OHL-fans eisen ontslag van Brys, coach schuift schuld door

door
OHL-fans eisen ontslag van Brys, coach schuift schuld door

Het draait vierkant bij OH Leuven. De manschappen coach Marc Brys staan na tien speeldagen op de veertiende plaats in het klassement met amper negen punten. De fans zijn de slechte resultaten beu en willen dat het bestuur op zoek gaat naar een nieuwe trainer. 

In heel wat supportersgroepen werd er na de 3-2 nederlaag tegen van afgelopen weekend opgeroepen om de fandag van OH Leuven te boycotten. De relatie met coach Marc Brys lijkt helemaal verzuurd en de aanhang van de Leuvense club eist dan ook dat hij ontslagen wordt. 

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

BLESSURELEED

Brys is het daar echter niet mee eens en verwijst naar de overvolle lappenmand van Leuven als de oorzaak van het probleem. Na de nederlaag tegen Cercle maakt hij kalm een analyse. 

"We misten wat de controle tegen Cercle Brugge en we slikken onnodige doelpunten", klonk het op de officiële kanalen. Brys moet ook werken met een stevig uitgedunde kern door de vele blessures. "Er komen er ook deze keer opnieuw twee bij tijdens de wedstrijd", vertelde hij, verwijzend naar Vlietinck en Thorsteinsson. 

"Het aantal stijgt en het wordt steeds dieper en dieper tasten om combatief voor de dag te komen", baalt Brys. Al ziet de coach ook enkele positieve punten. "Elke blessure maakt ook plaats voor iemand. Ik moet chapeau zeggen aan Raz Schlomo. Hij heeft zijn kans gegrepen nadat hij het eerst moeilijk had om de selectie te halen."

Vind jij dat Brys moet ontslagen worden?

Meest recent

Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

19
19
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

41
41
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

55
55
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

119
119
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

259
259
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

103
103
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

110
110
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

172
172
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

75
75
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

257
257
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

182
182
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

67
67
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

309
309
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

222
222
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

305
305
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

467
467
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

141
141
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

101
101
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

624
624
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

302
302
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

326
326
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

194
194
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

308
308
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

441
441
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

88
88

Meer sportnieuws