TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt droomtransfer, Real slaat slag van 1 miljard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt droomtransfer, Real slaat slag van 1 miljard'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

Lionel Messi en Inter Miami grepen naast een plek in de play-offs. Bijgevolg zit het seizoen van Miami er weldra al op, wat voor Messi toch een behoorlijk probleem is. Komende zomer wil hij er met Argentinië immers staan op de Copa América. Daarom wordt nu naar een oplossing gezocht. In de voorbije dagen was er immers sprake van een tijdelijke uitleenbeurt aan Barcelona. Volgens SPORT zal Miami zijn wensen immers respecteren: indien Messi tijdelijk wil terugkeren, zal de club meewerken aan de onderhandelingen.

Romelu Lukaku heeft ondanks zijn huidige glansprestaties bij AS Roma geen toekomst meer bij Chelsea, weet Fabrizio Romano. De Italiaanse transfergoeroe stelt namelijk ook verder dat Chelsea al een som op het hoofd van Lukaku heeft geplakt. Naar verluidt bedraagt de vraagprijs op het einde van het seizoen 'amper' 37 miljoen pond. In 2021 betaalde Chelsea nog een slordige 113 miljoen euro om Lukaku terug naar Stamford Bridge te halen.

Volgens Fichajes is AC Milan van plan zijn om contact te gaan opnemen met de entourage van Jonathan David. De Canadees is bij Lille al jarenlang een ware sensatie en heeft nog een contract tot 2025. Naar verluidt hoopt Lille op een transfersom tussen de 70 en 100 miljoen euro. Een bedrag dat zonder enige twijfel het clubrecord van Milan én van Lille aan diggelen zou slaan.

Vinicius beschikt momenteel echter over een aflopend contract bij Real Madrid, maar toch maakt de club zich geen zorgen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano werd immers een akkoord gevonden om die overeenkomst te verlengen tot medio 2027. In dat nieuwe contract zou een afkoopclausule van liefst één miljard euro worden opgenomen. Zodra voorzitter Florentino Pérez hersteld is van ziekte, zou de deal beklonken worden.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Zal Messi nog voor Barça gaan spelen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

26
26
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

52
52
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

77
77
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

27
27
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

122
122
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

115
115
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

111
111
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

554
554
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

463
463
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

225
225

Meer sportnieuws