'Eerste twee topkandidaten melden zich voor Lukaku'

door
'Eerste twee topkandidaten melden zich voor Lukaku'

Romelu Lukaku is in uitstekende doen bij AS Roma. Onze landgenoot scoort momenteel met de ogen dicht voor de Giallorossi en had met twee goals een groot aandeel in de competitiezege tegen Cagliari van afgelopen zondag. Maar waar ligt zijn toekomst na dit seizoen?

Big Rom wordt het einde van het seizoen 2023/24 uitgeleend aan AS Roma door Chelsea, waar hij nog een lopend contract heeft tot midden 2026. The Blues betaalden in 2021 nog 113 miljoen euro voor Lukaku, maar zouden nu bij een eventuele transfer naar verluidt met een pak minder genoegen nemen. Volgens Fichajes zijn er alvast twee topkandidaten om de topschutter van de Rode Duivels in te lijven voor volgend seizoen.

Het Spaanse medium weet dat Roma zelf en Newcastle United bereid zouden zijn om 37 miljoen pond te betalen, het bedrag dat Fabrizio Romano naar voren schuift als vraagprijs van Chelsea. Afwachten waar Lukaku terecht zal komen. Bij Roma lijkt hij zich alvast in zijn sas te voelen en Italië is uiteraard geen onbekende bestemming voor de Rode Duivel, die eerder al schitterde in het shirt van Internazionale.

LEES OOK: 'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Of opnieuw Premier League?

Ook de Premier League is echter geen onbekend terrein voor de scherpschutter. Behalve die van Chelsea verdedigde Lukaku in het verleden ook de kleuren van West Brom, Everton en Manchester United. De beslissing lijkt in het kamp van de speler zelf te liggen, want 37 miljoen pond (bijna 43 miljoen euro) lijkt voor zowel Roma als Newcastle geen onoverkomelijk bedrag.

Voor welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

6
6
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

14
14
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

16
16
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

46
46
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

76
76
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

37
37
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

225
225
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

110
110
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

216
216
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

172
172
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

227
227
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

145
145
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

46
46
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

178
178
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

117
117
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

167
167
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

145
145
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

59
59
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

234
234
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

265
265
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

53
53
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

361
361
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

215
215
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

303
303
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

178
178

Meer sportnieuws