Brys ziet speler uitvallen én opvallende pion vertrekken

149 stemmen
Brys ziet speler uitvallen én opvallende pion vertrekken

Oud-Heverlee Leuven treft morgen Cercle Brugge. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Standard hopen de troepen van Marc Brys weer punten te pakken. De coach kreeg wel weer slecht nieuws te verwerken.

Brys blikte op de clubkanalen ook even terug op de nederlaag van vorige week. “Na een mindere eerste helft, hebben we na de rust meer kansen gecreëerd en geprobeerd de wedstrijd naar ons toe te trekken. We hebben gespeeld om te winnen, maar het is jammer dat de inzet van de jongens niet gekoppeld werd aan de drie punten."

LEES OOK: Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Sagrado weken out

Cercle Brugge is een gewond dier na een 0 op 9. “Ik weet niet of dat een voordeel is, want zij gaan nu extra geprikkeld zijn om die negatieve reeks te kantelen. We moeten vooral focussen op ons eigen spel, want wij hebben punten nodig. De Vereniging heeft een heel heldere, specifieke speelstijl die moeilijk te breken is. Onze uitdaging is daar een goed antwoord voor voorzien."

Brys kreeg weer een tik te verwerken. Revelatie Richie Sagrado is door een blessure zes weken buiten strijd. Ook Maertens, Ricca, Calut, Opoku en Mueanta zijn niet beschikbaar.

Somers vertrekt

OHL maakte ook nog een verrassende vertrekker bekend. "Assistent trainer Hans Somers en OH Leuven hebben in onderling overleg beslist om uit elkaar te gaan. Veel succes in je verdere carrière, Hans", klonk het. Hij was pas sinds deze zomer aan de slag aan Den Dreef.

Gaat OHL winnen van Cercle?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

2
2
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

46
46
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

189
189
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

53
53
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

361
361
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

276
276
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

575
575
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

114
114
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

328
328
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

139
139
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

60
60
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

99
99
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

100
100
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

265
265
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

301
301
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

412
412
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

439
439
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

441
441
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

162
162
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

201
201
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

83
83
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

443
443
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

495
495
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

108
108

Meer sportnieuws