OHL-fans eisen ontslag van Brys, coach schuift schuld door

door
OHL-fans eisen ontslag van Brys, coach schuift schuld door

Het draait vierkant bij OH Leuven. De manschappen coach Marc Brys staan na tien speeldagen op de veertiende plaats in het klassement met amper negen punten. De fans zijn de slechte resultaten beu en willen dat het bestuur op zoek gaat naar een nieuwe trainer. 

In heel wat supportersgroepen werd er na de 3-2 nederlaag tegen van afgelopen weekend opgeroepen om de fandag van OH Leuven te boycotten. De relatie met coach Marc Brys lijkt helemaal verzuurd en de aanhang van de Leuvense club eist dan ook dat hij ontslagen wordt. 

LEES OOK: Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

BLESSURELEED

Brys is het daar echter niet mee eens en verwijst naar de overvolle lappenmand van Leuven als de oorzaak van het probleem. Na de nederlaag tegen Cercle maakt hij kalm een analyse. 

"We misten wat de controle tegen Cercle Brugge en we slikken onnodige doelpunten", klonk het op de officiële kanalen. Brys moet ook werken met een stevig uitgedunde kern door de vele blessures. "Er komen er ook deze keer opnieuw twee bij tijdens de wedstrijd", vertelde hij, verwijzend naar Vlietinck en Thorsteinsson. 

"Het aantal stijgt en het wordt steeds dieper en dieper tasten om combatief voor de dag te komen", baalt Brys. Al ziet de coach ook enkele positieve punten. "Elke blessure maakt ook plaats voor iemand. Ik moet chapeau zeggen aan Raz Schlomo. Hij heeft zijn kans gegrepen nadat hij het eerst moeilijk had om de selectie te halen."

Vind jij dat Brys moet ontslagen worden?

Meest recent

Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

3
3
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

24
24
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

64
64
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

31
31
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

107
107
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

111
111
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

180
180
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

69
69
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

86
86
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

38
38
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

289
289
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

202
202
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

264
264
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

351
351
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

147
147
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

284
284
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1164
1164
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

110
110
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

54
54
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

673
673
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

724
724
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

189
189
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262

Meer sportnieuws