AC Milan grijpt de macht in Serie A na waanzinnig slot

door
AC Milan grijpt de macht in Serie A na waanzinnig slot

Na het gelijkspel van Internazionale tegen Bologna eerder op de dag kreeg AC Milan de unieke gelegenheid om alleen aan de leiding te komen in de Serie A. Die hebben de Rossoneri gegrepen, al hebben ze daarvoor wel moeten afzien tegen Genoa. Ze wonnen echter met 0-1 na een waanzinnige slotfase.

De promovendus wist het Milan zeer lastig te maken. De bezoekers hadden wel doorlopend de bovenhand in het veldspel en het aantal doelpogingen, maar wisten amper echte kansen te creëren. Stefano Pioli had gehoopt een aantal pionnen te sparen, maar moest daardoor in de tweede helft toch spelers als Leão, Pulisic en Giroud van de bank halen.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Giroud in doel bij Milan

Een aantal van die invallers zouden ook een hoofdrol opeisen. Zo was het Pulisic die alsnog de ban kon breken voor Milan. Drie minuten voor tijd zorgde de Amerikaanse aanvaller alsnog voor de 0-1, meteen ook het enige doelpunt van de wedstrijd.

Desondanks was het pas in blessuretijd dat we echt vuurwerk te zien kregen. In de 98ste minuut zag Milan nog doelman Maignan uitgesloten worden nadat hij uit zijn doel gekomen was om een bal weg te koppen en daarbij een aanvaller van Genoa onderuit kegelde.

Ook Genoa verliest zijn keeper

Pioli had echter al zijn wissels al opgebruikt en daardoor moest Olivier Giroud zowaar in doel plaatsnemen. De spits pakte bovendien nog uit met een belangrijke redding toen Genoa in de absolute slotfase nog kwam opzetten.

Ook de thuisploeg zou echter nog zijn doelman verliezen. Ook Josep Martinez werd nog uitgesloten met een tweede gele kaart. Bij Genoa hadden ze gelukkig voor hen wel nog een wissel over. Het was uiteindelijk Jonge Duivel Koni De Winter die plaats moest maken voor een nieuwe keeper.

Knappe redding van Giroud?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

3
3
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

93
93
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

106
106
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

113
113
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

44
44
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

271
271
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

151
151
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

464
464
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

178
178
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

237
237
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

469
469
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

711
711
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

326
326
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

712
712
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

611
611
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

444
444
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

585
585
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws