Vandenbempt en Sonck zien pijnpunt bij Club Brugge

door
Vandenbempt en Sonck zien pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Standard. Dat was een onnodige nederlaag, maar Blauw-Zwart moet de hand in eigen boezem steken. Het incasseert te makkelijk doelpunten en de Bruggelingen scoren de laatste te moeilijk. Peter Vandenbempt en Wesley Sonck weten waar het momenteel misloopt.

Club Brugge verdiende, maar dat werd nu al vaker vastgesteld nadat het niet won. Dit Club Brugge kan geen match afmaken, zeker niet tegen de betere ploegen. Vandenbempt is van mening dat er toch iets niet goed verloopt bij Club.

LEES OOK: Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Een probleem

"Als je elke keer moet zeggen dat je had moeten winnen, dat je de beste kansen had en dat je meer had moeten scoren… en dat gebeurt dan niet. Dan is er toch ook een probleem", zei hij bij DAZN.

Sonck stelt vast dat Club Brugge wel kansen kreeg, maar geen 100% echt doelrijpe mogelijkheden. Dat kaartte ook Ronny Deila na de match aan. Bovendien hangen ze heel erg af van Andreas Skov Olsen en Hans Vanaken. Als zij niet scoren, dan is er niemand die echt overneemt.

Te weinig goals

"Ze hebben de laatste zes wedstrijden maar een keer gescoord per wedstrijd en een keer gewonnen. Dat zijn zes goals die je maakt, maar je krijgt er zes tegen. Die tegentreffers zijn geen probleem, maar wel het aantal goals dat ze maken. Bodart heeft veel reddingen moeten, maar ook geen saves waarvan je zegt: ‘dit had een doelpunt moeten zijn’. Het waren vooral schoten van afstand", stelde Sonck vast.

Club Brugge pakt zo een 3 op 12 en in totaal een 16 op 30. Dat is te weinig.

Mist Club een topspits?

Meest recent

Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

132
132
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

45
45
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

236
236
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

63
63
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

94
94
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

275
275
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

332
332
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

823
823
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

241
241
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

101
101
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

91
91
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

169
169
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

257
257
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

130
130
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

108
108
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

404
404
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

370
370
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

66
66
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

226
226
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

253
253
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

354
354
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

73
73

Meer sportnieuws