Tissoudali eindelijk helemaal terug? "Zit aan 75 procent"

46 stemmen
Tissoudali eindelijk helemaal terug?

AA Gent slaagde er de voorbije weken amper in om nog wedstrijden te winnen, maar donderdagavond heeft het toch vertrouwen kunnen tanken. In de Conference League liet het zijn eerste zege van de groepsfase noteren door Maccabi Tel Aviv met 2-0 over de knie te leggen.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Tissoudali weer beslissend

De grote man bij de Buffalo's was Tarik Tissoudali, die beide doelpunten voor zijn rekening nam. Dat is een grote opsteker voor de 30-jarige aanvaller, want sinds zijn zware knieblessure van vorig seizoen slaagde hij er eigenlijk nog niet in om zijn beste niveau terug te vinden. Bovendien moest hij door de ontbolstering van Cuypers en Orban vrede nemen met een rol als luxe-invaller.

Die eerste was er donderdag echter opnieuw niet bij en dus kreeg Tissoudali nog eens zijn kans. "Het is fijn om terug zo betrokken te zijn bij een overwinning. Ook ben ik blij dat we ons energieke spel hebben teruggevonden. Dat was de vorige weken toch iets minder", toonde hij zich achteraf op de website van AA Gent zeer tevreden.

Aan 75 procent

Tissoudali zal hopen dat hij nu eindelijk weer vertrokken zal zijn. "Ik kan altijd beter, maar ik merk dat ik fysiek sterker word en toch al niet meer dood ben in de 70ste minuut", zegt hij daarover. "Hoe meer ik volledige wedstrijden speel, hoe sneller ik terug op niveau zal zijn. Die korte kapjes onder andere. Nu zit ik aan 70 à 75%. Maar mijn spel zit sowieso vol risico, dat zal altijd zo blijven."

Zondag kan Tissoudali alvast proberen om de lijn door te trekken, want dan werkt AA Gent een topper af in de eigen Ghelamco Arena tegen KRC Genk. Daarna mag hij zich melden bij de Marokkaanse nationale selectie, want hij werd opgeroepen voor de komende interlands tegen Ivoorkust en Liberia. Ook dat is een opsteker, nadat hij in september nog gepasseerd werd.

Zal Tissoudali nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

15
15
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

26
26
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

18
18
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

26
26
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

27
27
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

84
84
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

367
367
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

139
139
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

853
853
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

480
480
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

878
878
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

153
153
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

424
424
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

803
803
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

554
554
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

155
155

Meer sportnieuws