Tissoudali eindelijk helemaal terug? "Zit aan 75 procent"

46
Tissoudali eindelijk helemaal terug?

AA Gent slaagde er de voorbije weken amper in om nog wedstrijden te winnen, maar donderdagavond heeft het toch vertrouwen kunnen tanken. In de Conference League liet het zijn eerste zege van de groepsfase noteren door Maccabi Tel Aviv met 2-0 over de knie te leggen.

LEES OOK: Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

Tissoudali weer beslissend

De grote man bij de Buffalo's was Tarik Tissoudali, die beide doelpunten voor zijn rekening nam. Dat is een grote opsteker voor de 30-jarige aanvaller, want sinds zijn zware knieblessure van vorig seizoen slaagde hij er eigenlijk nog niet in om zijn beste niveau terug te vinden. Bovendien moest hij door de ontbolstering van Cuypers en Orban vrede nemen met een rol als luxe-invaller.

Die eerste was er donderdag echter opnieuw niet bij en dus kreeg Tissoudali nog eens zijn kans. "Het is fijn om terug zo betrokken te zijn bij een overwinning. Ook ben ik blij dat we ons energieke spel hebben teruggevonden. Dat was de vorige weken toch iets minder", toonde hij zich achteraf op de website van AA Gent zeer tevreden.

Aan 75 procent

Tissoudali zal hopen dat hij nu eindelijk weer vertrokken zal zijn. "Ik kan altijd beter, maar ik merk dat ik fysiek sterker word en toch al niet meer dood ben in de 70ste minuut", zegt hij daarover. "Hoe meer ik volledige wedstrijden speel, hoe sneller ik terug op niveau zal zijn. Die korte kapjes onder andere. Nu zit ik aan 70 à 75%. Maar mijn spel zit sowieso vol risico, dat zal altijd zo blijven."

Zondag kan Tissoudali alvast proberen om de lijn door te trekken, want dan werkt AA Gent een topper af in de eigen Ghelamco Arena tegen KRC Genk. Daarna mag hij zich melden bij de Marokkaanse nationale selectie, want hij werd opgeroepen voor de komende interlands tegen Ivoorkust en Liberia. Ook dat is een opsteker, nadat hij in september nog gepasseerd werd.

Zal Tissoudali nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

2
2
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

98
98
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

11
11
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

255
255
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

27
27
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

535
535
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

51
51
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

22
22
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

479
479
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

202
202
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

970
970
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

154
154
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

203
203
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

95
95
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

306
306
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

241
241
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

293
293
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

145
145

Meer sportnieuws