Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

door
Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

Na een matige competitiestart heeft Ronny Deila werk aan de winkel bij Club Brugge. Gelukkig voor de coach loopt de ziekenboeg in Westkapelle stilaan leeg.

Voor de interlandbreak recupereerde Blauw-Zwart al Tajon Buchanan en Antonio Nusa. Die laatste vertrok intussen wel alweer naar Noorwegen voor interlandverplichtingen, en dus houdt Deila zijn hart vast voor zijn landgenoot. Andreas Skov Olsen haakte alvast af bij Denemarken.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Goalgetter Meijer

Bjorn Meijer daarentegen komt momenteel reeds in actie bij Jong Oranje. Nochtans wacht de 20-jarige Nederlander, die afgelopen zondag tegen Standard wel voor het eerst opnieuw deel uitmaakte van de wedstrijdselectie, ook nog steeds op zijn eerste minuten sinds augustus.

Veel tijd om ritme op te doen lijkt hij evenwel niet meer nodig te hebben, want in Georgië blijkt Meijer al in prima vorm te verkeren. De linksback zorgde met twee doelpunten voor de pauze, eentje met het hoofd en eentje met zijn rechter, zowaar eigenhandig voor een 0-2 voorsprong.

Talbi & Bursik

Zijn eerste goals voor Jong Oranje, waar Meijer dus gewoon op zijn gebruikelijke positie links achterin postvat. Wellicht moet hij in Jan Breydel, waar Maxim De Cuyper het op die plaats voortreffelijk doet, straks vooral mee de problemen in het hart van de defensie helpen oplossen.

Overigens viel er nog meer goed nieuws te rapen vanuit de Brugse ziekenboeg, want via de officiële kanalen klinkt het dat Chemsdine Talbi en Josef Bursik hard werken aan hun comeback. De jonge winger en reservedoelman herstellen allebei nog van een gescheurde kruisband.

Op welke positie moet Meijer volgens u spelen?

Meest recent

'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

22
22
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

22
22
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

72
72
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

148
148
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

210
210
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

212
212
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

121
121
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

111
111
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

451
451
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

251
251
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

534
534
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

71
71
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

107
107
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

63
63
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

179
179
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

311
311
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

696
696
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

532
532
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

1107
1107
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

611
611
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

1328
1328
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

719
719
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

693
693
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

514
514

Meer sportnieuws