Brys ziet speler uitvallen én opvallende pion vertrekken

door
Brys ziet speler uitvallen én opvallende pion vertrekken

Oud-Heverlee Leuven treft morgen Cercle Brugge. Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Standard hopen de troepen van Marc Brys weer punten te pakken. De coach kreeg wel weer slecht nieuws te verwerken.

Brys blikte op de clubkanalen ook even terug op de nederlaag van vorige week. “Na een mindere eerste helft, hebben we na de rust meer kansen gecreëerd en geprobeerd de wedstrijd naar ons toe te trekken. We hebben gespeeld om te winnen, maar het is jammer dat de inzet van de jongens niet gekoppeld werd aan de drie punten."

LEES OOK: Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Sagrado weken out

Cercle Brugge is een gewond dier na een 0 op 9. “Ik weet niet of dat een voordeel is, want zij gaan nu extra geprikkeld zijn om die negatieve reeks te kantelen. We moeten vooral focussen op ons eigen spel, want wij hebben punten nodig. De Vereniging heeft een heel heldere, specifieke speelstijl die moeilijk te breken is. Onze uitdaging is daar een goed antwoord voor voorzien."

Brys kreeg weer een tik te verwerken. Revelatie Richie Sagrado is door een blessure zes weken buiten strijd. Ook Maertens, Ricca, Calut, Opoku en Mueanta zijn niet beschikbaar.

Somers vertrekt

OHL maakte ook nog een verrassende vertrekker bekend. "Assistent trainer Hans Somers en OH Leuven hebben in onderling overleg beslist om uit elkaar te gaan. Veel succes in je verdere carrière, Hans", klonk het. Hij was pas sinds deze zomer aan de slag aan Den Dreef.

Gaat OHL winnen van Cercle?

Meest recent

'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

38
38
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

44
44
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

265
265
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

52
52
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

119
119
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

76
76
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

114
114
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

169
169
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

224
224
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

108
108
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

42
42
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

60
60
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

297
297
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

64
64
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

361
361
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

297
297
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

246
246
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

426
426
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

150
150
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

338
338
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

312
312
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

170
170
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

153
153

Meer sportnieuws