Sterke kern en 3 nieuwkomers bij Jonge Duivels

door
Sterke kern en 3 nieuwkomers bij Jonge Duivels

In de schaduw van de Rode Duivels komen volgende week ook de Jonge Duivels weer in actie. Zij begonnen in september aan hun kwalificatiecampagne voor het EK U21 van 2025 met een nipte zege tegen Kazachstan. Deze maand volgen nog uitwedstrijden in Malta en Hongarije.

Siquet keert terug

Bondscoach Gill Swerts kan daarvoor rekenen op een sterke selectie. Hij selecteerde vrijdag 23 spelers en daar zitten toch heel wat ervaren mannen bij. Zo kan hij opnieuw een beroep doen op Hugo Siquet, die in september nog promoveerde naar de A-ploeg. Deze maand rekent Domenico Tedesco niet op de rechtsachter van Cercle Brugge en dus keert hij terug naar de U21.

Daar staat natuurlijk wel tegenover dat Mandela Keita deze keer zich bij de grote jongens mag melden, maar desondanks blijft Swerts over heel wat kwaliteit beschikken. Hij kan wel nog rekenen op onder meer Maarten Vandevoordt, Koni De Winter, Aster Vranckx en Arthur Vermeeren.

Drie nieuwkomers

Verder haalt Swerts ook drie volledig nieuwe namen bij de selectie. Antwerp-verdediger Zeno Van Den Bosch (20) mag zich voor de eerste keer melden en dat gaat ten koste van Christiaan Ravych (Cercle Brugge). Daarnaast zijn er ook twee nieuwkomers in de voorhoede.

Ook Samuel Mbangula, een 19-jarige flankaanvaller van Juventus, en Youssuf Sylla, de 20-jarige spits van Charleroi, worden voor het eerst bij de groep gehaald. Zij nemen de plaats in van Richie Sagrado (OHL) en Romeo Vermant (Club Brugge), die allebei geblesseerd zijn.

Is dat een selectie die het EK moet halen?

Meest recent

Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

9
9
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

38
38
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

24
24
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

97
97
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

224
224
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

178
178
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

146
146
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

41
41
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

375
375
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

116
116
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

520
520
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

73
73
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

76
76
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

213
213
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

41
41
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

206
206
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

77
77
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

258
258
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

38
38
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

676
676
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

281
281
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

238
238
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

118
118

Meer sportnieuws