TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt droomtransfer, Real slaat slag van 1 miljard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Messi krijgt droomtransfer, Real slaat slag van 1 miljard'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

Lionel Messi en Inter Miami grepen naast een plek in de play-offs. Bijgevolg zit het seizoen van Miami er weldra al op, wat voor Messi toch een behoorlijk probleem is. Komende zomer wil hij er met Argentinië immers staan op de Copa América. Daarom wordt nu naar een oplossing gezocht. In de voorbije dagen was er immers sprake van een tijdelijke uitleenbeurt aan Barcelona. Volgens SPORT zal Miami zijn wensen immers respecteren: indien Messi tijdelijk wil terugkeren, zal de club meewerken aan de onderhandelingen.

Romelu Lukaku heeft ondanks zijn huidige glansprestaties bij AS Roma geen toekomst meer bij Chelsea, weet Fabrizio Romano. De Italiaanse transfergoeroe stelt namelijk ook verder dat Chelsea al een som op het hoofd van Lukaku heeft geplakt. Naar verluidt bedraagt de vraagprijs op het einde van het seizoen 'amper' 37 miljoen pond. In 2021 betaalde Chelsea nog een slordige 113 miljoen euro om Lukaku terug naar Stamford Bridge te halen.

Volgens Fichajes is AC Milan van plan zijn om contact te gaan opnemen met de entourage van Jonathan David. De Canadees is bij Lille al jarenlang een ware sensatie en heeft nog een contract tot 2025. Naar verluidt hoopt Lille op een transfersom tussen de 70 en 100 miljoen euro. Een bedrag dat zonder enige twijfel het clubrecord van Milan én van Lille aan diggelen zou slaan.

Vinicius beschikt momenteel echter over een aflopend contract bij Real Madrid, maar toch maakt de club zich geen zorgen. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano werd immers een akkoord gevonden om die overeenkomst te verlengen tot medio 2027. In dat nieuwe contract zou een afkoopclausule van liefst één miljard euro worden opgenomen. Zodra voorzitter Florentino Pérez hersteld is van ziekte, zou de deal beklonken worden.

LEES OOK: Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Zal Messi nog voor Barça gaan spelen?

Meest recent

'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

2
2
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

5
5
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

73
73
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

194
194
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

33
33
Europees vuurwerk: zo kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

114
114
Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

Een sluitend akkoord met zijn huidige werkgever is nog steeds niet bereikt. Maar RSC Anderlecht ...

291
291
De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Op een moment dat alle aandacht normaal naar het veld zou gaan, maakt Charles De Ketelaere een ...

79
79
Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

De 25ste speeldag van de Jupiler Pro League werd uiteindelijk integraal afgewerkt, maar achter ...

74
74
‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Anderlecht zoekt koortsachtig een nieuwe technisch directeur en schakelt zelfs een headhunter in. ...

323
323
'Transferbom in Premier League: deal van 69 miljoen'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

56
56
'Code oranje bij Club: grote smaakmaker in mentaal dal'

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

179
179
'Overmars naar Lotto Park: Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht maakt momenteel naarstig werk van de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. ...

483
483
Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid na 24 speeldagen opnieuw de macht gegrepen. FC ...

120
120
'Anderlecht nadert Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

315
315
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

400
400
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

439
439
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

206
206
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

303
303
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

312
312
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

263
263
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

585
585
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

111
111
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

669
669
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1179
1179

Meer sportnieuws