"Mijn vertrek bij KV Mechelen? Ik kreeg geen uitleg"

457 stemmen

Bij KV Mechelen haalde afgelopen zomer een aantal Belgen naar de club. Een andere Belg kreeg dan weer het sein om te vertrekken. Dimitri Lavalée is in de krant La Dernière Heure best teleurgesteld over zijn vertrek bij de Maneblussers. Hij speelt nu in Oostenrijk.

LEES OOK: ‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

Plaats moeten maken voor Cobbaut

KV Mechelen verhuurt Lavalée aan Sturm Graz. Bij de Oostenrijkse club schippert hij tussen bank en basis. In de krant kwam hij terug op zijn vertrek bij KV Mechelen.

"Voor mij was het ook een verrassing. Ik begon het seizoen als basispion. Toen werd ik plotseling aan de kant geduwd. Ik voelde dat het anders was in mijn relatie met de club. Ik heb geen uitleg gekregen, maar ik denk dat het een kwestie van budget is. Mechelen kreeg de kans om Cobbaut, een linksvoetige centrale verdediger zoals ik, terug te halen. Het was nodig om de begroting in evenwicht te brengen", zei Lavalée over zijn vertrek.

Europa League

Met Cobbaut keerde vooral een kind van de club terug. KV Mechelen had hem al een tijdje op de radar staan en toen Parma en de speler akkoord gingen, was de deal snel beklonken. Lavalée was vorig jaar een vaste waarde Achter de Kazerne, maar helemaal overtuigen deed hij er ook niet.

Lavalée speelde voordien ook voor STVV, FSV Mainz en Standard. Sturm Graz huurt de verdediger van KV Mechelen, maar het bedong ook een aankoopoptie. Bij de club speelt de Belgische verdediger in de Europa League. Hij kwam tijdens de eerste twee groepsduels wel niet van de bank.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’
85

Logisch dat KVM hem liet gaan?

Meest recent

‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

23
23
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

99
99
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

18
18
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

85
85
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

294
294
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

458
458
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

43
43
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

74
74
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

85
85
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

236
236
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

47
47
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

15
15
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

42
42
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

119
119
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

565
565
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

478
478
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

177
177
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

91
91
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

95
95
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

213
213
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

76
76
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

134
134
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

443
443

Meer sportnieuws