TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

520 stemmen
TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jupiler Pro League

Anderlecht heeft een mooie slag geslagen, want het is erin geslaagd een talent onder contract te leggen. De 15-jarige Nathan De Cat heeft immers zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot medio 2025. De jonge middenvelder wordt op Neerpede gezien als één van de grootste talenten van zijn generatie en speelt momenteel voor de U18.

Eden Hazard kondigde dinsdag zijn afscheid van het profvoetbal aan, maar de ex-Rode Duivel kreeg de voorbije maanden wel degelijk nog de nodige aanbiedingen om aan de slag te gaan. De geruchten over een terugkeer naar de Jupiler Pro League bleken kwakkels, maar er was wel concrete interesse uit Saudi-Arabië en de MLS. Die laatste leek wel een interessante optie, maar uiteindelijk kon geen enkele club Hazard overtuigen.

Buitenland

Romelu Lukaku is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij AS Roma en dat zorgt ervoor dat de strijd om een definitieve transfer in de zomer nu al op gang begint te komen. Chelsea zou dan nog zo'n 37 miljoen pond willen vangen voor de Rode Duivel en dat is een prijs die Roma wel bereid zou zijn om te betalen. Ook Newcastle United zou echter op de loer liggen.

Bij Ajax staan er de nodige veranderingen op til. De Nederlandse grootmacht in crisis zoekt onder meer een technisch directeur en daarvoor zou adviseur Louis van Gaal alvast een verrassende naam naar voor geschoven hebben. Hij zou namelijk Marijn Beuker willen binnenhalen. Die is momenteel technisch directeur in... de Schotse tweede klasse, bij Queen's Park.

Cristiano Ronaldo was vorige winter de eerste wereldster die zwichtte voor de Saudische miljoenen door zijn handtekening te zetten bij Al-Nassr. Daar blijft hij ook op 38-jarige leeftijd even gretig als altijd en aan uitbollen denkt hij nog niet. De aanvaller zou zelfs pas willen stoppen begin 2027, zodat hij nog het WK van 2026 kan meemaken.

Het lijkt erop dat Philippe Clement snel weer aan de slag zal gaan. Onze landgenoot zou intussen in polepositie liggen om de nieuwe trainer te worden van Rangers. De Schotse topclub zou hem na enkele positieve gesprekken zelfs al een concrete aanbieding gedaan hebben en in de komende dagen wordt witte rook verwacht.

Welke club zou de beste keuze zijn voor Lukaku?

Meest recent

'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

12
12
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

17
17
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

73
73
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

43
43
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

178
178
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

178
178
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

59
59
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

263
263
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

28
28
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

418
418
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

296
296
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

345
345
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

138
138
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

61
61
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

117
117
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

98
98
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

46
46
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

263
263
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

130
130
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

776
776
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

525
525
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

283
283
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

308
308

Meer sportnieuws