De Boeck heeft plan met smaakmaker: "Heb ik hem gezegd"

door
De Boeck heeft plan met smaakmaker:

KV Kortrijk staat voor een belangrijk duel tegen KVC Westerlo. Kersvers trainer Glen De Boeck sprak naar aanleiding van dit duel de media toe. De trainer hoopt uiteraard te starten met een driepunter en zo met Westerlo een rechtstreekse tegenstander een forse tik uit te delen.

"Iedere dag begon voor mij om 5 uur ’s ochtends. Je wil van iedere speler meer weten, meer kennen. En er is in één week zoveel te regelen als je anders zou doen in de zes weken aanloop naar de competitie. Maar ik heb er zin in: de staf is bekwaam, de spelers hebben tegen Cercle getoond dat ze een plan kunnen uitvoeren. Ik heb er alle vertrouwen in”, opende hij via de clubkanalen.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Plan met Kadri

Met Kadri heeft De Boeck een smaakmaker en aanvoerder in de rangen op wie hij heel erg rekent. De Boeck heeft plannen met hem en liet dat ook duidelijk merken.

"Kadri is de perfecte kapitein. Ik heb hem gezegd wat ik van hem verwacht: hij is mijn verlengstuk in de kleedkamer en op het veld. Hij is duidelijk een leider binnen de groep. Aan de manier waarop hij speelt, moet nog gewerkt worden: hij moet meer beslissend zijn, meer scoren. Maar daarvoor moet hij hoger spelen en vaker in de zone van de waarheid komen. Soms wil hij het te goed doen. Dat heb ik hem gezegd."

Tot slot is er Felipe Avenatti. Tussen hem en De Boeck klikte het niet in de eerste periode bij KVK. “Ik had een heel positief gesprek met Felipe. We hebben even teruggekoppeld naar het verleden, maar ik zag ook dat zijn trainingsweek goed was. Ik hoop dat we vanaf nu een goede samenwerking zullen hebben."

Rustig blijven

Tot slot sprak hij over de ‘druk’ die er heerst tegen Westerlo. “We zijn pas begin oktober. Voor mij is dat een match als een ander. Ik wil gewoon een goed resultaat.”

Gaat KVK winnen van Westerlo?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

67
67
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

86
86
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

96
96
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

42
42
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

260
260
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

140
140
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

450
450
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

169
169
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

228
228
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

459
459
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

702
702
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

319
319
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

696
696
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

382
382
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

598
598
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

438
438
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

332
332
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws