De Boeck gaat uit zijn dak na afgekeurde gelijkmaker

door
De Boeck gaat uit zijn dak na afgekeurde gelijkmaker

Glen De Boeck werd vorige week aangesteld als trainer bij KV Kortrijk en zag twee dagen later meteen zijn ploeg tegen Cercle Brugge de eerste zege van het seizoen pakken. Maar die vreugde is van korte duur gebleken, want in zijn eerste wedstrijd op de bank moest De Boeck een pijnlijke nederlaag slikken.

De Kerels gingen immers met 1-0 onderuit bij Westerlo, dat op zijn beurt zo ook een eerste keer dit seizoen kan winnen. Bovendien geven de Kemphanen zo meteen de rode lantaarn weer door aan Kortrijk. Pech voor De Boeck, die achteraf wel reden tot klagen had.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

De Boeck woest over afgekeurde goal

In de slotfase zag KVK immers de 1-1 nog afgekeurd worden. Kadri profiteerde van slecht uitverdedigen bij Westerlo en krulde de bal knap in de verste hoek. Hij werd echter nog teruggefloten door de VAR, die gezien had dat de Algerijn in buitenspelpositie stond bij het oorspronkelijke schot van Ojo.

De Boeck was woedend over die beslissing. "De speler van Westerlo krijgt de bal niet onder controle, dus oordeelde de scheidsrechter dat het dezelfde fase was. Maar wanneer is die bal wel onder controle? Voor mij is een slechte controle ook een controle. Punt. Het is een nieuwe fase. Ook het feit dat de scheidsrechter naar het scherm moest kijken, verklapte dat ze er bij de VAR ook niet helemaal uit waren", foeterde hij bij Sporza.

Punt was verdiend geweest

Op die manier zag hij een vier op zes door de neus geboord worden. "We maakten de 1-1, dan ga je met een verdiend punt naar huis. Nu blijf je met nul punten achter. Maar het is niet naar af. Ik heb een strijdlustige ploeg gezien met veel inzet en veel karakter. Ik ben tevreden over de wedstrijd van mijn jongens, al blijven zij ontgoocheld achter", besloot De Boeck.

De nieuwe trainer krijgt nu wel de tijd om zijn ploeg nog wat meer naar zijn hand te zitten, want door de interlandbreak komt Kortrijk pas over twee weken weer in actie. Dan wacht hen wel een zeer lastige opdracht, want Club Brugge komt op 21 oktober op bezoek.

Had de goal goedgekeurd moeten worden?

Meest recent

Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

1
1
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

23
23
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

61
61
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

150
150
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

151
151
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

29
29
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

77
77
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

147
147
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

88
88
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

150
150
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

160
160
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

362
362
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

329
329
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

153
153
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

124
124
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

217
217
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

76
76
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

381
381
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

123
123
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

411
411
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

178
178
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

282
282
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

736
736

Meer sportnieuws