AC Milan grijpt de macht in Serie A na waanzinnig slot

door
AC Milan grijpt de macht in Serie A na waanzinnig slot

Na het gelijkspel van Internazionale tegen Bologna eerder op de dag kreeg AC Milan de unieke gelegenheid om alleen aan de leiding te komen in de Serie A. Die hebben de Rossoneri gegrepen, al hebben ze daarvoor wel moeten afzien tegen Genoa. Ze wonnen echter met 0-1 na een waanzinnige slotfase.

De promovendus wist het Milan zeer lastig te maken. De bezoekers hadden wel doorlopend de bovenhand in het veldspel en het aantal doelpogingen, maar wisten amper echte kansen te creëren. Stefano Pioli had gehoopt een aantal pionnen te sparen, maar moest daardoor in de tweede helft toch spelers als Leão, Pulisic en Giroud van de bank halen.

LEES OOK: Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Giroud in doel bij Milan

Een aantal van die invallers zouden ook een hoofdrol opeisen. Zo was het Pulisic die alsnog de ban kon breken voor Milan. Drie minuten voor tijd zorgde de Amerikaanse aanvaller alsnog voor de 0-1, meteen ook het enige doelpunt van de wedstrijd.

Desondanks was het pas in blessuretijd dat we echt vuurwerk te zien kregen. In de 98ste minuut zag Milan nog doelman Maignan uitgesloten worden nadat hij uit zijn doel gekomen was om een bal weg te koppen en daarbij een aanvaller van Genoa onderuit kegelde.

Ook Genoa verliest zijn keeper

Pioli had echter al zijn wissels al opgebruikt en daardoor moest Olivier Giroud zowaar in doel plaatsnemen. De spits pakte bovendien nog uit met een belangrijke redding toen Genoa in de absolute slotfase nog kwam opzetten.

Ook de thuisploeg zou echter nog zijn doelman verliezen. Ook Josep Martinez werd nog uitgesloten met een tweede gele kaart. Bij Genoa hadden ze gelukkig voor hen wel nog een wissel over. Het was uiteindelijk Jonge Duivel Koni De Winter die plaats moest maken voor een nieuwe keeper.

Knappe redding van Giroud?

Meest recent

Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

2
2
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

75
75
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

27
27
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

155
155
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

243
243
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

58
58
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

48
48
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

82
82
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

54
54
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

152
152
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

397
397
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

115
115
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

187
187
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

642
642
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

71
71
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

306
306
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

219
219
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1292
1292
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

268
268
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

954
954
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

652
652
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

711
711
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

628
628
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

146
146

Meer sportnieuws