Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

door
Spileers reageert op felle kritiek van laatste weken

Bij Club Brugge loert er alsmaar meer een crisis om de hoek. Blauw-Zwart blijft na de nederlaag op Standard van vorig weekend achter met een schamele 16 op 30 in de competitie en dat is toch veel te weinig voor een ploeg die de titel ambieert. Vooral de defensie wordt met de vingers gewezen.

Daar moest Ronny Deila op rechts de voorbije weken vaak puzzelen door blessures bij Buchanan en Sabbe. Centraal kon hij wel vasthouden aan zijn vaste duo, bestaande uit Brandon Mechele en Jorne Spileers. Zij krijgen echter de nodige kritiek te slikken, waarbij ook Spileers niet ontsnapt.

LEES OOK: 'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Spileers hard aangepakt

Zo was bijvoorbeeld Filip Joos in 90 Minutes vrij hard voor het jonge talent. "Eigenlijk mag je dat van Spileers nog niet zeggen, maar ik vind dat hij nu echt wel te veel foutjes maakt. Als hij zijn hele carrière voor Club Brugge speelt, dan heeft hij het top gedaan. Dan mag hij heel tevreden zijn", verklaarde de analist daar.

Spileers ging de voorbije weken een paar keer in de fout, maar is nog zeer jong. Voorlopig blijft hij het vertrouwen behouden, nadat hij eind vorig seizoen door Rik De Mil gelanceerd werd. Bovendien werd Spileers ook opnieuw opgeroepen voor de Jonge Duivels, waar hij in september debuteerde met een basisplaats tegen Kazachstan.

Spileers reageert op kritiek

"Voor alle duidelijkheid: ik weet ook wel dat ik de voorbije weken foutjes heb gemaakt", reageert Spileers in Het Nieuwsblad op de kritiek. "Dat lijkt mij ook niet abnormaal voor een 18-jarige. Maar ik kan iedereen verzekeren dat ik er alles aan doe om uit die fouten te leren. Hoe meer matchen ik speel, hoe beter ik dus zal worden."

Spileers probeert zich dus zo min mogelijk aan te trekken van de kritiek van de buitenwereld. "Het belangrijkste is uiteindelijk toch wat de trainer en mijn ploegmaats over mij denken", beseft hij. "Ik ben dus blij dat Ronny Deila in mij blijft geloven én dat ik opnieuw ben opgeroepen voor de beloften, daar spreekt toch ook waardering uit."

Is de kritiek op hem overdreven?

Meest recent

Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

4
4
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

21
21
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

6
6
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

155
155
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

9
9
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

114
114
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

58
58
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

64
64
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

26
26
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

148
148
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

191
191
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

38
38
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

120
120
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

74
74
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

230
230
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

73
73
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

103
103
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

122
122
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

166
166
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

31
31
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

155
155
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

162
162
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

140
140
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

219
219

Meer sportnieuws