'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

door
'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

Donderdagavond staan er weer vier Belgische clubs op het Europese toneel. Club Brugge, KRC Genk en AA Gent moeten aan de bak in de Conference League, maar de mooiste affiche is voor Union. De Brusselaars trekken voor hun tweede wedstrijd in de Europa League immers naar Anfield.

Daar treffen ze met Liverpool een absolute grootheid uit het Engelse voetbal. De Reds wonnen in 2019 nog de Champions League een jaar later de titel in de Premier League. De voorbije seizoenen waren ze ook de ploeg die het Manchester City het meest het vuur aan de schenen kon leggen.

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Liverpool niet op zijn sterkst?

Alleen is het wel maar de vraag of Union straks de sterkste versie van Liverpool in de ogen zal kijken. De Europa League is traditioneel geen prioriteit voor Engelse topclubs, die zich liever op de Premier League focussen om centen binnen te halen en een ticket voor de Champions League te pakken.

Er mogen dus enkele wijzigingen verwacht worden in het elftal en Het Laatste Nieuws oppert dat Jürgen Klopp minstens twee verrassende namen aan de aftrap zal brengen. Op het middenveld zal Ryan Gravenberch wellicht nog eens zijn kans krijgen. De 21-jarige Nederlander werd in de zomer weggekaapt bij Bayern München, maar moet zich in de Premier League voorlopig tevreden stellen met invalbeurten.

17-jarige in de basis

Daarnaast zou Klopp op de flank weleens kunnen uitpakken met de jonge Ben Doak. De Schotse winger is amper 17 jaar oud, maar stak de voorbije maanden al de neus aan het venster bij de A-ploeg. Hij mocht ook al starten in de eerste groepsmatch tegen LASK Linz en dus bestaat de kans dat hij ook tegen Union zal mogen spelen.

Het wordt dus afwachten ten koste van wie dat zal gaan en of pakweg Mohamed Salah wel aan de aftrap zal verschijnen. Cody Gakpo is er al zeker niet bij, want de Nederlandse aanvaller is geblesseerd. Om 21u wordt er op Anfield afgetrapt.

Kan Union stunten op Anfield?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

8
8
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

4
4
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

16
16
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

110
110
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

187
187
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

148
148
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

223
223
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

69
69
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

163
163
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

161
161
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

897
897
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

76
76
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

107
107
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

328
328
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

138
138
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

462
462
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

46
46
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

195
195
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

231
231
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

266
266
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

406
406
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

691
691

Meer sportnieuws