Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

door
Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

Na een matige competitiestart heeft Ronny Deila werk aan de winkel bij Club Brugge. Gelukkig voor de coach loopt de ziekenboeg in Westkapelle stilaan leeg.

Voor de interlandbreak recupereerde Blauw-Zwart al Tajon Buchanan en Antonio Nusa. Die laatste vertrok intussen wel alweer naar Noorwegen voor interlandverplichtingen, en dus houdt Deila zijn hart vast voor zijn landgenoot. Andreas Skov Olsen haakte alvast af bij Denemarken.

LEES OOK: Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

Goalgetter Meijer

Bjorn Meijer daarentegen komt momenteel reeds in actie bij Jong Oranje. Nochtans wacht de 20-jarige Nederlander, die afgelopen zondag tegen Standard wel voor het eerst opnieuw deel uitmaakte van de wedstrijdselectie, ook nog steeds op zijn eerste minuten sinds augustus.

Veel tijd om ritme op te doen lijkt hij evenwel niet meer nodig te hebben, want in Georgië blijkt Meijer al in prima vorm te verkeren. De linksback zorgde met twee doelpunten voor de pauze, eentje met het hoofd en eentje met zijn rechter, zowaar eigenhandig voor een 0-2 voorsprong.

Talbi & Bursik

Zijn eerste goals voor Jong Oranje, waar Meijer dus gewoon op zijn gebruikelijke positie links achterin postvat. Wellicht moet hij in Jan Breydel, waar Maxim De Cuyper het op die plaats voortreffelijk doet, straks vooral mee de problemen in het hart van de defensie helpen oplossen.

Overigens viel er nog meer goed nieuws te rapen vanuit de Brugse ziekenboeg, want via de officiële kanalen klinkt het dat Chemsdine Talbi en Josef Bursik hard werken aan hun comeback. De jonge winger en reservedoelman herstellen allebei nog van een gescheurde kruisband.

Op welke positie moet Meijer volgens u spelen?

Meest recent

Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

13
13
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

18
18
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

16
16
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

102
102
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

27
27
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

48
48
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

142
142
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

281
281
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

73
73
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

65
65
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

119
119
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

217
217
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

904
904
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

170
170
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

283
283
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

155
155
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

178
178
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

485
485
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

230
230
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

303
303
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

670
670
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

152
152
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

988
988
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

358
358

Meer sportnieuws