Barcelona krijgt meteen slecht nieuws over toptalent Yamal

364 stemmen
Barcelona krijgt meteen slecht nieuws over toptalent Yamal

FC Barcelona slaagde er tegen Granada niet in om de driepunter over de streep te trekken. De Blaugrana speelde voor de derde keer dit seizoen gelijk, en ziet de kloof met Real Madrid terug groeien tot een drietal punten. Toch werd er op het veld van Granada een opvallend record aan diggelen geslaan. 

FC Barcelona kwam al snel op een dubbele achterstand in Granada na een brace van Bryan Martinez. Vlak voor het rustsignaal slaagde Lamine Yamal in de aansluitingstreffer. De 16-jarige Spanjaard wordt daarmee de jongste doelpuntenmaker aller tijden in de Spaanse eerste klasse. Uiteindelijk moesten de Catalanen nog tot vlak voor het eindsignaal wachten vooraleer een ander jeugdproduct - Sergi Roberto - de troepen van Xavi kon langszij brengen. 

Lamine Yamal is dus een ware sensatie in Spanje. De 16-jarige flankaanvaller wordt al meermaals vergeleken met Lionel Messi, en is sinds kort ook Spaans international. Daar wist hij zelfs in zijn debuut te scoren voor de Spanjaarden. 

LEES OOK: België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

Blessure doet Barcelona bibberen

Lamine Yamal werd ondertussen ook opnieuw opgeroepen voor de Spaanse nationale ploeg, al is het deze keer nog niet zeker dat de jongeling ook effectief in actie zal komen. Het Nieuwsblad weet namelijk dat de flankaanvaller sukkelt met een heupblessure, en dat hij nog voor onbepaalde termijn buiten strijd is. Zijn medische situatie wordt momenteel onderzocht bij de medische staf van de nationale ploeg, waarna er zal beslist worden of Yamal fit genoeg is om te kunnen aantreden tegen Schotland of Noorwegen. 

Is Yamal qua talent evenwaardig aan Messi?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

116
116
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

42
42
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

34
34
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

29
29
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

355
355
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

56
56
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

201
201
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

41
41
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

164
164
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

108
108
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

678
678
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1061
1061
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

680
680
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

452
452
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

844
844
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

846
846
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

493
493
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

811
811
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

399
399

Meer sportnieuws