Disciplinair Comité niet mals voor Club Brugge-pion

door
Disciplinair Comité niet mals voor Club Brugge-pion

Club Brugge ging de interlandbreak in met kopzorgen, want het ging vorig weekend pijnlijk onderuit op Standard. Daardoor blijft Blauw-Zwart achter met een schamele 16 op 30 in de Jupiler Pro League. Dat zijn tegenvallende cijfers en dus heeft Ronny Deila het nodige denkwerk.

Club blikt in de competitie terug op een 3 op 12 en zag zijn achterstand op leider Union daardoor al oplopen tot zes punten. Het beleefde in Luik een pijnlijke namiddag en die zal ook na de interlandbreak nog gevolgen hebben. Tijdens de rust kreeg Efrain Juarez, de rechterhand van Deila, immers een rode kaart.

LEES OOK: Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

Schorsing van drie matchen

Juarez ging verhaal halen bij scheidsrechter Erik Lambrechts omdat hij vond dat Djenepo een rode kaart had moeten krijgen. Hij deed dat volgens de ref op een agressieve manier en kreeg rood toen hij Lambrechts ook nog eens bij de arm greep. In het begin van de tweede helft bleef Juarez vanuit de tribune ook verwijten richting de scheidsrechter schreeuwen.

Het Nieuwsblad weet dat het Disciplinair Comité nu beslist heeft om Juarez een schorsing van drie speeldagen op te leggen. Daarvan is er wel slechts één effectief, waardoor Deila het dus enkel tegen KV Kortrijk zal moeten stellen zonder zijn vertrouweling.

Geen schuldbesef

Het Disciplinair Comité was echter niet mals in zijn oordeel. Ze noemden het zorgwekkend dat Juarez geen enkel schuldbesef toonde en zich ook niet verontschuldigde bij Lambrechts. De enige reden dat een deel van zijn straf voorwaardelijk uitgesproken werd, was omdat hij nog een blanco strafblad had.

Terechte straf?

Meest recent

Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

5
5
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

18
18
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

16
16
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

73
73
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

76
76
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

95
95
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

185
185
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

57
57
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

174
174
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

139
139
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

419
419
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

215
215
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

150
150
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

305
305
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

86
86
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

251
251
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

97
97
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

797
797
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

97
97
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

111
111
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

93
93
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

518
518
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

292
292
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

454
454

Meer sportnieuws