Zidane komt met update over zijn toekomst

door
Zidane komt met update over zijn toekomst

Hij heeft maar liefst vier keer de Champions League op zijn palmares staan, één keer als speler en drie keer als trainer. Desondanks bleef het de voorbije jaren vrij stil rond Zinedine Zidane. Hij stapte in de zomer van 2021 op als trainer van Real Madrid en de voorbije twee jaar bleef hij zonder job achter.

Zelf had Zidane zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach. Hij had gehoopt om na het WK in Qatar over te kunnen nemen van Didier Deschamps, maar die besloot uiteindelijk om gewoon bij te tekenen. Hij zou ook benaderd zijn door clubs als PSG en Olympique Marseille, maar die zelf wandelen gestuurd hebben.

LEES OOK: Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Zidane terug in Turijn

Langs een voetbalveld zagen we Zidane dus al een tijdje niet meer, maar dinsdagavond maakte hij toch nog eens zijn opwachting. Juventus hield een speciaal evenement ter gelegenheid van 100 jaar bestuur door de familie Agnelli en daar hoorde ook een wedstrijdje met clubiconen bij.

Zidane, die als speler van 1996 tot 2001 voor de Oude Dame uitkwam, maakte er zijn opwachting naast onder meer Alessandro Del Piero, Antonio Conte, Michel Platini en Edgar Davids. In de marge van het jubileum kwam hij ook met een update over zijn toekomst.

Zidane heeft geen nieuws

"Momenteel is er geen nieuws", verklaarde hij aan de Italiaanse media. "Ik geniet op dit moment van mijn familie en we zien wel dat de toekomst zal brengen. Zolang ik trainer ben, zullen er altijd veel geruchten zijn. Maar laat ons zien."

Voorlopig lijkt Zidane dus niet aan een rentree in de voetbalwereld te denken. Hij lijkt heel erg kieskeurig te zijn over waar hij aan de slag gaat. Er zal dus al een heel goed voorstel op tafel moeten komen om hem te overtuigen.

Zien we Zidane nog terug als trainer?

Meest recent

'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

28
28
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

15
15
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

107
107
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

72
72
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

172
172
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

244
244
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

238
238
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

339
339
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

156
156
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

135
135
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

103
103
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

132
132
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

78
78
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

244
244
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

566
566
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

67
67
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

117
117
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

194
194
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

339
339
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

106
106
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

315
315
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

536
536
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

175
175

Meer sportnieuws