AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

172
AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

De voorbije twee seizoenen deed AA Gent het telkens zeer aardig in de Conference League. In de eerste editie haalden ze de achtste finale, vorig seizoen deden ze met een kwartfinale nog iets beter. Dat zullen ze ongetwijfeld dit seizoen proberen te evenaren. Donderdag kunnen ze alvast een nieuwe stap zetten.

LEES OOK: Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

Geen Cuypers tegen Maccabi

Twee weken geleden begon Gent aan zijn campagne in de groepsfase met een gelijkspel tegen Zorya Luhansk. Dat was een tegenvaller en bovendien kon het ook zijn laatste twee matchen in de competitie niet winnen, met zondag nog een gelijkspel tegen RWDM. Donderdag kan er tegen Maccabi Tel Aviv dus maar beter gewonnen worden.

Evident wordt dat echter niet, want het blijft puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De trainer krijgt nog steeds af te rekenen met de nodige blessures in zijn al smalle kern. Zo moet hij het nog steeds zien te redden zonder Hugo Cuypers, die nog te veel last heeft van de blessure die hem ook tegen RWDM aan de kant hield.

Ook Torunarigha haakt af

Daarnaast ziet Vanhaezebrouck verrassend ook nog eens Jordan Torunarigha afhaken. De Duitser speelde in Molenbeek nog 90 minuten, maar is er nu niet bij. Wellicht zal Vanhaezebrouck opnieuw Brown links in de driemansdefensie posteren, want de enige andere optie is om met Agbor of Lagae een jonkie voor de leeuwen te gooien.

Een kleine opsteker is wel dat Pieter Gerkens toch in de selectie zit. De middenvelder ontbrak woensdag nochtans op training, maar lijkt toch klaar om donderdag mogelijk minuten te maken. Dat zou toch een beetje goed nieuws zijn voor Vanhaezebrouck, die de voorbije dagen al zijn beklag deed over het gebrek aan wisselmogelijkheden.

Zal Gent tegen Maccabi Tel Aviv wel winnen?

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

37
37
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

20
20
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

41
41
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

29
29
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

84
84
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

63
63
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

164
164
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

79
79
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

76
76
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

701
701
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

134
134
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

83
83
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

35
35
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

365
365
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

395
395
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

382
382
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

369
369
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

83
83
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

350
350
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

118
118
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws