Vranckx baalt: "Kreeg twee hele mooie aanbiedingen"

door
Vranckx baalt:

Aster Vranckx zijn carrière zit momenteel in een dip. De centrale middenvelder is geen basispion bij VfL Wolfsburg en hij moet dringend ergens een basispion gaan worden. Afgelopen zomer was er nochtans interesse genoeg. Toch bleef hij in Duitsland.

LEES OOK: Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Weer geen basisspeler

Vranckx is momenteel invaller bij Wolfsburg. Dat is een grote tegenvaller nadat hij vorig seizoen ook al amper aan de bak kwam bij AC Milan. De 21-jarige middenvelder moet dringend gaan spelen. Dat beseft hij ook.

Vranckx verloor daardoor ook zijn plaats in de selectie van de Rode Duivels. "Het is duidelijk dat het me stoort… Op dit moment heb ik geen andere keuze dan deze beslissing te aanvaarden, want het is de beslissing van de coach. Maar ik ben mentaal sterk en ik weet dat ik terug zal komen" zei hij aan La Dernière Heure.

Vertrek in januari?

Hij weet dat hij daarvoor moet spelen. "Ik zal eerlijk zijn: ik wilde deze zomer vertrekken. Ik heb twee hele goede aanbiedingen gehad. Maar de club en de coach toonden vertrouwen in mij, dus besloot ik te blijven. Helaas speel ik niet veel vandaag. Dus we zullen zien wat er in januari gebeurt. Hoe dan ook, ik moet spelen in de hoop naar het EK te gaan."

Vranckx werd afgelopen zomer stevig het hof gemaakt door PSV en Fiorentina. Het is nog maar de vraag of zij terug zullen aankloppen in januari. Vranckx ligt nog tot medio 2025 onder contract bij Wolfsburg.

Zal hij in januari vertrekken?

Meest recent

Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

1
1
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

14
14
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

54
54
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

210
210
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

115
115
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

189
189
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

56
56
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

83
83
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

183
183
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

90
90
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

143
143
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

97
97
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

262
262
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

65
65
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

266
266
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

241
241
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

125
125
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

326
326
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

60
60
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

143
143
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

317
317
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

383
383
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

147
147
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

87
87

Meer sportnieuws