"Mijn vertrek bij KV Mechelen? Ik kreeg geen uitleg"

457 stemmen

Bij KV Mechelen haalde afgelopen zomer een aantal Belgen naar de club. Een andere Belg kreeg dan weer het sein om te vertrekken. Dimitri Lavalée is in de krant La Dernière Heure best teleurgesteld over zijn vertrek bij de Maneblussers. Hij speelt nu in Oostenrijk.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Plaats moeten maken voor Cobbaut

KV Mechelen verhuurt Lavalée aan Sturm Graz. Bij de Oostenrijkse club schippert hij tussen bank en basis. In de krant kwam hij terug op zijn vertrek bij KV Mechelen.

"Voor mij was het ook een verrassing. Ik begon het seizoen als basispion. Toen werd ik plotseling aan de kant geduwd. Ik voelde dat het anders was in mijn relatie met de club. Ik heb geen uitleg gekregen, maar ik denk dat het een kwestie van budget is. Mechelen kreeg de kans om Cobbaut, een linksvoetige centrale verdediger zoals ik, terug te halen. Het was nodig om de begroting in evenwicht te brengen", zei Lavalée over zijn vertrek.

Europa League

Met Cobbaut keerde vooral een kind van de club terug. KV Mechelen had hem al een tijdje op de radar staan en toen Parma en de speler akkoord gingen, was de deal snel beklonken. Lavalée was vorig jaar een vaste waarde Achter de Kazerne, maar helemaal overtuigen deed hij er ook niet.

Lavalée speelde voordien ook voor STVV, FSV Mainz en Standard. Sturm Graz huurt de verdediger van KV Mechelen, maar het bedong ook een aankoopoptie. Bij de club speelt de Belgische verdediger in de Europa League. Hij kwam tijdens de eerste twee groepsduels wel niet van de bank.

Logisch dat KVM hem liet gaan?

Meest recent

Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

1
1
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

3
3
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

159
159
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

158
158
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

73
73
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

260
260
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

473
473
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

413
413
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

306
306
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

456
456
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

127
127
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

152
152
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

93
93
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

194
194
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

306
306
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

663
663
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

162
162
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

90
90
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

285
285
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

305
305
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

117
117

Meer sportnieuws