'Mitoma versiert absolute droomtransfer'

131 stemmen
'Mitoma versiert absolute droomtransfer'

In het seizoen 2021/22 flitste hij nog met Union op de Belgische velden, maar iets meer dan een jaar later kent iederéén Kaoru Mitoma. De Japanse flankaanvaller pakte vorig seizoen met Brighton ook de Premier League in en gaat dit seizoen gewoon op dat elan verder.

Na acht wedstrijden pronkt Mitoma al met drie doelpunten en drie assists. Met zijn snelheid en dribbels maakt hij menig rechtsachter in Engeland het leven zuur en het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij op het verlanglijstje verschenen is van heel wat grote clubs. Een echte droomtransfer zou weleens in de maak kunnen zijn.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Mitoma in beeld bij Barça

Volgens Mundo Deportivo zou nu ook FC Barcelona Mitoma namelijk op zijn wenslijstje gezet hebben. Zowel de scouting als de technische staf van de Spaanse kampioen zou zwaar onder de indruk zijn van het gemak waarmee de 26-jarige een verdediging kan ontregelen.

Ze zouden daarom overwegen om volgende zomer hun kans te wagen om hem naar Camp Nou te halen. Dan begint Mitoma immers aan zijn laatste contractjaar bij Brighton - zijn huidige overeenkomst loopt tot 2025. Dat zou dus betekenen dat de Seagulls verplicht zouden zijn om mee te werken bij een goed bod.

Afhankelijk van contractverlenging

Voorwaarde daarvoor is wel dat Mitoma natuurlijk niet in tussentijd zijn contract verlengt. De voorbije weken verschenen er in Engeland wel berichten dat een nieuwe overeenkomst op til zou staan. Voorlopig blijft de officiële aankondiging daarvan wel uit, dus mag Barça nog dromen.

Mitoma werd ook al gelinkt aan resem Engelse grootmachten en dus zal er volgende zomer ongetwijfeld een transferstrijd ontstaan als hij niet verlengt bij Brighton. Het worden dus nog spannende maanden voor de club én de speler.

🚀

Is Mitoma klaar voor de absolute top?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

66
66
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

85
85
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

153
153
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

501
501
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

453
453
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

859
859
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

366
366
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

176
176
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

699
699
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

182
182
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws