'Tedesco moet puzzelen: vraagtekens bij 3 Rode Duivels'

door
'Tedesco moet puzzelen: vraagtekens bij 3 Rode Duivels'

Nu het weekend erop zit, kan het vizier voluit gericht worden op het interlandvoetbal van de komende week. De Rode Duivels kunnen zich daarbij verzekeren van hun ticket voor het EK, maar daarvoor zullen wel resultaten gehaald moeten worden tegen Oostenrijk en Zweden.

Domenico Tedesco maakte vorige vrijdag al zijn selectie bekend en koos daarbij grotendeels voor dezelfde groep als in september. In de kern van 24 spelers moest enkel Hugo Siquet plaatsmaken voor een andere nieuwkomer, want Mandel Keita werd voor de eerste keer opgeroepen.

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Zorgen om Trossard

Maar het zou echter goed kunnen dat de komende dagen Tedesco nog stevig aan zijn groep zal moeten sleutelen. Het Laatste Nieuws weet dat er grote vraagtekens staan bij maar liefst drie namen. Het grootste zorgenkind lijkt Leandro Trossard te zijn. De aanvaller werd zondag bij Arsenal aan de rust gewisseld door een blessure aan de hamstring.

De kans lijkt zelfs zeer reëel dat de 28-jarige zal moeten afhaken. Er zou overleg aan de gang zijn tussen de medische staf van de Duivels en die van Arsenal over zijn situatie en of het al dan niet beter zou zijn voor Trossard om in Londen te blijven om te herstellen.

Kansen voor Vermeeren en De Cuyper?

Daarnaast zullen ook Orel Mangala en Olivier Deman mogelijk nog moeten afhaken. Mangala moest afgelopen weekend bij Nottingham Forest vervangen worden nadat hij een trap gekregen had, terwijl Deman door een blessure niet in actie kwam bij Werder Bremen.

Hun afhaken zou weleens de deur kunnen openen voor twee debutanten waar al een tijd om geschreeuwd wordt. Tedesco zal vervangers moeten oproepen en op het middenveld komt dan natuurlijk Arthur Vermeeren in beeld - al heeft het goudhaantje van Antwerp natuurlijk een heel ander profiel dan Mangala. Als Deman niet fit raakt, dan lijkt Maxim De Cuyper voorbestemd om opgeroepen te worden. Tedesco gaf vrijdag nog aan dat de 22-jarige Club Brugge-speler zijn nummer drie op de linksachter is.

Kan Trossard makkelijk vervangen worden?

Meest recent

Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

7
7
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

2
2
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

45
45
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

42
42
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

48
48
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

77
77
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

101
101
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

14
14
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

304
304
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

71
71
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

232
232
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

223
223
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

276
276
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

263
263
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

296
296
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

211
211
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

555
555
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

158
158
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

296
296
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

218
218
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

178
178
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

419
419
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

165
165
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

166
166

Meer sportnieuws