TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

520
TRANSFERUURTJE: '2 topclubs melden zich voor Lukaku, verrassing bij Ajax'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

Jupiler Pro League

Anderlecht heeft een mooie slag geslagen, want het is erin geslaagd een talent onder contract te leggen. De 15-jarige Nathan De Cat heeft immers zijn handtekening gezet onder een overeenkomst tot medio 2025. De jonge middenvelder wordt op Neerpede gezien als één van de grootste talenten van zijn generatie en speelt momenteel voor de U18.

Eden Hazard kondigde dinsdag zijn afscheid van het profvoetbal aan, maar de ex-Rode Duivel kreeg de voorbije maanden wel degelijk nog de nodige aanbiedingen om aan de slag te gaan. De geruchten over een terugkeer naar de Jupiler Pro League bleken kwakkels, maar er was wel concrete interesse uit Saudi-Arabië en de MLS. Die laatste leek wel een interessante optie, maar uiteindelijk kon geen enkele club Hazard overtuigen.

Buitenland

Romelu Lukaku is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij AS Roma en dat zorgt ervoor dat de strijd om een definitieve transfer in de zomer nu al op gang begint te komen. Chelsea zou dan nog zo'n 37 miljoen pond willen vangen voor de Rode Duivel en dat is een prijs die Roma wel bereid zou zijn om te betalen. Ook Newcastle United zou echter op de loer liggen.

Bij Ajax staan er de nodige veranderingen op til. De Nederlandse grootmacht in crisis zoekt onder meer een technisch directeur en daarvoor zou adviseur Louis van Gaal alvast een verrassende naam naar voor geschoven hebben. Hij zou namelijk Marijn Beuker willen binnenhalen. Die is momenteel technisch directeur in... de Schotse tweede klasse, bij Queen's Park.

Cristiano Ronaldo was vorige winter de eerste wereldster die zwichtte voor de Saudische miljoenen door zijn handtekening te zetten bij Al-Nassr. Daar blijft hij ook op 38-jarige leeftijd even gretig als altijd en aan uitbollen denkt hij nog niet. De aanvaller zou zelfs pas willen stoppen begin 2027, zodat hij nog het WK van 2026 kan meemaken.

Het lijkt erop dat Philippe Clement snel weer aan de slag zal gaan. Onze landgenoot zou intussen in polepositie liggen om de nieuwe trainer te worden van Rangers. De Schotse topclub zou hem na enkele positieve gesprekken zelfs al een concrete aanbieding gedaan hebben en in de komende dagen wordt witte rook verwacht.

Welke club zou de beste keuze zijn voor Lukaku?

Meest recent

STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

8
8
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

9
9
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

59
59
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

25
25
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

19
19
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

30
30
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

68
68
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

207
207
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

87
87
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

293
293
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

520
520
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

93
93
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

155
155
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

382
382
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

152
152
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

419
419
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

93
93
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

435
435
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

366
366
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

641
641
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

515
515
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

132
132
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

133
133
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

391
391

Meer sportnieuws