De Boeck gaat uit zijn dak na afgekeurde gelijkmaker

door
De Boeck gaat uit zijn dak na afgekeurde gelijkmaker

Glen De Boeck werd vorige week aangesteld als trainer bij KV Kortrijk en zag twee dagen later meteen zijn ploeg tegen Cercle Brugge de eerste zege van het seizoen pakken. Maar die vreugde is van korte duur gebleken, want in zijn eerste wedstrijd op de bank moest De Boeck een pijnlijke nederlaag slikken.

De Kerels gingen immers met 1-0 onderuit bij Westerlo, dat op zijn beurt zo ook een eerste keer dit seizoen kan winnen. Bovendien geven de Kemphanen zo meteen de rode lantaarn weer door aan Kortrijk. Pech voor De Boeck, die achteraf wel reden tot klagen had.

LEES OOK: Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

De Boeck woest over afgekeurde goal

In de slotfase zag KVK immers de 1-1 nog afgekeurd worden. Kadri profiteerde van slecht uitverdedigen bij Westerlo en krulde de bal knap in de verste hoek. Hij werd echter nog teruggefloten door de VAR, die gezien had dat de Algerijn in buitenspelpositie stond bij het oorspronkelijke schot van Ojo.

De Boeck was woedend over die beslissing. "De speler van Westerlo krijgt de bal niet onder controle, dus oordeelde de scheidsrechter dat het dezelfde fase was. Maar wanneer is die bal wel onder controle? Voor mij is een slechte controle ook een controle. Punt. Het is een nieuwe fase. Ook het feit dat de scheidsrechter naar het scherm moest kijken, verklapte dat ze er bij de VAR ook niet helemaal uit waren", foeterde hij bij Sporza.

Punt was verdiend geweest

Op die manier zag hij een vier op zes door de neus geboord worden. "We maakten de 1-1, dan ga je met een verdiend punt naar huis. Nu blijf je met nul punten achter. Maar het is niet naar af. Ik heb een strijdlustige ploeg gezien met veel inzet en veel karakter. Ik ben tevreden over de wedstrijd van mijn jongens, al blijven zij ontgoocheld achter", besloot De Boeck.

De nieuwe trainer krijgt nu wel de tijd om zijn ploeg nog wat meer naar zijn hand te zitten, want door de interlandbreak komt Kortrijk pas over twee weken weer in actie. Dan wacht hen wel een zeer lastige opdracht, want Club Brugge komt op 21 oktober op bezoek.

Had de goal goedgekeurd moeten worden?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

56
56
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

42
42
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

210
210
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

172
172
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

286
286
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

358
358
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

95
95
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

154
154
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

145
145
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

290
290
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

936
936
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

390
390
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

791
791
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

223
223
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

733
733
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

494
494
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

153
153
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1059
1059

Meer sportnieuws