'Eerste twee topkandidaten melden zich voor Lukaku'

stemmen
'Eerste twee topkandidaten melden zich voor Lukaku'

Romelu Lukaku is in uitstekende doen bij AS Roma. Onze landgenoot scoort momenteel met de ogen dicht voor de Giallorossi en had met twee goals een groot aandeel in de competitiezege tegen Cagliari van afgelopen zondag. Maar waar ligt zijn toekomst na dit seizoen?

Big Rom wordt het einde van het seizoen 2023/24 uitgeleend aan AS Roma door Chelsea, waar hij nog een lopend contract heeft tot midden 2026. The Blues betaalden in 2021 nog 113 miljoen euro voor Lukaku, maar zouden nu bij een eventuele transfer naar verluidt met een pak minder genoegen nemen. Volgens Fichajes zijn er alvast twee topkandidaten om de topschutter van de Rode Duivels in te lijven voor volgend seizoen.

Het Spaanse medium weet dat Roma zelf en Newcastle United bereid zouden zijn om 37 miljoen pond te betalen, het bedrag dat Fabrizio Romano naar voren schuift als vraagprijs van Chelsea. Afwachten waar Lukaku terecht zal komen. Bij Roma lijkt hij zich alvast in zijn sas te voelen en Italië is uiteraard geen onbekende bestemming voor de Rode Duivel, die eerder al schitterde in het shirt van Internazionale.

LEES OOK: 'Club tussen hoop en vrees: nieuwe update Stankovic'

Of opnieuw Premier League?

Ook de Premier League is echter geen onbekend terrein voor de scherpschutter. Behalve die van Chelsea verdedigde Lukaku in het verleden ook de kleuren van West Brom, Everton en Manchester United. De beslissing lijkt in het kamp van de speler zelf te liggen, want 37 miljoen pond (bijna 43 miljoen euro) lijkt voor zowel Roma als Newcastle geen onoverkomelijk bedrag.

Voor welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

33
33
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

39
39
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

60
60
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

40
40
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

276
276
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

189
189
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

696
696
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

174
174
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

411
411
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

47
47
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

566
566
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

277
277
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

246
246
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

146
146
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1315
1315
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

114
114
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

58
58
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

355
355
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

200
200
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

263
263
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

213
213
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

219
219
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

528
528
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

950
950
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50

Meer sportnieuws