'Nieuwe domper Club Brugge: lange schorsing dreigt'

door
'Nieuwe domper Club Brugge: lange schorsing dreigt'

Club Brugge zal zich tijdens de interlandbreak moeten bezinnen. Het leed zondag op Standard zijn tweede competitienederlaag van het seizoen en blijft daardoor achter met een schamele 16 op 30. Club raakt voorlopig niet verder dan de vijfde plaats en volgt al op zes punten van leider Union.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Assistent van Deila kreeg rood

Ronny Deila heeft voorlopig dus het winnende recept bij Blauw-Zwart nog niet gevonden. De Noor moest de voorbije weken wel regelmatig puzzelen, want Club kreeg te maken met de nodige blessures. Spelers als Buchanan, Sabbe, Nusa en Skov Olsen waren op de sukkel.

De komende weken zal Deila wellicht nog een pion moeten missen, zij het niet op het veld. Zondag kreeg op Sclessin zijn rechterhand Efrain Juarez een rode kaart wegens aanhoudend protest tegen scheidsrechter Lambrechts. De Mexicaan zou dat gedaan hebben op een agressieve manier, ondanks pogingen van Lambrechts en Rik De Mil om hem te doen stoppen.

Lange schorsing dreigt

Toen Juarez de ref ook nog eens bij de arm vastnam, bedacht die hem met een rode kaart. Het Nieuwsblad weet dat de Brugse T2 meteen voor het Disciplinair Comité moet verschijnen en dat wijst er doorgaans op dat een straf van minstens drie speeldagen verwacht mag worden.

Deila moet het dus wellicht een tijdje zonder zijn vertrouwensman moeten stellen. Hij kent Juarez immers al sinds 2019, toen de nu 35-jarige Mexicaan onder Deila bij Valerenga speelde. Toen Juarez een jaar later een punt achter zijn spelerscarrière zette, werd hij meteen assistent van Deila en de twee werkten sindsdien ook al samen bij New York City en Standard.

Verdient Juarez een zware straf?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

18
18
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

28
28
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

31
31
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

53
53
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

37
37
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

37
37
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

67
67
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

157
157
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

129
129
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

116
116
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

60
60
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

53
53
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

117
117
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

173
173
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

149
149
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

200
200
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

360
360
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

118
118
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

489
489
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

131
131
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

278
278

Meer sportnieuws