TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

520 stemmen
TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

Jupiler Pro League

Anderlecht heeft een mooie slag geslagen, want het is erin geslaagd een talent onder contract te leggen. De 15-jarige Nathan De Cat heeft immers zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot medio 2025. De jonge middenvelder wordt op Neerpede gezien als één van de grootste talenten van zijn generatie en speelt momenteel voor de U18.

Eden Hazard kondigde dinsdag zijn afscheid van het profvoetbal aan, maar de ex-Rode Duivel kreeg de voorbije maanden wel degelijk nog de nodige aanbiedingen om aan de slag te gaan. De geruchten over een terugkeer naar de Jupiler Pro League bleken kwakkels, maar er was wel concrete interesse uit Saudi-Arabië en de MLS. Die laatste leek wel een interessante optie, maar uiteindelijk kon geen enkele club Hazard overtuigen.

Buitenland

Romelu Lukaku is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij AS Roma en dat zorgt ervoor dat de strijd om een definitieve transfer in de zomer nu al op gang begint te komen. Chelsea zou dan nog zo'n 37 miljoen pond willen vangen voor de Rode Duivel en dat is een prijs die Roma wel bereid zou zijn om te betalen. Ook Newcastle United zou echter op de loer liggen.

Bij Ajax staan er de nodige veranderingen op til. De Nederlandse grootmacht in crisis zoekt onder meer een technisch directeur en daarvoor zou adviseur Louis van Gaal alvast een verrassende naam naar voor geschoven hebben. Hij zou namelijk Marijn Beuker willen binnenhalen. Die is momenteel technisch directeur in... de Schotse tweede klasse, bij Queen's Park.

Cristiano Ronaldo was vorige winter de eerste wereldster die zwichtte voor de Saudische miljoenen door zijn handtekening te zetten bij Al-Nassr. Daar blijft hij ook op 38-jarige leeftijd even gretig als altijd en aan uitbollen denkt hij nog niet. De aanvaller zou zelfs pas willen stoppen begin 2027, zodat hij nog het WK van 2026 kan meemaken.

Het lijkt erop dat Philippe Clement snel weer aan de slag zal gaan. Onze landgenoot zou intussen in polepositie liggen om de nieuwe trainer te worden van Rangers. De Schotse topclub zou hem na enkele positieve gesprekken zelfs al een concrete aanbieding gedaan hebben en in de komende dagen wordt witte rook verwacht.

Welke club zou de beste keuze zijn voor Lukaku?

Meest recent

Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

8
8
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

44
44
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

37
37
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

184
184
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

231
231
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

140
140
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

589
589
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

470
470
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

102
102
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

85
85
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

149
149
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

176
176
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

81
81
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

24
24
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

75
75
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

117
117
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

376
376
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

72
72
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

35
35
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

53
53
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

368
368
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

44
44
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

212
212
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

134
134
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

717
717

Meer sportnieuws