'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

door
'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

Donderdagavond staan er weer vier Belgische clubs op het Europese toneel. Club Brugge, KRC Genk en AA Gent moeten aan de bak in de Conference League, maar de mooiste affiche is voor Union. De Brusselaars trekken voor hun tweede wedstrijd in de Europa League immers naar Anfield.

Daar treffen ze met Liverpool een absolute grootheid uit het Engelse voetbal. De Reds wonnen in 2019 nog de Champions League een jaar later de titel in de Premier League. De voorbije seizoenen waren ze ook de ploeg die het Manchester City het meest het vuur aan de schenen kon leggen.

Liverpool niet op zijn sterkst?

Alleen is het wel maar de vraag of Union straks de sterkste versie van Liverpool in de ogen zal kijken. De Europa League is traditioneel geen prioriteit voor Engelse topclubs, die zich liever op de Premier League focussen om centen binnen te halen en een ticket voor de Champions League te pakken.

Er mogen dus enkele wijzigingen verwacht worden in het elftal en Het Laatste Nieuws oppert dat Jürgen Klopp minstens twee verrassende namen aan de aftrap zal brengen. Op het middenveld zal Ryan Gravenberch wellicht nog eens zijn kans krijgen. De 21-jarige Nederlander werd in de zomer weggekaapt bij Bayern München, maar moet zich in de Premier League voorlopig tevreden stellen met invalbeurten.

17-jarige in de basis

Daarnaast zou Klopp op de flank weleens kunnen uitpakken met de jonge Ben Doak. De Schotse winger is amper 17 jaar oud, maar stak de voorbije maanden al de neus aan het venster bij de A-ploeg. Hij mocht ook al starten in de eerste groepsmatch tegen LASK Linz en dus bestaat de kans dat hij ook tegen Union zal mogen spelen.

Het wordt dus afwachten ten koste van wie dat zal gaan en of pakweg Mohamed Salah wel aan de aftrap zal verschijnen. Cody Gakpo is er al zeker niet bij, want de Nederlandse aanvaller is geblesseerd. Om 21u wordt er op Anfield afgetrapt.

POLL: Kan Union stunten op Anfield?

Meest recent

Dender smeert OHL forfaitcijfers aan in overbodige match

In de laatste wedstrijd van dit voetbalweekend in de Jupiler Pro League stond er niets meer op het ...

10
10
Union volgende week kampioen? Bij dit scenario kan het

En toen waren ze nog met twee. KRC Genk werd zondagavond definitief uitgeteld voor de titel in de ...

43
43
Club beëindigt Genkse titeldroom en blijft in spoor Union

KRC Genk zal dit seizoen zijn vijfde landstitel niet veroveren. De Limburgers zijn mathematisch ...

161
161
Antwerp kan Europa ruiken: "Of het nu ook binnen is?"

Antwerp heeft zondag een grote stap gezet richting het veilig stellen van de vijfde plaats. Het ...

113
113
Gooit Nainggolan bommetje over zijn toekomstplannen?

Lokeren-Temse zal volgend seizoen niet in de Jupiler Pro League spelen. Na een tumultueuze wedstrijd ...

113
113
Trossard helpt Arsenal aan knappe comeback tegen Liverpool

Arsenal kreeg deze week een immense klap met de uitschakeling door PSG in de halve finale van de ...

30
30
Club-fans viseren Genk-speler: "Hij is Burgess 2.0"

Club Brugge lijkt goed op weg om KRC Genk uit de titelstrijd te kegelen. Halfweg staat Blauw-Zwart ...

234
234
Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

62
62
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

241
241
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

155
155
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

531
531
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

230
230
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

168
168
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

199
199
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

107
107
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

525
525
Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

305
305
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

187
187
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

320
320
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

43
43

Meer sportnieuws