Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

door
Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

Na een matige competitiestart heeft Ronny Deila werk aan de winkel bij Club Brugge. Gelukkig voor de coach loopt de ziekenboeg in Westkapelle stilaan leeg.

Voor de interlandbreak recupereerde Blauw-Zwart al Tajon Buchanan en Antonio Nusa. Die laatste vertrok intussen wel alweer naar Noorwegen voor interlandverplichtingen, en dus houdt Deila zijn hart vast voor zijn landgenoot. Andreas Skov Olsen haakte alvast af bij Denemarken.

LEES OOK: Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Goalgetter Meijer

Bjorn Meijer daarentegen komt momenteel reeds in actie bij Jong Oranje. Nochtans wacht de 20-jarige Nederlander, die afgelopen zondag tegen Standard wel voor het eerst opnieuw deel uitmaakte van de wedstrijdselectie, ook nog steeds op zijn eerste minuten sinds augustus.

Veel tijd om ritme op te doen lijkt hij evenwel niet meer nodig te hebben, want in Georgië blijkt Meijer al in prima vorm te verkeren. De linksback zorgde met twee doelpunten voor de pauze, eentje met het hoofd en eentje met zijn rechter, zowaar eigenhandig voor een 0-2 voorsprong.

Talbi & Bursik

Zijn eerste goals voor Jong Oranje, waar Meijer dus gewoon op zijn gebruikelijke positie links achterin postvat. Wellicht moet hij in Jan Breydel, waar Maxim De Cuyper het op die plaats voortreffelijk doet, straks vooral mee de problemen in het hart van de defensie helpen oplossen.

Overigens viel er nog meer goed nieuws te rapen vanuit de Brugse ziekenboeg, want via de officiële kanalen klinkt het dat Chemsdine Talbi en Josef Bursik hard werken aan hun comeback. De jonge winger en reservedoelman herstellen allebei nog van een gescheurde kruisband.

Op welke positie moet Meijer volgens u spelen?

Meest recent

Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

3
3
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

13
13
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

35
35
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

109
109
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

108
108
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

495
495
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

72
72
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

172
172
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

376
376
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

424
424
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

517
517
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

224
224
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

543
543
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

386
386
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

58
58
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

129
129
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

230
230
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

48
48
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

138
138
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

202
202
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

213
213
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

195
195
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

103
103
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

189
189
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

64
64

Meer sportnieuws