Disciplinair Comité niet mals voor Club Brugge-pion

door
Disciplinair Comité niet mals voor Club Brugge-pion

Club Brugge ging de interlandbreak in met kopzorgen, want het ging vorig weekend pijnlijk onderuit op Standard. Daardoor blijft Blauw-Zwart achter met een schamele 16 op 30 in de Jupiler Pro League. Dat zijn tegenvallende cijfers en dus heeft Ronny Deila het nodige denkwerk.

Club blikt in de competitie terug op een 3 op 12 en zag zijn achterstand op leider Union daardoor al oplopen tot zes punten. Het beleefde in Luik een pijnlijke namiddag en die zal ook na de interlandbreak nog gevolgen hebben. Tijdens de rust kreeg Efrain Juarez, de rechterhand van Deila, immers een rode kaart.

LEES OOK: Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Schorsing van drie matchen

Juarez ging verhaal halen bij scheidsrechter Erik Lambrechts omdat hij vond dat Djenepo een rode kaart had moeten krijgen. Hij deed dat volgens de ref op een agressieve manier en kreeg rood toen hij Lambrechts ook nog eens bij de arm greep. In het begin van de tweede helft bleef Juarez vanuit de tribune ook verwijten richting de scheidsrechter schreeuwen.

Het Nieuwsblad weet dat het Disciplinair Comité nu beslist heeft om Juarez een schorsing van drie speeldagen op te leggen. Daarvan is er wel slechts één effectief, waardoor Deila het dus enkel tegen KV Kortrijk zal moeten stellen zonder zijn vertrouweling.

Geen schuldbesef

Het Disciplinair Comité was echter niet mals in zijn oordeel. Ze noemden het zorgwekkend dat Juarez geen enkel schuldbesef toonde en zich ook niet verontschuldigde bij Lambrechts. De enige reden dat een deel van zijn straf voorwaardelijk uitgesproken werd, was omdat hij nog een blanco strafblad had.

Terechte straf?

Meest recent

Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

46
46
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

23
23
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

12
12
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

84
84
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

143
143
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

169
169
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

77
77
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

349
349
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

284
284
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

342
342
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

107
107
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

71
71
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

453
453
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

502
502
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

391
391
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

379
379
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

266
266
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1981
1981
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

133
133
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

323
323
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

494
494
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

248
248
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

210
210
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

242
242
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

290
290

Meer sportnieuws