'Tedesco moet puzzelen: vraagtekens bij 3 Rode Duivels'

door
'Tedesco moet puzzelen: vraagtekens bij 3 Rode Duivels'

Nu het weekend erop zit, kan het vizier voluit gericht worden op het interlandvoetbal van de komende week. De Rode Duivels kunnen zich daarbij verzekeren van hun ticket voor het EK, maar daarvoor zullen wel resultaten gehaald moeten worden tegen Oostenrijk en Zweden.

Domenico Tedesco maakte vorige vrijdag al zijn selectie bekend en koos daarbij grotendeels voor dezelfde groep als in september. In de kern van 24 spelers moest enkel Hugo Siquet plaatsmaken voor een andere nieuwkomer, want Mandel Keita werd voor de eerste keer opgeroepen.

LEES OOK: 'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

Zorgen om Trossard

Maar het zou echter goed kunnen dat de komende dagen Tedesco nog stevig aan zijn groep zal moeten sleutelen. Het Laatste Nieuws weet dat er grote vraagtekens staan bij maar liefst drie namen. Het grootste zorgenkind lijkt Leandro Trossard te zijn. De aanvaller werd zondag bij Arsenal aan de rust gewisseld door een blessure aan de hamstring.

De kans lijkt zelfs zeer reëel dat de 28-jarige zal moeten afhaken. Er zou overleg aan de gang zijn tussen de medische staf van de Duivels en die van Arsenal over zijn situatie en of het al dan niet beter zou zijn voor Trossard om in Londen te blijven om te herstellen.

Kansen voor Vermeeren en De Cuyper?

Daarnaast zullen ook Orel Mangala en Olivier Deman mogelijk nog moeten afhaken. Mangala moest afgelopen weekend bij Nottingham Forest vervangen worden nadat hij een trap gekregen had, terwijl Deman door een blessure niet in actie kwam bij Werder Bremen.

Hun afhaken zou weleens de deur kunnen openen voor twee debutanten waar al een tijd om geschreeuwd wordt. Tedesco zal vervangers moeten oproepen en op het middenveld komt dan natuurlijk Arthur Vermeeren in beeld - al heeft het goudhaantje van Antwerp natuurlijk een heel ander profiel dan Mangala. Als Deman niet fit raakt, dan lijkt Maxim De Cuyper voorbestemd om opgeroepen te worden. Tedesco gaf vrijdag nog aan dat de 22-jarige Club Brugge-speler zijn nummer drie op de linksachter is.

Kan Trossard makkelijk vervangen worden?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

57
57
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

49
49
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

347
347
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

289
289
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

251
251
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

76
76
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

587
587
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

565
565
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

299
299
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

153
153
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws