Tissoudali eindelijk helemaal terug? "Zit aan 75 procent"

door
Tissoudali eindelijk helemaal terug?

AA Gent slaagde er de voorbije weken amper in om nog wedstrijden te winnen, maar donderdagavond heeft het toch vertrouwen kunnen tanken. In de Conference League liet het zijn eerste zege van de groepsfase noteren door Maccabi Tel Aviv met 2-0 over de knie te leggen.

LEES OOK: Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

Tissoudali weer beslissend

De grote man bij de Buffalo's was Tarik Tissoudali, die beide doelpunten voor zijn rekening nam. Dat is een grote opsteker voor de 30-jarige aanvaller, want sinds zijn zware knieblessure van vorig seizoen slaagde hij er eigenlijk nog niet in om zijn beste niveau terug te vinden. Bovendien moest hij door de ontbolstering van Cuypers en Orban vrede nemen met een rol als luxe-invaller.

Die eerste was er donderdag echter opnieuw niet bij en dus kreeg Tissoudali nog eens zijn kans. "Het is fijn om terug zo betrokken te zijn bij een overwinning. Ook ben ik blij dat we ons energieke spel hebben teruggevonden. Dat was de vorige weken toch iets minder", toonde hij zich achteraf op de website van AA Gent zeer tevreden.

Aan 75 procent

Tissoudali zal hopen dat hij nu eindelijk weer vertrokken zal zijn. "Ik kan altijd beter, maar ik merk dat ik fysiek sterker word en toch al niet meer dood ben in de 70ste minuut", zegt hij daarover. "Hoe meer ik volledige wedstrijden speel, hoe sneller ik terug op niveau zal zijn. Die korte kapjes onder andere. Nu zit ik aan 70 à 75%. Maar mijn spel zit sowieso vol risico, dat zal altijd zo blijven."

Zondag kan Tissoudali alvast proberen om de lijn door te trekken, want dan werkt AA Gent een topper af in de eigen Ghelamco Arena tegen KRC Genk. Daarna mag hij zich melden bij de Marokkaanse nationale selectie, want hij werd opgeroepen voor de komende interlands tegen Ivoorkust en Liberia. Ook dat is een opsteker, nadat hij in september nog gepasseerd werd.

Zal Tissoudali nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

42
42
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

7
7
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

32
32
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

24
24
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

77
77
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

52
52
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

48
48
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

25
25
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

138
138
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

72
72
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

156
156
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

126
126
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

127
127
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

247
247
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

311
311
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

128
128
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

426
426
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

307
307
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

158
158
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

263
263
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

464
464

Meer sportnieuws