'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

183 stemmen
'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

Milan staat na de laatste speeldag aan de leiding in de Italiaanse Serie A. De Rossoneri verloor enkele weken terug nog met zware cijfers van stadsgenoot Internazionale, maar liet in zijn andere competitiewedstrijden geen punt liggen. 21 op 24 dus voor Stefano Pioli en co. Dat neemt echter niet weg dat Milan zich gevoelig wil gaan versterken. 

Volgens Fichajes wil Milan zich in de volgende zomermercato gaan versterken met een absolute topspits. Op dit moment is Olivier Giroud de nummer één bij de Rossoneri, maar de Fransman heeft inmiddels al 37 lentes op de teller staan. De doublure van dit moment, Noah Okafor, kan op zijn beurt dan weer niet overtuigen bij de Italiaanse traditieclub. 

Redenen te meer voor Milan om tijdens de aankomende zomermercato all-in te gaan voor een nieuwe wereldspits. Het bovengenoemd medium weet namelijk dat de Rossoneri van plan zijn om contact te gaan opnemen met de entourage van Jonathan David. De Canadees is bij Lille al jarenlang een ware sensatie. In 2025 loopt het contract van de aanvaller dan weer af bij de Noord-Franse club. 

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

Van Gent naar de wereldtop

KAA Gent haalde Jonathan David op 18-jarige leeftijd weg in zijn thuisland. In Oost-Vlaanderen werd nagenoeg onmiddellijk duidelijk dat de Canadees over een ongezien talent beschikte, wat hem al snel een toptransfer richting Lille opleverde. Na drie seizoenen is de aanvaller ondertussen al het dubbele waard van wat Gent destijds voor hem ontving. In totaal bedraagt de martkwaarde van David dus een slordige 60 miljoen euro. 

Volgens Fichajes zou dat bedrag echter niet de vraagprijs van David zijn. Naar verluidt hoopt Lille op een transfersom tussen de 70 en 100 miljoen euro. Een bedrag dat zonder enige twijfel het clubrecord van Milan én van Lille aan diggelen zou slaan. Het valt dan ook maar nog af te wachten of de Rossoneri bereid zijn om zulke geldsommen op tafel te leggen. 

Zal Jonathan David het tot de absolute wereldtop schoppen?

Meest recent

‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

4
4
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

10
10
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

28
28
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

213
213
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

374
374
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

159
159
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

103
103
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

165
165
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

123
123
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

415
415
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

74
74
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

103
103
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

146
146
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

519
519
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

491
491
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

292
292
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

117
117
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

212
212
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

647
647
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

179
179
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

87
87
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

249
249
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

524
524

Meer sportnieuws