De Boeck heeft plan met smaakmaker: "Heb ik hem gezegd"

door
De Boeck heeft plan met smaakmaker:

KV Kortrijk staat voor een belangrijk duel tegen KVC Westerlo. Kersvers trainer Glen De Boeck sprak naar aanleiding van dit duel de media toe. De trainer hoopt uiteraard te starten met een driepunter en zo met Westerlo een rechtstreekse tegenstander een forse tik uit te delen.

"Iedere dag begon voor mij om 5 uur ’s ochtends. Je wil van iedere speler meer weten, meer kennen. En er is in één week zoveel te regelen als je anders zou doen in de zes weken aanloop naar de competitie. Maar ik heb er zin in: de staf is bekwaam, de spelers hebben tegen Cercle getoond dat ze een plan kunnen uitvoeren. Ik heb er alle vertrouwen in”, opende hij via de clubkanalen.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Plan met Kadri

Met Kadri heeft De Boeck een smaakmaker en aanvoerder in de rangen op wie hij heel erg rekent. De Boeck heeft plannen met hem en liet dat ook duidelijk merken.

"Kadri is de perfecte kapitein. Ik heb hem gezegd wat ik van hem verwacht: hij is mijn verlengstuk in de kleedkamer en op het veld. Hij is duidelijk een leider binnen de groep. Aan de manier waarop hij speelt, moet nog gewerkt worden: hij moet meer beslissend zijn, meer scoren. Maar daarvoor moet hij hoger spelen en vaker in de zone van de waarheid komen. Soms wil hij het te goed doen. Dat heb ik hem gezegd."

Tot slot is er Felipe Avenatti. Tussen hem en De Boeck klikte het niet in de eerste periode bij KVK. “Ik had een heel positief gesprek met Felipe. We hebben even teruggekoppeld naar het verleden, maar ik zag ook dat zijn trainingsweek goed was. Ik hoop dat we vanaf nu een goede samenwerking zullen hebben."

Rustig blijven

Tot slot sprak hij over de ‘druk’ die er heerst tegen Westerlo. “We zijn pas begin oktober. Voor mij is dat een match als een ander. Ik wil gewoon een goed resultaat.”

Gaat KVK winnen van Westerlo?

Meest recent

Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

0
0
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

36
36
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

104
104
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

27
27
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

19
19
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

8
8
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

124
124
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

128
128
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

99
99
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

669
669
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

137
137
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

44
44
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

105
105
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

307
307
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

208
208
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

33
33
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

548
548
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

462
462
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

162
162
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

360
360
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

716
716
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

97
97
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

391
391
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

280
280

Meer sportnieuws