De Boeck gaat uit zijn dak na afgekeurde gelijkmaker

283 stemmen
De Boeck gaat uit zijn dak na afgekeurde gelijkmaker

Glen De Boeck werd vorige week aangesteld als trainer bij KV Kortrijk en zag twee dagen later meteen zijn ploeg tegen Cercle Brugge de eerste zege van het seizoen pakken. Maar die vreugde is van korte duur gebleken, want in zijn eerste wedstrijd op de bank moest De Boeck een pijnlijke nederlaag slikken.

De Kerels gingen immers met 1-0 onderuit bij Westerlo, dat op zijn beurt zo ook een eerste keer dit seizoen kan winnen. Bovendien geven de Kemphanen zo meteen de rode lantaarn weer door aan Kortrijk. Pech voor De Boeck, die achteraf wel reden tot klagen had.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

De Boeck woest over afgekeurde goal

In de slotfase zag KVK immers de 1-1 nog afgekeurd worden. Kadri profiteerde van slecht uitverdedigen bij Westerlo en krulde de bal knap in de verste hoek. Hij werd echter nog teruggefloten door de VAR, die gezien had dat de Algerijn in buitenspelpositie stond bij het oorspronkelijke schot van Ojo.

De Boeck was woedend over die beslissing. "De speler van Westerlo krijgt de bal niet onder controle, dus oordeelde de scheidsrechter dat het dezelfde fase was. Maar wanneer is die bal wel onder controle? Voor mij is een slechte controle ook een controle. Punt. Het is een nieuwe fase. Ook het feit dat de scheidsrechter naar het scherm moest kijken, verklapte dat ze er bij de VAR ook niet helemaal uit waren", foeterde hij bij Sporza.

Punt was verdiend geweest

Op die manier zag hij een vier op zes door de neus geboord worden. "We maakten de 1-1, dan ga je met een verdiend punt naar huis. Nu blijf je met nul punten achter. Maar het is niet naar af. Ik heb een strijdlustige ploeg gezien met veel inzet en veel karakter. Ik ben tevreden over de wedstrijd van mijn jongens, al blijven zij ontgoocheld achter", besloot De Boeck.

De nieuwe trainer krijgt nu wel de tijd om zijn ploeg nog wat meer naar zijn hand te zitten, want door de interlandbreak komt Kortrijk pas over twee weken weer in actie. Dan wacht hen wel een zeer lastige opdracht, want Club Brugge komt op 21 oktober op bezoek.

Had de goal goedgekeurd moeten worden?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

24
24
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

29
29
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

195
195
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

114
114
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

213
213
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

265
265
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

123
123
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

563
563
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

176
176
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

486
486
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

719
719
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

235
235
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

756
756
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

522
522
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

200
200
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

373
373
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1253
1253
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

471
471
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

486
486
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

409
409
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

284
284
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws