Zidane komt met update over zijn toekomst

door
Zidane komt met update over zijn toekomst

Hij heeft maar liefst vier keer de Champions League op zijn palmares staan, één keer als speler en drie keer als trainer. Desondanks bleef het de voorbije jaren vrij stil rond Zinedine Zidane. Hij stapte in de zomer van 2021 op als trainer van Real Madrid en de voorbije twee jaar bleef hij zonder job achter.

Zelf had Zidane zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach. Hij had gehoopt om na het WK in Qatar over te kunnen nemen van Didier Deschamps, maar die besloot uiteindelijk om gewoon bij te tekenen. Hij zou ook benaderd zijn door clubs als PSG en Olympique Marseille, maar die zelf wandelen gestuurd hebben.

LEES OOK: ‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Zidane terug in Turijn

Langs een voetbalveld zagen we Zidane dus al een tijdje niet meer, maar dinsdagavond maakte hij toch nog eens zijn opwachting. Juventus hield een speciaal evenement ter gelegenheid van 100 jaar bestuur door de familie Agnelli en daar hoorde ook een wedstrijdje met clubiconen bij.

Zidane, die als speler van 1996 tot 2001 voor de Oude Dame uitkwam, maakte er zijn opwachting naast onder meer Alessandro Del Piero, Antonio Conte, Michel Platini en Edgar Davids. In de marge van het jubileum kwam hij ook met een update over zijn toekomst.

Zidane heeft geen nieuws

"Momenteel is er geen nieuws", verklaarde hij aan de Italiaanse media. "Ik geniet op dit moment van mijn familie en we zien wel dat de toekomst zal brengen. Zolang ik trainer ben, zullen er altijd veel geruchten zijn. Maar laat ons zien."

Voorlopig lijkt Zidane dus niet aan een rentree in de voetbalwereld te denken. Hij lijkt heel erg kieskeurig te zijn over waar hij aan de slag gaat. Er zal dus al een heel goed voorstel op tafel moeten komen om hem te overtuigen.

Zien we Zidane nog terug als trainer?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

4
4
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

15
15
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

100
100
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

51
51
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

128
128
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

432
432
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

24
24
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

53
53
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

182
182
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

157
157
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

90
90
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

164
164
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

68
68
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

417
417
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

139
139
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

34
34
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

223
223
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

821
821
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

389
389
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

130
130
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

196
196
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

100
100
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

23
23

Meer sportnieuws