'Anderlecht maakt opvallende plannen voor eerste zomertransfer'

door
'Anderlecht maakt opvallende plannen voor eerste zomertransfer'

Jesper Fredberg heeft in de afgelopen zomermercato meerdere leemtes weten op te vullen in de selectie van Anderlecht. Op de linksachter was het nodig om de concurrentie aan te scherpen, aangezien die positie al veel langer een kwalitatieve impuls nodig had.

In januari stond Anderlecht op het punt om Harry Toffolo van Nottingham Forest naar het Lotto Park te halen. En ook Ludwig Augustinsson stond toen op de lijst van Jesper Fredberg. In de voorbije zomer is Fredberg er uiteindelijk wel in geslaagd om de Zweed aan te trekken.

Sevilla FC heeft Augustinsson voor één seizoen aan Anderlecht uitgeleend, zonder een aankoopoptie op te nemen in deze deal. Op papier keert hij eind dit seizoen dus terug naar Sevilla, maar Augustinsson hoopt dat hij in Brussel kan blijven.

LEES OOK: Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Augustinsson hoopt op verlengd verblijf

In een interview met Het Nieuwsblad verklaart hij namelijk dat hij enthousiast is om weer samen te werken met Brian Riemer. Hij maakt zich geen zorgen over de aankoopoptie in de huurdeal. “Als ik een goed seizoen afwerk, zal er misschien wel een optie zijn om hier te blijven.”

Augustinsson ligt in balans met Moussa N’Diaye op de linksachter van Sporting. De Zweed werd afgelopen zomer aangetrokken met het doel om directe versterking te bieden, aangezien hij geen strategische aankoop met het hoog op de lange termijn is, maar voorlopig heeft hij nog niet kunnen overtuigen.

Op 29-jarige leeftijd is Augustinsson geen speler die over enkele jaren nog aanzienlijke doorverkoopwaarde zal hebben. Onlangs heeft Augustinssons concurrent  N’Diaye zijn contract bij Anderlecht verlengd tot 2027, wat duidelijk aangeeft dat de club veel vertrouwen heeft in de 21-jarige Senegalees, wat duidelijk wél als een strategische keuze voor de toekomst gezien kan worden.

Moet Anderlecht Augustinsson definitief aankopen?

Meest recent

Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

12
12
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

27
27
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

22
22
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

48
48
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

168
168
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

97
97
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

164
164
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

212
212
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

78
78
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

106
106
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

186
186
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

78
78
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

72
72
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

71
71
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

101
101
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

232
232
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

189
189
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

184
184
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

84
84
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

71
71
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

143
143
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

198
198
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

293
293
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

171
171
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

119
119

Meer sportnieuws