'Mitoma versiert absolute droomtransfer'

door
'Mitoma versiert absolute droomtransfer'

In het seizoen 2021/22 flitste hij nog met Union op de Belgische velden, maar iets meer dan een jaar later kent iederéén Kaoru Mitoma. De Japanse flankaanvaller pakte vorig seizoen met Brighton ook de Premier League in en gaat dit seizoen gewoon op dat elan verder.

Na acht wedstrijden pronkt Mitoma al met drie doelpunten en drie assists. Met zijn snelheid en dribbels maakt hij menig rechtsachter in Engeland het leven zuur en het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij op het verlanglijstje verschenen is van heel wat grote clubs. Een echte droomtransfer zou weleens in de maak kunnen zijn.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Mitoma in beeld bij Barça

Volgens Mundo Deportivo zou nu ook FC Barcelona Mitoma namelijk op zijn wenslijstje gezet hebben. Zowel de scouting als de technische staf van de Spaanse kampioen zou zwaar onder de indruk zijn van het gemak waarmee de 26-jarige een verdediging kan ontregelen.

Ze zouden daarom overwegen om volgende zomer hun kans te wagen om hem naar Camp Nou te halen. Dan begint Mitoma immers aan zijn laatste contractjaar bij Brighton - zijn huidige overeenkomst loopt tot 2025. Dat zou dus betekenen dat de Seagulls verplicht zouden zijn om mee te werken bij een goed bod.

Afhankelijk van contractverlenging

Voorwaarde daarvoor is wel dat Mitoma natuurlijk niet in tussentijd zijn contract verlengt. De voorbije weken verschenen er in Engeland wel berichten dat een nieuwe overeenkomst op til zou staan. Voorlopig blijft de officiële aankondiging daarvan wel uit, dus mag Barça nog dromen.

Mitoma werd ook al gelinkt aan resem Engelse grootmachten en dus zal er volgende zomer ongetwijfeld een transferstrijd ontstaan als hij niet verlengt bij Brighton. Het worden dus nog spannende maanden voor de club én de speler.

Is Mitoma klaar voor de absolute top?

Meest recent

Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

17
17
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

195
195
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

234
234
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

133
133
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

336
336
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

267
267
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

468
468
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

622
622
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

788
788
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

58
58
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

997
997
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

172
172
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

685
685
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

387
387
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

444
444
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

684
684
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

396
396
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

374
374
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

571
571
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

443
443
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

939
939
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

442
442
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

446
446
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

468
468
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1322
1322

Meer sportnieuws