'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

183 stemmen
'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

Milan staat na de laatste speeldag aan de leiding in de Italiaanse Serie A. De Rossoneri verloor enkele weken terug nog met zware cijfers van stadsgenoot Internazionale, maar liet in zijn andere competitiewedstrijden geen punt liggen. 21 op 24 dus voor Stefano Pioli en co. Dat neemt echter niet weg dat Milan zich gevoelig wil gaan versterken. 

Volgens Fichajes wil Milan zich in de volgende zomermercato gaan versterken met een absolute topspits. Op dit moment is Olivier Giroud de nummer één bij de Rossoneri, maar de Fransman heeft inmiddels al 37 lentes op de teller staan. De doublure van dit moment, Noah Okafor, kan op zijn beurt dan weer niet overtuigen bij de Italiaanse traditieclub. 

Redenen te meer voor Milan om tijdens de aankomende zomermercato all-in te gaan voor een nieuwe wereldspits. Het bovengenoemd medium weet namelijk dat de Rossoneri van plan zijn om contact te gaan opnemen met de entourage van Jonathan David. De Canadees is bij Lille al jarenlang een ware sensatie. In 2025 loopt het contract van de aanvaller dan weer af bij de Noord-Franse club. 

LEES OOK: 'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

Van Gent naar de wereldtop

KAA Gent haalde Jonathan David op 18-jarige leeftijd weg in zijn thuisland. In Oost-Vlaanderen werd nagenoeg onmiddellijk duidelijk dat de Canadees over een ongezien talent beschikte, wat hem al snel een toptransfer richting Lille opleverde. Na drie seizoenen is de aanvaller ondertussen al het dubbele waard van wat Gent destijds voor hem ontving. In totaal bedraagt de martkwaarde van David dus een slordige 60 miljoen euro. 

Volgens Fichajes zou dat bedrag echter niet de vraagprijs van David zijn. Naar verluidt hoopt Lille op een transfersom tussen de 70 en 100 miljoen euro. Een bedrag dat zonder enige twijfel het clubrecord van Milan én van Lille aan diggelen zou slaan. Het valt dan ook maar nog af te wachten of de Rossoneri bereid zijn om zulke geldsommen op tafel te leggen. 

Zal Jonathan David het tot de absolute wereldtop schoppen?

Meest recent

The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

9
9
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

8
8
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

76
76
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

67
67
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

43
43
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

41
41
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

56
56
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

449
449
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

499
499
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

121
121
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

353
353
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

171
171
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

270
270
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

212
212
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1143
1143
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

86
86
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

457
457
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

304
304
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

693
693
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

808
808
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

87
87
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

177
177
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

836
836
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

76
76

Meer sportnieuws