De Boeck heeft plan met smaakmaker: "Heb ik hem gezegd"

door
De Boeck heeft plan met smaakmaker:

KV Kortrijk staat voor een belangrijk duel tegen KVC Westerlo. Kersvers trainer Glen De Boeck sprak naar aanleiding van dit duel de media toe. De trainer hoopt uiteraard te starten met een driepunter en zo met Westerlo een rechtstreekse tegenstander een forse tik uit te delen.

"Iedere dag begon voor mij om 5 uur ’s ochtends. Je wil van iedere speler meer weten, meer kennen. En er is in één week zoveel te regelen als je anders zou doen in de zes weken aanloop naar de competitie. Maar ik heb er zin in: de staf is bekwaam, de spelers hebben tegen Cercle getoond dat ze een plan kunnen uitvoeren. Ik heb er alle vertrouwen in”, opende hij via de clubkanalen.

LEES OOK: BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

Plan met Kadri

Met Kadri heeft De Boeck een smaakmaker en aanvoerder in de rangen op wie hij heel erg rekent. De Boeck heeft plannen met hem en liet dat ook duidelijk merken.

"Kadri is de perfecte kapitein. Ik heb hem gezegd wat ik van hem verwacht: hij is mijn verlengstuk in de kleedkamer en op het veld. Hij is duidelijk een leider binnen de groep. Aan de manier waarop hij speelt, moet nog gewerkt worden: hij moet meer beslissend zijn, meer scoren. Maar daarvoor moet hij hoger spelen en vaker in de zone van de waarheid komen. Soms wil hij het te goed doen. Dat heb ik hem gezegd."

Tot slot is er Felipe Avenatti. Tussen hem en De Boeck klikte het niet in de eerste periode bij KVK. “Ik had een heel positief gesprek met Felipe. We hebben even teruggekoppeld naar het verleden, maar ik zag ook dat zijn trainingsweek goed was. Ik hoop dat we vanaf nu een goede samenwerking zullen hebben."

Rustig blijven

Tot slot sprak hij over de ‘druk’ die er heerst tegen Westerlo. “We zijn pas begin oktober. Voor mij is dat een match als een ander. Ik wil gewoon een goed resultaat.”

Gaat KVK winnen van Westerlo?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

22
22
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

14
14
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

330
330
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

34
34
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

39
39
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

243
243
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

54
54
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

294
294
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

350
350
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

50
50
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

156
156
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

131
131
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

78
78
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

266
266
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

51
51
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

118
118
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

306
306
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

230
230
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

296
296
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

697
697
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws