Vandenbempt en Sonck zien pijnpunt bij Club Brugge

1183 stemmen
Vandenbempt en Sonck zien pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Standard. Dat was een onnodige nederlaag, maar Blauw-Zwart moet de hand in eigen boezem steken. Het incasseert te makkelijk doelpunten en de Bruggelingen scoren de laatste te moeilijk. Peter Vandenbempt en Wesley Sonck weten waar het momenteel misloopt.

Club Brugge verdiende, maar dat werd nu al vaker vastgesteld nadat het niet won. Dit Club Brugge kan geen match afmaken, zeker niet tegen de betere ploegen. Vandenbempt is van mening dat er toch iets niet goed verloopt bij Club.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Een probleem

"Als je elke keer moet zeggen dat je had moeten winnen, dat je de beste kansen had en dat je meer had moeten scoren… en dat gebeurt dan niet. Dan is er toch ook een probleem", zei hij bij DAZN.

Sonck stelt vast dat Club Brugge wel kansen kreeg, maar geen 100% echt doelrijpe mogelijkheden. Dat kaartte ook Ronny Deila na de match aan. Bovendien hangen ze heel erg af van Andreas Skov Olsen en Hans Vanaken. Als zij niet scoren, dan is er niemand die echt overneemt.

Te weinig goals

"Ze hebben de laatste zes wedstrijden maar een keer gescoord per wedstrijd en een keer gewonnen. Dat zijn zes goals die je maakt, maar je krijgt er zes tegen. Die tegentreffers zijn geen probleem, maar wel het aantal goals dat ze maken. Bodart heeft veel reddingen moeten, maar ook geen saves waarvan je zegt: ‘dit had een doelpunt moeten zijn’. Het waren vooral schoten van afstand", stelde Sonck vast.

Club Brugge pakt zo een 3 op 12 en in totaal een 16 op 30. Dat is te weinig.

Mist Club een topspits?

Meest recent

'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

4
4
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

15
15
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

12
12
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

196
196
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

32
32
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

160
160
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

35
35
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

197
197
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

129
129
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

93
93
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

621
621
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

60
60
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

139
139
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

152
152
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

977
977
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

612
612
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

419
419
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

810
810
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

786
786
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

127
127
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

469
469
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

778
778
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

374
374
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

211
211

Meer sportnieuws