Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

door
Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

Bij Club Brugge loert er alsmaar meer een crisis om de hoek. Blauw-Zwart blijft na de nederlaag op Standard van vorig weekend achter met een schamele 16 op 30 in de competitie en dat is toch veel te weinig voor een ploeg die de titel ambieert. Vooral de defensie wordt met de vingers gewezen.

Daar moest Ronny Deila op rechts de voorbije weken vaak puzzelen door blessures bij Buchanan en Sabbe. Centraal kon hij wel vasthouden aan zijn vaste duo, bestaande uit Brandon Mechele en Jorne Spileers. Zij krijgen echter de nodige kritiek te slikken, waarbij ook Spileers niet ontsnapt.

LEES OOK: Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Spileers hard aangepakt

Zo was bijvoorbeeld Filip Joos in 90 Minutes vrij hard voor het jonge talent. "Eigenlijk mag je dat van Spileers nog niet zeggen, maar ik vind dat hij nu echt wel te veel foutjes maakt. Als hij zijn hele carrière voor Club Brugge speelt, dan heeft hij het top gedaan. Dan mag hij heel tevreden zijn", verklaarde de analist daar.

Spileers ging de voorbije weken een paar keer in de fout, maar is nog zeer jong. Voorlopig blijft hij het vertrouwen behouden, nadat hij eind vorig seizoen door Rik De Mil gelanceerd werd. Bovendien werd Spileers ook opnieuw opgeroepen voor de Jonge Duivels, waar hij in september debuteerde met een basisplaats tegen Kazachstan.

Spileers reageert op kritiek

"Voor alle duidelijkheid: ik weet ook wel dat ik de voorbije weken foutjes heb gemaakt", reageert Spileers in Het Nieuwsblad op de kritiek. "Dat lijkt mij ook niet abnormaal voor een 18-jarige. Maar ik kan iedereen verzekeren dat ik er alles aan doe om uit die fouten te leren. Hoe meer matchen ik speel, hoe beter ik dus zal worden."

Spileers probeert zich dus zo min mogelijk aan te trekken van de kritiek van de buitenwereld. "Het belangrijkste is uiteindelijk toch wat de trainer en mijn ploegmaats over mij denken", beseft hij. "Ik ben dus blij dat Ronny Deila in mij blijft geloven én dat ik opnieuw ben opgeroepen voor de beloften, daar spreekt toch ook waardering uit."

Is de kritiek op hem overdreven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

46
46
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

17
17
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

45
45
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

110
110
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

83
83
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

28
28
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

80
80
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

140
140
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

102
102
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

140
140
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

214
214
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

211
211
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

740
740
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

163
163
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

91
91
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

141
141
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

181
181
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

331
331
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

449
449
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

337
337
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws