'Tedesco moet puzzelen: vraagtekens bij 3 Rode Duivels'

door
'Tedesco moet puzzelen: vraagtekens bij 3 Rode Duivels'

Nu het weekend erop zit, kan het vizier voluit gericht worden op het interlandvoetbal van de komende week. De Rode Duivels kunnen zich daarbij verzekeren van hun ticket voor het EK, maar daarvoor zullen wel resultaten gehaald moeten worden tegen Oostenrijk en Zweden.

Domenico Tedesco maakte vorige vrijdag al zijn selectie bekend en koos daarbij grotendeels voor dezelfde groep als in september. In de kern van 24 spelers moest enkel Hugo Siquet plaatsmaken voor een andere nieuwkomer, want Mandel Keita werd voor de eerste keer opgeroepen.

LEES OOK: Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

Zorgen om Trossard

Maar het zou echter goed kunnen dat de komende dagen Tedesco nog stevig aan zijn groep zal moeten sleutelen. Het Laatste Nieuws weet dat er grote vraagtekens staan bij maar liefst drie namen. Het grootste zorgenkind lijkt Leandro Trossard te zijn. De aanvaller werd zondag bij Arsenal aan de rust gewisseld door een blessure aan de hamstring.

De kans lijkt zelfs zeer reëel dat de 28-jarige zal moeten afhaken. Er zou overleg aan de gang zijn tussen de medische staf van de Duivels en die van Arsenal over zijn situatie en of het al dan niet beter zou zijn voor Trossard om in Londen te blijven om te herstellen.

Kansen voor Vermeeren en De Cuyper?

Daarnaast zullen ook Orel Mangala en Olivier Deman mogelijk nog moeten afhaken. Mangala moest afgelopen weekend bij Nottingham Forest vervangen worden nadat hij een trap gekregen had, terwijl Deman door een blessure niet in actie kwam bij Werder Bremen.

Hun afhaken zou weleens de deur kunnen openen voor twee debutanten waar al een tijd om geschreeuwd wordt. Tedesco zal vervangers moeten oproepen en op het middenveld komt dan natuurlijk Arthur Vermeeren in beeld - al heeft het goudhaantje van Antwerp natuurlijk een heel ander profiel dan Mangala. Als Deman niet fit raakt, dan lijkt Maxim De Cuyper voorbestemd om opgeroepen te worden. Tedesco gaf vrijdag nog aan dat de 22-jarige Club Brugge-speler zijn nummer drie op de linksachter is.

Kan Trossard makkelijk vervangen worden?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

43
43
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

16
16
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

47
47
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

24
24
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

137
137
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

17
17
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

106
106
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

177
177
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

205
205
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

84
84
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

54
54
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

142
142
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

291
291
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

286
286
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

189
189
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

502
502
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

40
40
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

233
233
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

176
176
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

252
252
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

365
365
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

339
339

Meer sportnieuws