"Mijn slechtste coach ooit? Ronny Deila!"

1359 stemmen

Ronny Deila liet vorig seizoen een goede indruk achter als hoofdcoach van Standard. Dat leverde hem een overgang op naar Club Brugge, waar hij ondanks wisselvallige resultaten heel wat krediet heeft. Maar ex-speler van de Noorse trainer heeft nu flink naar hem uitgehaald.

Deila werkte in het verleden onder meer bij Celtic Glasgow. Bij de Schotse topclub stond hij zo'n twee jaar rond. In die periode liep had hij daar ook de beschikking over Colin Kazim-Richards. De aanvaller, die momenteel op zijn 37ste geen club heeft, sprak in de podcast Filthy Fellas zeer scherpe taal over de huidige trainer van Club Brugge.

LEES OOK: 'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Dieet met spek

Zo noemt hij de Noor zelfs zijn slechtste trainer ooit. "Je vroeg me wie de slechtste coach ooit was. Voor mij was dat Ronny Deila. Niemand in onze groep leerde iets van hem. Geen motivatie, verbondenheid... En op het veld was hij in één iets niet goed: tactiek", aldus Richards.

Ook zijn nutritionele beleid deed de wenkbrauwen fronsen. "Hij bracht overigens een dieet in het team. Geen koolhydraten, maar wel spek en alles wat vet en vlees was. Als je om 9u 's ochtends komt ontbijten en alles is gefrituurd, dan heb je zoiets van 'wat is er aan de hand?", klinkt het.

Woelwater Richards

Een opvallend scherpe reactie dus, al legde Richards zelf ook een woelig carrièrepad af. De aanvaller speelde voor maar liefst 19 clubs in zijn carrière en werd bij veel ploegen doorgestuurd wegens zijn extra sportieve perikelen. De aanvaller had nochtans veel talent en liet bij momenten erg mooie dingen zien, maar die hoogtepunten waren nooit van lange duur.

Gaat Deila Club weer op de rails krijgen?

Meest recent

"Toekomst Taravel hangt af van deze ene wedstrijd"

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

7
7
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

47
47
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

8
8
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

61
61
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

85
85
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

54
54
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

169
169
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

382
382
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

390
390
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

305
305
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

250
250
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

79
79
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

243
243
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

220
220
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

43
43
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

133
133
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

340
340
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

173
173
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

379
379
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

114
114
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

551
551
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

552
552
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

352
352
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

101
101
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

191
191

Meer sportnieuws