Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

door
Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

Bij Club Brugge loert er alsmaar meer een crisis om de hoek. Blauw-Zwart blijft na de nederlaag op Standard van vorig weekend achter met een schamele 16 op 30 in de competitie en dat is toch veel te weinig voor een ploeg die de titel ambieert. Vooral de defensie wordt met de vingers gewezen.

Daar moest Ronny Deila op rechts de voorbije weken vaak puzzelen door blessures bij Buchanan en Sabbe. Centraal kon hij wel vasthouden aan zijn vaste duo, bestaande uit Brandon Mechele en Jorne Spileers. Zij krijgen echter de nodige kritiek te slikken, waarbij ook Spileers niet ontsnapt.

LEES OOK: 'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Spileers hard aangepakt

Zo was bijvoorbeeld Filip Joos in 90 Minutes vrij hard voor het jonge talent. "Eigenlijk mag je dat van Spileers nog niet zeggen, maar ik vind dat hij nu echt wel te veel foutjes maakt. Als hij zijn hele carrière voor Club Brugge speelt, dan heeft hij het top gedaan. Dan mag hij heel tevreden zijn", verklaarde de analist daar.

Spileers ging de voorbije weken een paar keer in de fout, maar is nog zeer jong. Voorlopig blijft hij het vertrouwen behouden, nadat hij eind vorig seizoen door Rik De Mil gelanceerd werd. Bovendien werd Spileers ook opnieuw opgeroepen voor de Jonge Duivels, waar hij in september debuteerde met een basisplaats tegen Kazachstan.

Spileers reageert op kritiek

"Voor alle duidelijkheid: ik weet ook wel dat ik de voorbije weken foutjes heb gemaakt", reageert Spileers in Het Nieuwsblad op de kritiek. "Dat lijkt mij ook niet abnormaal voor een 18-jarige. Maar ik kan iedereen verzekeren dat ik er alles aan doe om uit die fouten te leren. Hoe meer matchen ik speel, hoe beter ik dus zal worden."

Spileers probeert zich dus zo min mogelijk aan te trekken van de kritiek van de buitenwereld. "Het belangrijkste is uiteindelijk toch wat de trainer en mijn ploegmaats over mij denken", beseft hij. "Ik ben dus blij dat Ronny Deila in mij blijft geloven én dat ik opnieuw ben opgeroepen voor de beloften, daar spreekt toch ook waardering uit."

Is de kritiek op hem overdreven?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

118
118
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

87
87
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

541
541
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

93
93
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

147
147
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

285
285
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

63
63
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

575
575
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

376
376
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

495
495
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

498
498
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

260
260
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1256
1256
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

364
364
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

384
384
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

148
148
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

321
321
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

196
196
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

854
854
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

542
542
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

584
584

Meer sportnieuws