Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO: "Dat is mijn fout"

door
Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO:

Voor de start van het seizoen was de verwachting dat de drie degradanten van vorig seizoen meteen voor de titel zouden meestrijden voor de titel in de Challenger Pro League, maar voorlopig blijkt niets minder waar. Enkel Zulte Waregem draait voorlopig enigszins bovenaan mee. Seraing raakt niet verder dan de middenmoot, terwijl KV Oostende zelfs in de kelder van het klassement hangt.

De kustploeg wist tot dusver amper 6 op 24 te sprokkelen en is daarmee weggezakt naar de dertiende plaats. Enkel Lierse Kempenzonen en SL16 hebben nog minder punten gepakt. Zondag beleefde KVO alweer een pijnlijke namiddag, want het liet zich in eigen huis verrassen door RSCA Futures.

LEES OOK: Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Vreven is hard voor zichzelf

Dat noopte Stijn Vreven weer tot harde woorden. "We zijn terug bij af", stelde hij vast bij Het Laatste Nieuws. "Dit was gewoon te weinig en dat reken ik ook mezelf aan. Vier thuismatchen, geen enkele zege: dat is mijn verantwoordelijkheid, ik ben de coach. Daarom moet ik eveneens hard zijn voor mezelf."

Vreven heeft zo nog niet veel plezier beleefd aan zijn terugkeer in het Belgische profvoetbal. Hij slaagt er maar niet in om Oostende op het juiste spoor te zetten, maar dat wrijft hij ook zijn spelers aan. Zo verbaasde hij door David Atanga twee minuten voor rust naar de kant te halen.

Atanga heeft het verbrod

"Een statement, ja, en ik was het die hem geen hand wou geven, niet de speler. Omdat hij gewaarschuwd was. Met veel spelers heb ik de afgelopen week gepraat, over wat beter moest. Maar hij sloeg mijn instructies in de wind, en dan heb ik het recht - wat zeg ik, de plicht - om hem er af te halen", haalde Vreven stevig uit.

Zo blijft KVO vooral met een offensief probleem zitten. Het scoorde nog maar zes keer dit seizoen en de spitsen vinden hun draai niet. Ook Daniel Perez, die dit seizoen van Club Brugge gehuurd wordt, blijft immers teleurstellen. De Venezolaan viel zelfs al naast de selectie en tegen RSCA Futures miste hij in de slotfase nog enkele grote kansen.

Zal KV Oostende zich onder Vreven nog herpakken?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

24
24
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

215
215
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

175
175
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

292
292
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

363
363
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

947
947
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

294
294
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

795
795
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

224
224
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

742
742
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1064
1064

Meer sportnieuws