Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

door
Club Brugge krijgt geweldige opstekers uit ziekenboeg

Na een matige competitiestart heeft Ronny Deila werk aan de winkel bij Club Brugge. Gelukkig voor de coach loopt de ziekenboeg in Westkapelle stilaan leeg.

Voor de interlandbreak recupereerde Blauw-Zwart al Tajon Buchanan en Antonio Nusa. Die laatste vertrok intussen wel alweer naar Noorwegen voor interlandverplichtingen, en dus houdt Deila zijn hart vast voor zijn landgenoot. Andreas Skov Olsen haakte alvast af bij Denemarken.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Goalgetter Meijer

Bjorn Meijer daarentegen komt momenteel reeds in actie bij Jong Oranje. Nochtans wacht de 20-jarige Nederlander, die afgelopen zondag tegen Standard wel voor het eerst opnieuw deel uitmaakte van de wedstrijdselectie, ook nog steeds op zijn eerste minuten sinds augustus.

Veel tijd om ritme op te doen lijkt hij evenwel niet meer nodig te hebben, want in Georgië blijkt Meijer al in prima vorm te verkeren. De linksback zorgde met twee doelpunten voor de pauze, eentje met het hoofd en eentje met zijn rechter, zowaar eigenhandig voor een 0-2 voorsprong.

Talbi & Bursik

Zijn eerste goals voor Jong Oranje, waar Meijer dus gewoon op zijn gebruikelijke positie links achterin postvat. Wellicht moet hij in Jan Breydel, waar Maxim De Cuyper het op die plaats voortreffelijk doet, straks vooral mee de problemen in het hart van de defensie helpen oplossen.

Overigens viel er nog meer goed nieuws te rapen vanuit de Brugse ziekenboeg, want via de officiële kanalen klinkt het dat Chemsdine Talbi en Josef Bursik hard werken aan hun comeback. De jonge winger en reservedoelman herstellen allebei nog van een gescheurde kruisband.

Op welke positie moet Meijer volgens u spelen?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

71
71
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

23
23
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

49
49
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

151
151
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

111
111
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

143
143
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

57
57
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

134
134
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

186
186
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

520
520
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

214
214
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

57
57
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

409
409
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

420
420
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

87
87
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1208
1208
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

616
616
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

182
182
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

55
55
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

234
234
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

960
960
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

172
172
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

188
188
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

423
423
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

759
759

Meer sportnieuws