AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

door
AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

De voorbije twee seizoenen deed AA Gent het telkens zeer aardig in de Conference League. In de eerste editie haalden ze de achtste finale, vorig seizoen deden ze met een kwartfinale nog iets beter. Dat zullen ze ongetwijfeld dit seizoen proberen te evenaren. Donderdag kunnen ze alvast een nieuwe stap zetten.

LEES OOK: De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

Geen Cuypers tegen Maccabi

Twee weken geleden begon Gent aan zijn campagne in de groepsfase met een gelijkspel tegen Zorya Luhansk. Dat was een tegenvaller en bovendien kon het ook zijn laatste twee matchen in de competitie niet winnen, met zondag nog een gelijkspel tegen RWDM. Donderdag kan er tegen Maccabi Tel Aviv dus maar beter gewonnen worden.

Evident wordt dat echter niet, want het blijft puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De trainer krijgt nog steeds af te rekenen met de nodige blessures in zijn al smalle kern. Zo moet hij het nog steeds zien te redden zonder Hugo Cuypers, die nog te veel last heeft van de blessure die hem ook tegen RWDM aan de kant hield.

Ook Torunarigha haakt af

Daarnaast ziet Vanhaezebrouck verrassend ook nog eens Jordan Torunarigha afhaken. De Duitser speelde in Molenbeek nog 90 minuten, maar is er nu niet bij. Wellicht zal Vanhaezebrouck opnieuw Brown links in de driemansdefensie posteren, want de enige andere optie is om met Agbor of Lagae een jonkie voor de leeuwen te gooien.

Een kleine opsteker is wel dat Pieter Gerkens toch in de selectie zit. De middenvelder ontbrak woensdag nochtans op training, maar lijkt toch klaar om donderdag mogelijk minuten te maken. Dat zou toch een beetje goed nieuws zijn voor Vanhaezebrouck, die de voorbije dagen al zijn beklag deed over het gebrek aan wisselmogelijkheden.

Zal Gent tegen Maccabi Tel Aviv wel winnen?

Meest recent

'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

6
6
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

55
55
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

68
68
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

18
18
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

172
172
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

201
201
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

120
120
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

39
39
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

200
200
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

39
39
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

97
97
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

248
248
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

104
104
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

189
189
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

108
108
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

389
389
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

154
154
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

345
345
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

272
272
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

489
489
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

251
251
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

222
222
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

175
175
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289

Meer sportnieuws