TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

door
TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: 'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Jupiler Pro League

Anderlecht heeft een mooie slag geslagen, want het is erin geslaagd een talent onder contract te leggen. De 15-jarige Nathan De Cat heeft immers zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot medio 2025. De jonge middenvelder wordt op Neerpede gezien als één van de grootste talenten van zijn generatie en speelt momenteel voor de U18.

Eden Hazard kondigde dinsdag zijn afscheid van het profvoetbal aan, maar de ex-Rode Duivel kreeg de voorbije maanden wel degelijk nog de nodige aanbiedingen om aan de slag te gaan. De geruchten over een terugkeer naar de Jupiler Pro League bleken kwakkels, maar er was wel concrete interesse uit Saudi-Arabië en de MLS. Die laatste leek wel een interessante optie, maar uiteindelijk kon geen enkele club Hazard overtuigen.

Buitenland

Romelu Lukaku is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij AS Roma en dat zorgt ervoor dat de strijd om een definitieve transfer in de zomer nu al op gang begint te komen. Chelsea zou dan nog zo'n 37 miljoen pond willen vangen voor de Rode Duivel en dat is een prijs die Roma wel bereid zou zijn om te betalen. Ook Newcastle United zou echter op de loer liggen.

Bij Ajax staan er de nodige veranderingen op til. De Nederlandse grootmacht in crisis zoekt onder meer een technisch directeur en daarvoor zou adviseur Louis van Gaal alvast een verrassende naam naar voor geschoven hebben. Hij zou namelijk Marijn Beuker willen binnenhalen. Die is momenteel technisch directeur in... de Schotse tweede klasse, bij Queen's Park.

Cristiano Ronaldo was vorige winter de eerste wereldster die zwichtte voor de Saudische miljoenen door zijn handtekening te zetten bij Al-Nassr. Daar blijft hij ook op 38-jarige leeftijd even gretig als altijd en aan uitbollen denkt hij nog niet. De aanvaller zou zelfs pas willen stoppen begin 2027, zodat hij nog het WK van 2026 kan meemaken.

Het lijkt erop dat Philippe Clement snel weer aan de slag zal gaan. Onze landgenoot zou intussen in polepositie liggen om de nieuwe trainer te worden van Rangers. De Schotse topclub zou hem na enkele positieve gesprekken zelfs al een concrete aanbieding gedaan hebben en in de komende dagen wordt witte rook verwacht.

Welke club zou de beste keuze zijn voor Lukaku?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

23
23
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

31
31
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

44
44
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

90
90
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

127
127
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

39
39
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

154
154
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

56
56
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

70
70
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

379
379
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

346
346
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

788
788
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

260
260
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

40
40
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

429
429
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

244
244
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

970
970
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

324
324
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

383
383
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

217
217
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

271
271
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

574
574

Meer sportnieuws