'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

door
'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

Donderdagavond staan er weer vier Belgische clubs op het Europese toneel. Club Brugge, KRC Genk en AA Gent moeten aan de bak in de Conference League, maar de mooiste affiche is voor Union. De Brusselaars trekken voor hun tweede wedstrijd in de Europa League immers naar Anfield.

Daar treffen ze met Liverpool een absolute grootheid uit het Engelse voetbal. De Reds wonnen in 2019 nog de Champions League een jaar later de titel in de Premier League. De voorbije seizoenen waren ze ook de ploeg die het Manchester City het meest het vuur aan de schenen kon leggen.

LEES OOK: 'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Liverpool niet op zijn sterkst?

Alleen is het wel maar de vraag of Union straks de sterkste versie van Liverpool in de ogen zal kijken. De Europa League is traditioneel geen prioriteit voor Engelse topclubs, die zich liever op de Premier League focussen om centen binnen te halen en een ticket voor de Champions League te pakken.

Er mogen dus enkele wijzigingen verwacht worden in het elftal en Het Laatste Nieuws oppert dat Jürgen Klopp minstens twee verrassende namen aan de aftrap zal brengen. Op het middenveld zal Ryan Gravenberch wellicht nog eens zijn kans krijgen. De 21-jarige Nederlander werd in de zomer weggekaapt bij Bayern München, maar moet zich in de Premier League voorlopig tevreden stellen met invalbeurten.

17-jarige in de basis

Daarnaast zou Klopp op de flank weleens kunnen uitpakken met de jonge Ben Doak. De Schotse winger is amper 17 jaar oud, maar stak de voorbije maanden al de neus aan het venster bij de A-ploeg. Hij mocht ook al starten in de eerste groepsmatch tegen LASK Linz en dus bestaat de kans dat hij ook tegen Union zal mogen spelen.

Het wordt dus afwachten ten koste van wie dat zal gaan en of pakweg Mohamed Salah wel aan de aftrap zal verschijnen. Cody Gakpo is er al zeker niet bij, want de Nederlandse aanvaller is geblesseerd. Om 21u wordt er op Anfield afgetrapt.

Kan Union stunten op Anfield?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

119
119
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

107
107
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

53
53
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

74
74
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

84
84
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

174
174
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

36
36
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

643
643
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

428
428
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

222
222
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

409
409
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

235
235
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

164
164
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

241
241
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

212
212
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

852
852
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

138
138
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

138
138
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

330
330
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

144
144
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

402
402
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

554
554
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

471
471

Meer sportnieuws