OHL-fans eisen ontslag van Brys, coach schuift schuld door

door
OHL-fans eisen ontslag van Brys, coach schuift schuld door

Het draait vierkant bij OH Leuven. De manschappen coach Marc Brys staan na tien speeldagen op de veertiende plaats in het klassement met amper negen punten. De fans zijn de slechte resultaten beu en willen dat het bestuur op zoek gaat naar een nieuwe trainer. 

In heel wat supportersgroepen werd er na de 3-2 nederlaag tegen van afgelopen weekend opgeroepen om de fandag van OH Leuven te boycotten. De relatie met coach Marc Brys lijkt helemaal verzuurd en de aanhang van de Leuvense club eist dan ook dat hij ontslagen wordt. 

BLESSURELEED

Brys is het daar echter niet mee eens en verwijst naar de overvolle lappenmand van Leuven als de oorzaak van het probleem. Na de nederlaag tegen Cercle maakt hij kalm een analyse. 

"We misten wat de controle tegen Cercle Brugge en we slikken onnodige doelpunten", klonk het op de officiële kanalen. Brys moet ook werken met een stevig uitgedunde kern door de vele blessures. "Er komen er ook deze keer opnieuw twee bij tijdens de wedstrijd", vertelde hij, verwijzend naar Vlietinck en Thorsteinsson. 

"Het aantal stijgt en het wordt steeds dieper en dieper tasten om combatief voor de dag te komen", baalt Brys. Al ziet de coach ook enkele positieve punten. "Elke blessure maakt ook plaats voor iemand. Ik moet chapeau zeggen aan Raz Schlomo. Hij heeft zijn kans gegrepen nadat hij het eerst moeilijk had om de selectie te halen."

Vind jij dat Brys moet ontslagen worden?

Meest recent

Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

25
25
De Cuyper stuurt Garcia boodschap: "Kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

86
86
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

310
310
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

376
376
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

55
55
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

85
85
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

128
128
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

393
393
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1199
1199
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

509
509
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

328
328
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1233
1233
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

49
49
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1504
1504
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

60
60
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

424
424
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

844
844
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

791
791
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

545
545
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

68
68
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

322
322
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

619
619
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

406
406
'Kassa rinkelt: transfervuurwerk bij STVV & KV Mechelen'

In de grote competities sloot de transfermarkt maandag haar deuren, maar de Belgische clubs krijgen ...

835
835
Anderlecht bevestigt uppercut: Renard transfermarkt op

Terwijl het gerommel in de bestuurskamer de aandacht opeist is er ook op de transfermarkt nog heel ...

1091
1091

Meer sportnieuws