Kylian Hazard heeft duidelijk toekomstadvies voor grote broer Eden

door
Kylian Hazard heeft duidelijk toekomstadvies voor grote broer Eden

Eden Hazard heeft zich tijdens de zomermercato bij geen enkele club aangesloten. De voormalige Rode Duivel ligt nergens onder contract en zou dus in principe gewoon kunnen aansluiten bij een nieuwe ploeg. Kylian Hazard, zijn jongere broer, denkt dat zijn toekomst echter ergens anders ligt. 

Eden besloot deze zomer te stoppen met voetballen bij Real Madrid nadat hij niet wist door te breken in de Spaanse hoofdstad. Sindsdien zit de Belgische dribbelkont zonder club en kleine broer Kylian denkt niet dat daar meteen verandering in zal komen.

"Hij heeft alles gedaan wat hij kon en won bij elke club waar hij kwam trofeeën. Als ik hem was, zou ik stoppen. Eden verdient het om tijd aan zijn familie te spenderen", vertelde hij bij het Laatste Nieuws. Eden zal wel nog mee spelen in een benefietwedstrijd ten voordele van Franse ziekenhuizen. 

RWDM

Kylian Hazard is dan weer actief bij RWDM, maar liep drie maanden geleden een zware blessure op aan de kruisbanden. Sindsdien is hij druk bezig met revalideren. "Ik begin langzaam weer met lopen. En mijn geblesseerde been krijgt een dagelijkse behandeling", klonk het hoopvol. 

Het is nog niet bekend wanneer de kleine Hazard z'n comeback zal maken in de Jupiler Pro League. Voorlopig staat Molenbeek op de negende plaats in het klassement met negen punten. Vrijdag maken de Brusselaars de verplaatsing naar Charleroi. 

Keert Eden Hazard nog terug naar de Belgische velden?

Meest recent

‘Opvallend Anderlecht-plan met Verschueren onthuld’

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe structuur voor te stellen na het vertrek van Wouter ...

43
43
Pocognoli geeft meteen plannen met Pogba prijs

Sebastien Pocognoli werd officieel voorgesteld bij AS Monaco. De Belgische coach moet de ploeg weer ...

20
20
PSV dacht aan stunt met zomertransfer Gouden Schoen

PSV kende een heel drukke zomermercato. Er vertrokken heel wat basisspelers en er kwamen een resem ...

50
50
'Dennis (ex-Club Brugge) baalt: ex-club stuurt hem wandelen'

De carrière van Emmanuel Dennis zit de afgelopen jaren toch wel in een flinke neerwaartse ...

60
60
'Belgische topclubs, opgelet: Rode Duivel moet weg'

De wintermercato loert om de hoek. Voor een aantal spelers is dat de laatste kans om nog een ...

145
145
Anderlecht likt zijn wonden: "Zou 5,7 miljoen vragen voor hem"

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer de nodige jonge talenten de club verlaten. Eén speler ...

257
257
Kane doet boekje open: dit denkt Bayern-ster écht over Kompany

Bayern München is op fenomenale wijze aan het huidige seizoen begonnen. De club won tot dusver ...

264
264
'FC Barcelona en AC Milan lonken naar ex-JPL-toppers'

De wintermercato loert alweer in de verte. Alweer een maand transfergeruchten, maar ondertussen ...

48
48
'Garcia broedt op verrassende naam in WK-selectie'

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

212
212
'Anfield in rep en roer: Real slaat wéér genadeloos toe'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

64
64
Paul Gascoigne breekt volledig: "Hij stierf in mijn armen"

De Engelse voetballegende Paul Gascoigne (58) was ooit een van de grootste sterren op het veld, maar ...

41
41
'De Bruyne niet tevreden: Garcia maakt kemel met Vanaken'

Rudi Garcia staat op punt om de Rode Duivels te verzekeren van hun plek op het WK 2026. Desondanks ...

605
605
Anderlecht in de wolken: enorme opsteker uit ziekenboeg

RSC Anderlecht staat na één derde van de reguliere competitie op de derde plaats in de ...

280
280
Atalanta in shock: De Ketelaere-bommetje slaat keihard in

Tijdens de interlandbreak gaf Charles De Ketelaere een onverwacht signaal van ...

241
241
'Club Brugge zet zich schrap: monstertransfer in januari'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een waslijst aan sterkhouders. ...

330
330
WK 2026: Deze Duivels nu al zeker van plaats in selectie

Behoudens een enorme schok tegen Liechtenstein en Kazachstan, treden de Rode Duivels straks voor de ...

338
338
Verschueren voorzitter? 'Vandenhaute beslist over veto'

Bij RSC Anderlecht staat woensdag een uiterst belangrijke afspraak op het programma. Op een speciale ...

209
209
Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

110
110
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

103
103
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

183
183
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

175
175
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

106
106
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

261
261
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

158
158
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

419
419

Meer sportnieuws