Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

door
Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

Na een matige competitiestart heeft Ronny Deila werk aan de winkel bij Club Brugge. Gelukkig voor de coach loopt de ziekenboeg in Westkapelle stilaan leeg.

Voor de interlandbreak recupereerde Blauw-Zwart al Tajon Buchanan en Antonio Nusa. Die laatste vertrok intussen wel alweer naar Noorwegen voor interlandverplichtingen, en dus houdt Deila zijn hart vast voor zijn landgenoot. Andreas Skov Olsen haakte alvast af bij Denemarken.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Goalgetter Meijer

Bjorn Meijer daarentegen komt momenteel reeds in actie bij Jong Oranje. Nochtans wacht de 20-jarige Nederlander, die afgelopen zondag tegen Standard wel voor het eerst opnieuw deel uitmaakte van de wedstrijdselectie, ook nog steeds op zijn eerste minuten sinds augustus.

Veel tijd om ritme op te doen lijkt hij evenwel niet meer nodig te hebben, want in Georgië blijkt Meijer al in prima vorm te verkeren. De linksback zorgde met twee doelpunten voor de pauze, eentje met het hoofd en eentje met zijn rechter, zowaar eigenhandig voor een 0-2 voorsprong.

Talbi & Bursik

Zijn eerste goals voor Jong Oranje, waar Meijer dus gewoon op zijn gebruikelijke positie links achterin postvat. Wellicht moet hij in Jan Breydel, waar Maxim De Cuyper het op die plaats voortreffelijk doet, straks vooral mee de problemen in het hart van de defensie helpen oplossen.

Overigens viel er nog meer goed nieuws te rapen vanuit de Brugse ziekenboeg, want via de officiële kanalen klinkt het dat Chemsdine Talbi en Josef Bursik hard werken aan hun comeback. De jonge winger en reservedoelman herstellen allebei nog van een gescheurde kruisband.

Op welke positie moet Meijer volgens u spelen?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

74
74
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

40
40
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

35
35
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

504
504
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

244
244
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

386
386
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

135
135
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

185
185
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

142
142
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

98
98
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

312
312
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

153
153
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

524
524
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

121
121
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

397
397

Meer sportnieuws