'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

door
'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

Donderdagavond staan er weer vier Belgische clubs op het Europese toneel. Club Brugge, KRC Genk en AA Gent moeten aan de bak in de Conference League, maar de mooiste affiche is voor Union. De Brusselaars trekken voor hun tweede wedstrijd in de Europa League immers naar Anfield.

Daar treffen ze met Liverpool een absolute grootheid uit het Engelse voetbal. De Reds wonnen in 2019 nog de Champions League een jaar later de titel in de Premier League. De voorbije seizoenen waren ze ook de ploeg die het Manchester City het meest het vuur aan de schenen kon leggen.

Liverpool niet op zijn sterkst?

Alleen is het wel maar de vraag of Union straks de sterkste versie van Liverpool in de ogen zal kijken. De Europa League is traditioneel geen prioriteit voor Engelse topclubs, die zich liever op de Premier League focussen om centen binnen te halen en een ticket voor de Champions League te pakken.

Er mogen dus enkele wijzigingen verwacht worden in het elftal en Het Laatste Nieuws oppert dat Jürgen Klopp minstens twee verrassende namen aan de aftrap zal brengen. Op het middenveld zal Ryan Gravenberch wellicht nog eens zijn kans krijgen. De 21-jarige Nederlander werd in de zomer weggekaapt bij Bayern München, maar moet zich in de Premier League voorlopig tevreden stellen met invalbeurten.

17-jarige in de basis

Daarnaast zou Klopp op de flank weleens kunnen uitpakken met de jonge Ben Doak. De Schotse winger is amper 17 jaar oud, maar stak de voorbije maanden al de neus aan het venster bij de A-ploeg. Hij mocht ook al starten in de eerste groepsmatch tegen LASK Linz en dus bestaat de kans dat hij ook tegen Union zal mogen spelen.

Het wordt dus afwachten ten koste van wie dat zal gaan en of pakweg Mohamed Salah wel aan de aftrap zal verschijnen. Cody Gakpo is er al zeker niet bij, want de Nederlandse aanvaller is geblesseerd. Om 21u wordt er op Anfield afgetrapt.

Kan Union stunten op Anfield?

Meest recent

"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

2
2
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

23
23
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

105
105
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

66
66
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

228
228
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

106
106
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

63
63
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

128
128
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

122
122
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

126
126
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

24
24
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

153
153
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

143
143
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

207
207
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

286
286
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

195
195
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

216
216
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

296
296
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

44
44
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

188
188
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

107
107
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

172
172
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

638
638
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

375
375
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

191
191

Meer sportnieuws