Imke Courtois duidelijk over niet-selectie Vermeeren

door
Imke Courtois duidelijk over niet-selectie Vermeeren

Domenico Tedesco heeft Arthur Vermeeren andermaal niet opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, en dat zorgt voor onbegrip in de media, bij analisten en bij de supporters. Velen vinden dat Youri Tielemans uit de selectie moet ten voordele van Vermeeren.

Tielemans zit bij Aston Villa wekelijks op de bank, terwijl Vermeeren eerder deze week nog schitterde in de Champions League. Bovendien houdt de youngster van Antwerp FC al sinds zijn grote debuut in de eerste ploeg altijd een hoog en constant niveau aan.

LEES OOK: Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

"Tedesco had hem echt moeten selecteren"

Imke Courtois begrijpt dat Tedesco met Mandela Keita voor kracht kiest op het middenveld, maar ook dat Vermeeren een selectie verdiende. “Vermeeren is een ander profiel, maar hij bewees intussen al dat hij zich staande houdt op het hoogste niveau. Tedesco had hem echt moeten selecteren.”

De analiste stelt in De Zondag dat Tielemans wel nog bij de selectie hoort. “Tielemans blijft wel vaak onder de verwachtingen, dat wel. Maar thuislaten lost niets op, ik zou hem omwille van zijn kwaliteiten en ervaring ook altijd bij de groep houden.”

Franky Van der Elst verklaarde in Het Nieuwsblad dat hij Tielemans dan weer niet had geselecteerd voor het komende interlandluik met de Rode Duivels. De Fox had graag Vermeeren gekozen zien worden in de plaats van Tielemans.

“In december vorig jaar zei ik dat het te pril was, maar intussen heeft hij bijna vijftig matchen op zijn teller staan. De plaatsjes zijn natuurlijk duur, maar je kan niet zeggen dat Youri Tielemans momenteel de pannen van het dak speelt."

Tielemans out, Vermeeren in?

Meest recent

Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

31
31
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

207
207
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

185
185
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

59
59
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

167
167
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

134
134
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

372
372
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

377
377
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

145
145
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

278
278
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

702
702
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

248
248
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

405
405
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

325
325
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

375
375
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

239
239
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

95
95
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

851
851
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

185
185
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

562
562
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

179
179
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

391
391
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

191
191
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

184
184
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

412
412

Meer sportnieuws