Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO: "Dat is mijn fout"

door
Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO:

Voor de start van het seizoen was de verwachting dat de drie degradanten van vorig seizoen meteen voor de titel zouden meestrijden voor de titel in de Challenger Pro League, maar voorlopig blijkt niets minder waar. Enkel Zulte Waregem draait voorlopig enigszins bovenaan mee. Seraing raakt niet verder dan de middenmoot, terwijl KV Oostende zelfs in de kelder van het klassement hangt.

De kustploeg wist tot dusver amper 6 op 24 te sprokkelen en is daarmee weggezakt naar de dertiende plaats. Enkel Lierse Kempenzonen en SL16 hebben nog minder punten gepakt. Zondag beleefde KVO alweer een pijnlijke namiddag, want het liet zich in eigen huis verrassen door RSCA Futures.

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Vreven is hard voor zichzelf

Dat noopte Stijn Vreven weer tot harde woorden. "We zijn terug bij af", stelde hij vast bij Het Laatste Nieuws. "Dit was gewoon te weinig en dat reken ik ook mezelf aan. Vier thuismatchen, geen enkele zege: dat is mijn verantwoordelijkheid, ik ben de coach. Daarom moet ik eveneens hard zijn voor mezelf."

Vreven heeft zo nog niet veel plezier beleefd aan zijn terugkeer in het Belgische profvoetbal. Hij slaagt er maar niet in om Oostende op het juiste spoor te zetten, maar dat wrijft hij ook zijn spelers aan. Zo verbaasde hij door David Atanga twee minuten voor rust naar de kant te halen.

Atanga heeft het verbrod

"Een statement, ja, en ik was het die hem geen hand wou geven, niet de speler. Omdat hij gewaarschuwd was. Met veel spelers heb ik de afgelopen week gepraat, over wat beter moest. Maar hij sloeg mijn instructies in de wind, en dan heb ik het recht - wat zeg ik, de plicht - om hem er af te halen", haalde Vreven stevig uit.

Zo blijft KVO vooral met een offensief probleem zitten. Het scoorde nog maar zes keer dit seizoen en de spitsen vinden hun draai niet. Ook Daniel Perez, die dit seizoen van Club Brugge gehuurd wordt, blijft immers teleurstellen. De Venezolaan viel zelfs al naast de selectie en tegen RSCA Futures miste hij in de slotfase nog enkele grote kansen.

Zal KV Oostende zich onder Vreven nog herpakken?

Meest recent

'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

8
8
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

25
25
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

54
54
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

21
21
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

174
174
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

75
75
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

89
89
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

162
162
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

257
257
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

343
343
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

293
293
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

357
357
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

62
62
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

264
264
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

195
195
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

477
477
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

410
410
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

326
326
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

218
218
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

580
580

Meer sportnieuws