'Nieuwe domper Club Brugge: lange schorsing dreigt'

door
'Nieuwe domper Club Brugge: lange schorsing dreigt'

Club Brugge zal zich tijdens de interlandbreak moeten bezinnen. Het leed zondag op Standard zijn tweede competitienederlaag van het seizoen en blijft daardoor achter met een schamele 16 op 30. Club raakt voorlopig niet verder dan de vijfde plaats en volgt al op zes punten van leider Union.

LEES OOK: 'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Assistent van Deila kreeg rood

Ronny Deila heeft voorlopig dus het winnende recept bij Blauw-Zwart nog niet gevonden. De Noor moest de voorbije weken wel regelmatig puzzelen, want Club kreeg te maken met de nodige blessures. Spelers als Buchanan, Sabbe, Nusa en Skov Olsen waren op de sukkel.

De komende weken zal Deila wellicht nog een pion moeten missen, zij het niet op het veld. Zondag kreeg op Sclessin zijn rechterhand Efrain Juarez een rode kaart wegens aanhoudend protest tegen scheidsrechter Lambrechts. De Mexicaan zou dat gedaan hebben op een agressieve manier, ondanks pogingen van Lambrechts en Rik De Mil om hem te doen stoppen.

Lange schorsing dreigt

Toen Juarez de ref ook nog eens bij de arm vastnam, bedacht die hem met een rode kaart. Het Nieuwsblad weet dat de Brugse T2 meteen voor het Disciplinair Comité moet verschijnen en dat wijst er doorgaans op dat een straf van minstens drie speeldagen verwacht mag worden.

Deila moet het dus wellicht een tijdje zonder zijn vertrouwensman moeten stellen. Hij kent Juarez immers al sinds 2019, toen de nu 35-jarige Mexicaan onder Deila bij Valerenga speelde. Toen Juarez een jaar later een punt achter zijn spelerscarrière zette, werd hij meteen assistent van Deila en de twee werkten sindsdien ook al samen bij New York City en Standard.

Verdient Juarez een zware straf?

Meest recent

'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

9
9
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

12
12
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

71
71
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

71
71
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

364
364
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

46
46
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

110
110
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

329
329
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

266
266
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

159
159
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

150
150
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

130
130
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

98
98
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

421
421
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

87
87
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

342
342
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

138
138
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

844
844
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

447
447
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

130
130
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

563
563
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

727
727
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1063
1063
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

176
176

Meer sportnieuws