Imke Courtois duidelijk over niet-selectie Vermeeren

549 stemmen
Imke Courtois duidelijk over niet-selectie Vermeeren

Domenico Tedesco heeft Arthur Vermeeren andermaal niet opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, en dat zorgt voor onbegrip in de media, bij analisten en bij de supporters. Velen vinden dat Youri Tielemans uit de selectie moet ten voordele van Vermeeren.

Tielemans zit bij Aston Villa wekelijks op de bank, terwijl Vermeeren eerder deze week nog schitterde in de Champions League. Bovendien houdt de youngster van Antwerp FC al sinds zijn grote debuut in de eerste ploeg altijd een hoog en constant niveau aan.

LEES OOK: Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

"Tedesco had hem echt moeten selecteren"

Imke Courtois begrijpt dat Tedesco met Mandela Keita voor kracht kiest op het middenveld, maar ook dat Vermeeren een selectie verdiende. “Vermeeren is een ander profiel, maar hij bewees intussen al dat hij zich staande houdt op het hoogste niveau. Tedesco had hem echt moeten selecteren.”

De analiste stelt in De Zondag dat Tielemans wel nog bij de selectie hoort. “Tielemans blijft wel vaak onder de verwachtingen, dat wel. Maar thuislaten lost niets op, ik zou hem omwille van zijn kwaliteiten en ervaring ook altijd bij de groep houden.”

Franky Van der Elst verklaarde in Het Nieuwsblad dat hij Tielemans dan weer niet had geselecteerd voor het komende interlandluik met de Rode Duivels. De Fox had graag Vermeeren gekozen zien worden in de plaats van Tielemans.

“In december vorig jaar zei ik dat het te pril was, maar intussen heeft hij bijna vijftig matchen op zijn teller staan. De plaatsjes zijn natuurlijk duur, maar je kan niet zeggen dat Youri Tielemans momenteel de pannen van het dak speelt."

Tielemans out, Vermeeren in?

Meest recent

Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

49
49
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

125
125
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

76
76
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

122
122
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

288
288
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

101
101
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

58
58
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

95
95
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

443
443
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

97
97
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

318
318
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

158
158
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

184
184
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

317
317
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

262
262
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

158
158
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

80
80
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

220
220
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

651
651
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

599
599
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

369
369
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

354
354
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

86
86
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

270
270

Meer sportnieuws