Zidane komt met update over zijn toekomst

door
Zidane komt met update over zijn toekomst

Hij heeft maar liefst vier keer de Champions League op zijn palmares staan, één keer als speler en drie keer als trainer. Desondanks bleef het de voorbije jaren vrij stil rond Zinedine Zidane. Hij stapte in de zomer van 2021 op als trainer van Real Madrid en de voorbije twee jaar bleef hij zonder job achter.

Zelf had Zidane zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach. Hij had gehoopt om na het WK in Qatar over te kunnen nemen van Didier Deschamps, maar die besloot uiteindelijk om gewoon bij te tekenen. Hij zou ook benaderd zijn door clubs als PSG en Olympique Marseille, maar die zelf wandelen gestuurd hebben.

LEES OOK: Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

Zidane terug in Turijn

Langs een voetbalveld zagen we Zidane dus al een tijdje niet meer, maar dinsdagavond maakte hij toch nog eens zijn opwachting. Juventus hield een speciaal evenement ter gelegenheid van 100 jaar bestuur door de familie Agnelli en daar hoorde ook een wedstrijdje met clubiconen bij.

Zidane, die als speler van 1996 tot 2001 voor de Oude Dame uitkwam, maakte er zijn opwachting naast onder meer Alessandro Del Piero, Antonio Conte, Michel Platini en Edgar Davids. In de marge van het jubileum kwam hij ook met een update over zijn toekomst.

Zidane heeft geen nieuws

"Momenteel is er geen nieuws", verklaarde hij aan de Italiaanse media. "Ik geniet op dit moment van mijn familie en we zien wel dat de toekomst zal brengen. Zolang ik trainer ben, zullen er altijd veel geruchten zijn. Maar laat ons zien."

Voorlopig lijkt Zidane dus niet aan een rentree in de voetbalwereld te denken. Hij lijkt heel erg kieskeurig te zijn over waar hij aan de slag gaat. Er zal dus al een heel goed voorstel op tafel moeten komen om hem te overtuigen.

Zien we Zidane nog terug als trainer?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

22
22
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

15
15
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

68
68
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

33
33
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

428
428
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

106
106
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

174
174
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

195
195
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

201
201
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

147
147
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

83
83
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

99
99
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

406
406
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

217
217
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

321
321
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

152
152
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

224
224
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

278
278
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

653
653
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

245
245
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

276
276
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

125
125
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

445
445

Meer sportnieuws