'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

door
'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

Milan staat na de laatste speeldag aan de leiding in de Italiaanse Serie A. De Rossoneri verloor enkele weken terug nog met zware cijfers van stadsgenoot Internazionale, maar liet in zijn andere competitiewedstrijden geen punt liggen. 21 op 24 dus voor Stefano Pioli en co. Dat neemt echter niet weg dat Milan zich gevoelig wil gaan versterken. 

Volgens Fichajes wil Milan zich in de volgende zomermercato gaan versterken met een absolute topspits. Op dit moment is Olivier Giroud de nummer één bij de Rossoneri, maar de Fransman heeft inmiddels al 37 lentes op de teller staan. De doublure van dit moment, Noah Okafor, kan op zijn beurt dan weer niet overtuigen bij de Italiaanse traditieclub. 

Redenen te meer voor Milan om tijdens de aankomende zomermercato all-in te gaan voor een nieuwe wereldspits. Het bovengenoemd medium weet namelijk dat de Rossoneri van plan zijn om contact te gaan opnemen met de entourage van Jonathan David. De Canadees is bij Lille al jarenlang een ware sensatie. In 2025 loopt het contract van de aanvaller dan weer af bij de Noord-Franse club. 

LEES OOK: Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Van Gent naar de wereldtop

KAA Gent haalde Jonathan David op 18-jarige leeftijd weg in zijn thuisland. In Oost-Vlaanderen werd nagenoeg onmiddellijk duidelijk dat de Canadees over een ongezien talent beschikte, wat hem al snel een toptransfer richting Lille opleverde. Na drie seizoenen is de aanvaller ondertussen al het dubbele waard van wat Gent destijds voor hem ontving. In totaal bedraagt de martkwaarde van David dus een slordige 60 miljoen euro. 

Volgens Fichajes zou dat bedrag echter niet de vraagprijs van David zijn. Naar verluidt hoopt Lille op een transfersom tussen de 70 en 100 miljoen euro. Een bedrag dat zonder enige twijfel het clubrecord van Milan én van Lille aan diggelen zou slaan. Het valt dan ook maar nog af te wachten of de Rossoneri bereid zijn om zulke geldsommen op tafel te leggen. 

Zal Jonathan David het tot de absolute wereldtop schoppen?

Meest recent

Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

2
2
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

9
9
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

186
186
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

233
233
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

127
127
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

111
111
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

159
159
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

25
25
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

196
196
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

129
129
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

109
109
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

185
185
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

48
48
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

66
66
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

322
322
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

262
262
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

245
245
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

157
157
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

130
130
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

69
69
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

106
106
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

347
347
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

148
148
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

488
488

Meer sportnieuws