AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

door
AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

De voorbije twee seizoenen deed AA Gent het telkens zeer aardig in de Conference League. In de eerste editie haalden ze de achtste finale, vorig seizoen deden ze met een kwartfinale nog iets beter. Dat zullen ze ongetwijfeld dit seizoen proberen te evenaren. Donderdag kunnen ze alvast een nieuwe stap zetten.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Geen Cuypers tegen Maccabi

Twee weken geleden begon Gent aan zijn campagne in de groepsfase met een gelijkspel tegen Zorya Luhansk. Dat was een tegenvaller en bovendien kon het ook zijn laatste twee matchen in de competitie niet winnen, met zondag nog een gelijkspel tegen RWDM. Donderdag kan er tegen Maccabi Tel Aviv dus maar beter gewonnen worden.

Evident wordt dat echter niet, want het blijft puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De trainer krijgt nog steeds af te rekenen met de nodige blessures in zijn al smalle kern. Zo moet hij het nog steeds zien te redden zonder Hugo Cuypers, die nog te veel last heeft van de blessure die hem ook tegen RWDM aan de kant hield.

Ook Torunarigha haakt af

Daarnaast ziet Vanhaezebrouck verrassend ook nog eens Jordan Torunarigha afhaken. De Duitser speelde in Molenbeek nog 90 minuten, maar is er nu niet bij. Wellicht zal Vanhaezebrouck opnieuw Brown links in de driemansdefensie posteren, want de enige andere optie is om met Agbor of Lagae een jonkie voor de leeuwen te gooien.

Een kleine opsteker is wel dat Pieter Gerkens toch in de selectie zit. De middenvelder ontbrak woensdag nochtans op training, maar lijkt toch klaar om donderdag mogelijk minuten te maken. Dat zou toch een beetje goed nieuws zijn voor Vanhaezebrouck, die de voorbije dagen al zijn beklag deed over het gebrek aan wisselmogelijkheden.

Zal Gent tegen Maccabi Tel Aviv wel winnen?

Meest recent

'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

0
0
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

35
35
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

18
18
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

94
94
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

39
39
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

116
116
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

28
28
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

58
58
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

108
108
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

274
274
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

187
187
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

74
74
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

60
60
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

73
73
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

44
44
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

464
464
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

427
427
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

52
52
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

477
477
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

215
215
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

194
194
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

346
346
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

220
220

Meer sportnieuws