Vandenbempt en Sonck zien pijnpunt bij Club Brugge

door
Vandenbempt en Sonck zien pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Standard. Dat was een onnodige nederlaag, maar Blauw-Zwart moet de hand in eigen boezem steken. Het incasseert te makkelijk doelpunten en de Bruggelingen scoren de laatste te moeilijk. Peter Vandenbempt en Wesley Sonck weten waar het momenteel misloopt.

Club Brugge verdiende, maar dat werd nu al vaker vastgesteld nadat het niet won. Dit Club Brugge kan geen match afmaken, zeker niet tegen de betere ploegen. Vandenbempt is van mening dat er toch iets niet goed verloopt bij Club.

LEES OOK: Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Een probleem

"Als je elke keer moet zeggen dat je had moeten winnen, dat je de beste kansen had en dat je meer had moeten scoren… en dat gebeurt dan niet. Dan is er toch ook een probleem", zei hij bij DAZN.

Sonck stelt vast dat Club Brugge wel kansen kreeg, maar geen 100% echt doelrijpe mogelijkheden. Dat kaartte ook Ronny Deila na de match aan. Bovendien hangen ze heel erg af van Andreas Skov Olsen en Hans Vanaken. Als zij niet scoren, dan is er niemand die echt overneemt.

Te weinig goals

"Ze hebben de laatste zes wedstrijden maar een keer gescoord per wedstrijd en een keer gewonnen. Dat zijn zes goals die je maakt, maar je krijgt er zes tegen. Die tegentreffers zijn geen probleem, maar wel het aantal goals dat ze maken. Bodart heeft veel reddingen moeten, maar ook geen saves waarvan je zegt: ‘dit had een doelpunt moeten zijn’. Het waren vooral schoten van afstand", stelde Sonck vast.

Club Brugge pakt zo een 3 op 12 en in totaal een 16 op 30. Dat is te weinig.

Mist Club een topspits?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

9
9
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

424
424
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

119
119
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

57
57
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

70
70
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

293
293
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

132
132
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

219
219
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

85
85
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

239
239
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

422
422
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

182
182
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

519
519
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

252
252
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

150
150
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176

Meer sportnieuws