'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

door
'Milan wil transferrecord verpulveren voor voormalig JPL-sterkhouder'

Milan staat na de laatste speeldag aan de leiding in de Italiaanse Serie A. De Rossoneri verloor enkele weken terug nog met zware cijfers van stadsgenoot Internazionale, maar liet in zijn andere competitiewedstrijden geen punt liggen. 21 op 24 dus voor Stefano Pioli en co. Dat neemt echter niet weg dat Milan zich gevoelig wil gaan versterken. 

Volgens Fichajes wil Milan zich in de volgende zomermercato gaan versterken met een absolute topspits. Op dit moment is Olivier Giroud de nummer één bij de Rossoneri, maar de Fransman heeft inmiddels al 37 lentes op de teller staan. De doublure van dit moment, Noah Okafor, kan op zijn beurt dan weer niet overtuigen bij de Italiaanse traditieclub. 

Redenen te meer voor Milan om tijdens de aankomende zomermercato all-in te gaan voor een nieuwe wereldspits. Het bovengenoemd medium weet namelijk dat de Rossoneri van plan zijn om contact te gaan opnemen met de entourage van Jonathan David. De Canadees is bij Lille al jarenlang een ware sensatie. In 2025 loopt het contract van de aanvaller dan weer af bij de Noord-Franse club. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Van Gent naar de wereldtop

KAA Gent haalde Jonathan David op 18-jarige leeftijd weg in zijn thuisland. In Oost-Vlaanderen werd nagenoeg onmiddellijk duidelijk dat de Canadees over een ongezien talent beschikte, wat hem al snel een toptransfer richting Lille opleverde. Na drie seizoenen is de aanvaller ondertussen al het dubbele waard van wat Gent destijds voor hem ontving. In totaal bedraagt de martkwaarde van David dus een slordige 60 miljoen euro. 

Volgens Fichajes zou dat bedrag echter niet de vraagprijs van David zijn. Naar verluidt hoopt Lille op een transfersom tussen de 70 en 100 miljoen euro. Een bedrag dat zonder enige twijfel het clubrecord van Milan én van Lille aan diggelen zou slaan. Het valt dan ook maar nog af te wachten of de Rossoneri bereid zijn om zulke geldsommen op tafel te leggen. 

Zal Jonathan David het tot de absolute wereldtop schoppen?

Meest recent

'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

10
10
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

8
8
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

46
46
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

113
113
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

228
228
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

92
92
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

141
141
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

98
98
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

432
432
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

466
466
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

341
341
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

159
159
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

201
201
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

197
197
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

410
410
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

543
543
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

120
120
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

238
238
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1883
1883
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

314
314
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134

Meer sportnieuws