AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

172 stemmen
AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

De voorbije twee seizoenen deed AA Gent het telkens zeer aardig in de Conference League. In de eerste editie haalden ze de achtste finale, vorig seizoen deden ze met een kwartfinale nog iets beter. Dat zullen ze ongetwijfeld dit seizoen proberen te evenaren. Donderdag kunnen ze alvast een nieuwe stap zetten.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Geen Cuypers tegen Maccabi

Twee weken geleden begon Gent aan zijn campagne in de groepsfase met een gelijkspel tegen Zorya Luhansk. Dat was een tegenvaller en bovendien kon het ook zijn laatste twee matchen in de competitie niet winnen, met zondag nog een gelijkspel tegen RWDM. Donderdag kan er tegen Maccabi Tel Aviv dus maar beter gewonnen worden.

Evident wordt dat echter niet, want het blijft puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De trainer krijgt nog steeds af te rekenen met de nodige blessures in zijn al smalle kern. Zo moet hij het nog steeds zien te redden zonder Hugo Cuypers, die nog te veel last heeft van de blessure die hem ook tegen RWDM aan de kant hield.

Ook Torunarigha haakt af

Daarnaast ziet Vanhaezebrouck verrassend ook nog eens Jordan Torunarigha afhaken. De Duitser speelde in Molenbeek nog 90 minuten, maar is er nu niet bij. Wellicht zal Vanhaezebrouck opnieuw Brown links in de driemansdefensie posteren, want de enige andere optie is om met Agbor of Lagae een jonkie voor de leeuwen te gooien.

Een kleine opsteker is wel dat Pieter Gerkens toch in de selectie zit. De middenvelder ontbrak woensdag nochtans op training, maar lijkt toch klaar om donderdag mogelijk minuten te maken. Dat zou toch een beetje goed nieuws zijn voor Vanhaezebrouck, die de voorbije dagen al zijn beklag deed over het gebrek aan wisselmogelijkheden.

🚀

Zal Gent tegen Maccabi Tel Aviv wel winnen?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

31
31
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

47
47
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

33
33
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

106
106
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

348
348
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

492
492
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

455
455
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

77
77
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

397
397
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

527
527
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

246
246
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

65
65
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

233
233
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

460
460
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

724
724
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

569
569
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

393
393
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

749
749
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

628
628
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

737
737
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws