'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

door
'Klopp pakt uit met grote verrassingen tegen Union'

Donderdagavond staan er weer vier Belgische clubs op het Europese toneel. Club Brugge, KRC Genk en AA Gent moeten aan de bak in de Conference League, maar de mooiste affiche is voor Union. De Brusselaars trekken voor hun tweede wedstrijd in de Europa League immers naar Anfield.

Daar treffen ze met Liverpool een absolute grootheid uit het Engelse voetbal. De Reds wonnen in 2019 nog de Champions League een jaar later de titel in de Premier League. De voorbije seizoenen waren ze ook de ploeg die het Manchester City het meest het vuur aan de schenen kon leggen.

LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Liverpool niet op zijn sterkst?

Alleen is het wel maar de vraag of Union straks de sterkste versie van Liverpool in de ogen zal kijken. De Europa League is traditioneel geen prioriteit voor Engelse topclubs, die zich liever op de Premier League focussen om centen binnen te halen en een ticket voor de Champions League te pakken.

Er mogen dus enkele wijzigingen verwacht worden in het elftal en Het Laatste Nieuws oppert dat Jürgen Klopp minstens twee verrassende namen aan de aftrap zal brengen. Op het middenveld zal Ryan Gravenberch wellicht nog eens zijn kans krijgen. De 21-jarige Nederlander werd in de zomer weggekaapt bij Bayern München, maar moet zich in de Premier League voorlopig tevreden stellen met invalbeurten.

17-jarige in de basis

Daarnaast zou Klopp op de flank weleens kunnen uitpakken met de jonge Ben Doak. De Schotse winger is amper 17 jaar oud, maar stak de voorbije maanden al de neus aan het venster bij de A-ploeg. Hij mocht ook al starten in de eerste groepsmatch tegen LASK Linz en dus bestaat de kans dat hij ook tegen Union zal mogen spelen.

Het wordt dus afwachten ten koste van wie dat zal gaan en of pakweg Mohamed Salah wel aan de aftrap zal verschijnen. Cody Gakpo is er al zeker niet bij, want de Nederlandse aanvaller is geblesseerd. Om 21u wordt er op Anfield afgetrapt.

Kan Union stunten op Anfield?

Meest recent

Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

11
11
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

22
22
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

145
145
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

77
77
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

52
52
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

47
47
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

333
333
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

166
166
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

20
20
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

312
312
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

307
307
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

76
76
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

223
223
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

393
393
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

101
101
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

247
247
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

98
98
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

470
470
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

71
71
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

568
568
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1226
1226
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

297
297
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1299
1299
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

650
650

Meer sportnieuws