De Boeck heeft plan met smaakmaker: "Heb ik hem gezegd"

door
De Boeck heeft plan met smaakmaker:

KV Kortrijk staat voor een belangrijk duel tegen KVC Westerlo. Kersvers trainer Glen De Boeck sprak naar aanleiding van dit duel de media toe. De trainer hoopt uiteraard te starten met een driepunter en zo met Westerlo een rechtstreekse tegenstander een forse tik uit te delen.

"Iedere dag begon voor mij om 5 uur ’s ochtends. Je wil van iedere speler meer weten, meer kennen. En er is in één week zoveel te regelen als je anders zou doen in de zes weken aanloop naar de competitie. Maar ik heb er zin in: de staf is bekwaam, de spelers hebben tegen Cercle getoond dat ze een plan kunnen uitvoeren. Ik heb er alle vertrouwen in”, opende hij via de clubkanalen.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Plan met Kadri

Met Kadri heeft De Boeck een smaakmaker en aanvoerder in de rangen op wie hij heel erg rekent. De Boeck heeft plannen met hem en liet dat ook duidelijk merken.

"Kadri is de perfecte kapitein. Ik heb hem gezegd wat ik van hem verwacht: hij is mijn verlengstuk in de kleedkamer en op het veld. Hij is duidelijk een leider binnen de groep. Aan de manier waarop hij speelt, moet nog gewerkt worden: hij moet meer beslissend zijn, meer scoren. Maar daarvoor moet hij hoger spelen en vaker in de zone van de waarheid komen. Soms wil hij het te goed doen. Dat heb ik hem gezegd."

Tot slot is er Felipe Avenatti. Tussen hem en De Boeck klikte het niet in de eerste periode bij KVK. “Ik had een heel positief gesprek met Felipe. We hebben even teruggekoppeld naar het verleden, maar ik zag ook dat zijn trainingsweek goed was. Ik hoop dat we vanaf nu een goede samenwerking zullen hebben."

Rustig blijven

Tot slot sprak hij over de ‘druk’ die er heerst tegen Westerlo. “We zijn pas begin oktober. Voor mij is dat een match als een ander. Ik wil gewoon een goed resultaat.”

Gaat KVK winnen van Westerlo?

Meest recent

Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

18
18
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

30
30
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

26
26
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

28
28
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

59
59
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

116
116
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

40
40
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

219
219
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

109
109
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

99
99
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

149
149
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

297
297
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

533
533
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

74
74
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

332
332
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

490
490
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

172
172
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

158
158
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

735
735
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

94
94
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

462
462
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

241
241
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

375
375

Meer sportnieuws