Tissoudali eindelijk helemaal terug? "Zit aan 75 procent"

door
Tissoudali eindelijk helemaal terug?

AA Gent slaagde er de voorbije weken amper in om nog wedstrijden te winnen, maar donderdagavond heeft het toch vertrouwen kunnen tanken. In de Conference League liet het zijn eerste zege van de groepsfase noteren door Maccabi Tel Aviv met 2-0 over de knie te leggen.

LEES OOK: De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

Tissoudali weer beslissend

De grote man bij de Buffalo's was Tarik Tissoudali, die beide doelpunten voor zijn rekening nam. Dat is een grote opsteker voor de 30-jarige aanvaller, want sinds zijn zware knieblessure van vorig seizoen slaagde hij er eigenlijk nog niet in om zijn beste niveau terug te vinden. Bovendien moest hij door de ontbolstering van Cuypers en Orban vrede nemen met een rol als luxe-invaller.

Die eerste was er donderdag echter opnieuw niet bij en dus kreeg Tissoudali nog eens zijn kans. "Het is fijn om terug zo betrokken te zijn bij een overwinning. Ook ben ik blij dat we ons energieke spel hebben teruggevonden. Dat was de vorige weken toch iets minder", toonde hij zich achteraf op de website van AA Gent zeer tevreden.

Aan 75 procent

Tissoudali zal hopen dat hij nu eindelijk weer vertrokken zal zijn. "Ik kan altijd beter, maar ik merk dat ik fysiek sterker word en toch al niet meer dood ben in de 70ste minuut", zegt hij daarover. "Hoe meer ik volledige wedstrijden speel, hoe sneller ik terug op niveau zal zijn. Die korte kapjes onder andere. Nu zit ik aan 70 à 75%. Maar mijn spel zit sowieso vol risico, dat zal altijd zo blijven."

Zondag kan Tissoudali alvast proberen om de lijn door te trekken, want dan werkt AA Gent een topper af in de eigen Ghelamco Arena tegen KRC Genk. Daarna mag hij zich melden bij de Marokkaanse nationale selectie, want hij werd opgeroepen voor de komende interlands tegen Ivoorkust en Liberia. Ook dat is een opsteker, nadat hij in september nog gepasseerd werd.

Zal Tissoudali nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

34
34
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

106
106
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

129
129
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

442
442
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

397
397
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

35
35
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

339
339
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

109
109
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

109
109
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

217
217
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

109
109
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

61
61
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

230
230
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

128
128
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

183
183
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

244
244
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

338
338
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

430
430
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

59
59
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

217
217
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

346
346
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

71
71
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

274
274

Meer sportnieuws