AC Milan grijpt de macht in Serie A na waanzinnig slot

door
AC Milan grijpt de macht in Serie A na waanzinnig slot

Na het gelijkspel van Internazionale tegen Bologna eerder op de dag kreeg AC Milan de unieke gelegenheid om alleen aan de leiding te komen in de Serie A. Die hebben de Rossoneri gegrepen, al hebben ze daarvoor wel moeten afzien tegen Genoa. Ze wonnen echter met 0-1 na een waanzinnige slotfase.

De promovendus wist het Milan zeer lastig te maken. De bezoekers hadden wel doorlopend de bovenhand in het veldspel en het aantal doelpogingen, maar wisten amper echte kansen te creëren. Stefano Pioli had gehoopt een aantal pionnen te sparen, maar moest daardoor in de tweede helft toch spelers als Leão, Pulisic en Giroud van de bank halen.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Giroud in doel bij Milan

Een aantal van die invallers zouden ook een hoofdrol opeisen. Zo was het Pulisic die alsnog de ban kon breken voor Milan. Drie minuten voor tijd zorgde de Amerikaanse aanvaller alsnog voor de 0-1, meteen ook het enige doelpunt van de wedstrijd.

Desondanks was het pas in blessuretijd dat we echt vuurwerk te zien kregen. In de 98ste minuut zag Milan nog doelman Maignan uitgesloten worden nadat hij uit zijn doel gekomen was om een bal weg te koppen en daarbij een aanvaller van Genoa onderuit kegelde.

Ook Genoa verliest zijn keeper

Pioli had echter al zijn wissels al opgebruikt en daardoor moest Olivier Giroud zowaar in doel plaatsnemen. De spits pakte bovendien nog uit met een belangrijke redding toen Genoa in de absolute slotfase nog kwam opzetten.

Ook de thuisploeg zou echter nog zijn doelman verliezen. Ook Josep Martinez werd nog uitgesloten met een tweede gele kaart. Bij Genoa hadden ze gelukkig voor hen wel nog een wissel over. Het was uiteindelijk Jonge Duivel Koni De Winter die plaats moest maken voor een nieuwe keeper.

Knappe redding van Giroud?

Meest recent

Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

36
36
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

24
24
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

123
123
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

267
267
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

54
54
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

178
178
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

173
173
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

374
374
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

327
327
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

507
507
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

469
469
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

124
124
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

439
439
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

47
47
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

185
185
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

181
181
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

424
424
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

116
116
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

285
285
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

288
288
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

99
99
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2118
2118
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

485
485
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

227
227
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

178
178

Meer sportnieuws