Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

door
Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

Bij Club Brugge loert er alsmaar meer een crisis om de hoek. Blauw-Zwart blijft na de nederlaag op Standard van vorig weekend achter met een schamele 16 op 30 in de competitie en dat is toch veel te weinig voor een ploeg die de titel ambieert. Vooral de defensie wordt met de vingers gewezen.

Daar moest Ronny Deila op rechts de voorbije weken vaak puzzelen door blessures bij Buchanan en Sabbe. Centraal kon hij wel vasthouden aan zijn vaste duo, bestaande uit Brandon Mechele en Jorne Spileers. Zij krijgen echter de nodige kritiek te slikken, waarbij ook Spileers niet ontsnapt.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Spileers hard aangepakt

Zo was bijvoorbeeld Filip Joos in 90 Minutes vrij hard voor het jonge talent. "Eigenlijk mag je dat van Spileers nog niet zeggen, maar ik vind dat hij nu echt wel te veel foutjes maakt. Als hij zijn hele carrière voor Club Brugge speelt, dan heeft hij het top gedaan. Dan mag hij heel tevreden zijn", verklaarde de analist daar.

Spileers ging de voorbije weken een paar keer in de fout, maar is nog zeer jong. Voorlopig blijft hij het vertrouwen behouden, nadat hij eind vorig seizoen door Rik De Mil gelanceerd werd. Bovendien werd Spileers ook opnieuw opgeroepen voor de Jonge Duivels, waar hij in september debuteerde met een basisplaats tegen Kazachstan.

Spileers reageert op kritiek

"Voor alle duidelijkheid: ik weet ook wel dat ik de voorbije weken foutjes heb gemaakt", reageert Spileers in Het Nieuwsblad op de kritiek. "Dat lijkt mij ook niet abnormaal voor een 18-jarige. Maar ik kan iedereen verzekeren dat ik er alles aan doe om uit die fouten te leren. Hoe meer matchen ik speel, hoe beter ik dus zal worden."

Spileers probeert zich dus zo min mogelijk aan te trekken van de kritiek van de buitenwereld. "Het belangrijkste is uiteindelijk toch wat de trainer en mijn ploegmaats over mij denken", beseft hij. "Ik ben dus blij dat Ronny Deila in mij blijft geloven én dat ik opnieuw ben opgeroepen voor de beloften, daar spreekt toch ook waardering uit."

Is de kritiek op hem overdreven?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

65
65
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

21
21
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

44
44
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

130
130
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

101
101
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

133
133
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

57
57
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

129
129
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

184
184
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

505
505
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

213
213
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

55
55
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

403
403
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

415
415
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

86
86
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1199
1199
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

612
612
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

176
176
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

231
231
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

959
959
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

170
170
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

187
187
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

421
421
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

755
755

Meer sportnieuws