'Eerste twee topkandidaten melden zich voor Lukaku'

door
'Eerste twee topkandidaten melden zich voor Lukaku'

Romelu Lukaku is in uitstekende doen bij AS Roma. Onze landgenoot scoort momenteel met de ogen dicht voor de Giallorossi en had met twee goals een groot aandeel in de competitiezege tegen Cagliari van afgelopen zondag. Maar waar ligt zijn toekomst na dit seizoen?

Big Rom wordt het einde van het seizoen 2023/24 uitgeleend aan AS Roma door Chelsea, waar hij nog een lopend contract heeft tot midden 2026. The Blues betaalden in 2021 nog 113 miljoen euro voor Lukaku, maar zouden nu bij een eventuele transfer naar verluidt met een pak minder genoegen nemen. Volgens Fichajes zijn er alvast twee topkandidaten om de topschutter van de Rode Duivels in te lijven voor volgend seizoen.

Het Spaanse medium weet dat Roma zelf en Newcastle United bereid zouden zijn om 37 miljoen pond te betalen, het bedrag dat Fabrizio Romano naar voren schuift als vraagprijs van Chelsea. Afwachten waar Lukaku terecht zal komen. Bij Roma lijkt hij zich alvast in zijn sas te voelen en Italië is uiteraard geen onbekende bestemming voor de Rode Duivel, die eerder al schitterde in het shirt van Internazionale.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Of opnieuw Premier League?

Ook de Premier League is echter geen onbekend terrein voor de scherpschutter. Behalve die van Chelsea verdedigde Lukaku in het verleden ook de kleuren van West Brom, Everton en Manchester United. De beslissing lijkt in het kamp van de speler zelf te liggen, want 37 miljoen pond (bijna 43 miljoen euro) lijkt voor zowel Roma als Newcastle geen onoverkomelijk bedrag.

Voor welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

9
9
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

90
90
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

76
76
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

144
144
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

75
75
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

129
129
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

164
164
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

299
299
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

76
76
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

330
330
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

38
38
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

279
279
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

43
43
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

557
557
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

186
186
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

186
186
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

61
61
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

76
76
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

197
197
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

183
183
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

93
93
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

243
243
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

344
344
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

50
50
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

266
266

Meer sportnieuws