Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO: "Dat is mijn fout"

door
Vreven maakt statement na nieuwe afgang KVO:

Voor de start van het seizoen was de verwachting dat de drie degradanten van vorig seizoen meteen voor de titel zouden meestrijden voor de titel in de Challenger Pro League, maar voorlopig blijkt niets minder waar. Enkel Zulte Waregem draait voorlopig enigszins bovenaan mee. Seraing raakt niet verder dan de middenmoot, terwijl KV Oostende zelfs in de kelder van het klassement hangt.

De kustploeg wist tot dusver amper 6 op 24 te sprokkelen en is daarmee weggezakt naar de dertiende plaats. Enkel Lierse Kempenzonen en SL16 hebben nog minder punten gepakt. Zondag beleefde KVO alweer een pijnlijke namiddag, want het liet zich in eigen huis verrassen door RSCA Futures.

Vreven is hard voor zichzelf

Dat noopte Stijn Vreven weer tot harde woorden. "We zijn terug bij af", stelde hij vast bij Het Laatste Nieuws. "Dit was gewoon te weinig en dat reken ik ook mezelf aan. Vier thuismatchen, geen enkele zege: dat is mijn verantwoordelijkheid, ik ben de coach. Daarom moet ik eveneens hard zijn voor mezelf."

Vreven heeft zo nog niet veel plezier beleefd aan zijn terugkeer in het Belgische profvoetbal. Hij slaagt er maar niet in om Oostende op het juiste spoor te zetten, maar dat wrijft hij ook zijn spelers aan. Zo verbaasde hij door David Atanga twee minuten voor rust naar de kant te halen.

Atanga heeft het verbrod

"Een statement, ja, en ik was het die hem geen hand wou geven, niet de speler. Omdat hij gewaarschuwd was. Met veel spelers heb ik de afgelopen week gepraat, over wat beter moest. Maar hij sloeg mijn instructies in de wind, en dan heb ik het recht - wat zeg ik, de plicht - om hem er af te halen", haalde Vreven stevig uit.

Zo blijft KVO vooral met een offensief probleem zitten. Het scoorde nog maar zes keer dit seizoen en de spitsen vinden hun draai niet. Ook Daniel Perez, die dit seizoen van Club Brugge gehuurd wordt, blijft immers teleurstellen. De Venezolaan viel zelfs al naast de selectie en tegen RSCA Futures miste hij in de slotfase nog enkele grote kansen.

Zal KV Oostende zich onder Vreven nog herpakken?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

54
54
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

410
410
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

43
43
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

49
49
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

263
263
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

319
319
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

356
356
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

311
311
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

302
302
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

715
715
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws