopt tot 2025. Dat zou dus betekenen dat de Seagulls verplicht zouden zijn om mee te werken bij een goed bod.

Afhankelijk van contractverlenging

Voorwaarde daarvoor is wel dat Mitoma natuurlijk niet in tussentijd zijn contract verlengt. De voorbije weken verschenen er in Engeland wel berichten dat een nieuwe overeenkomst op til zou staan. Voorlopig blijft de officiële aankondiging daarvan wel uit, dus mag Barça nog dromen.

Mitoma werd ook al gelinkt aan resem Engelse grootmachten en dus zal er volgende zomer ongetwijfeld een transferstrijd ontstaan als hij niet verlengt bij Brighton. Het worden dus nog spannende maanden voor de club én de speler.

Is Mitoma klaar voor de absolute top?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

208
208
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

25
25
Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

114
114
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

79
79
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

34
34
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

148
148
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

65
65
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

92
92
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

29
29
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

180
180
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

144
144
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

170
170
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1070
1070
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

86
86
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

51
51
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

204
204
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

187
187
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

196
196
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

83
83
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

451
451
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

286
286

Meer sportnieuws