AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

door
AA Gent ziet onverwacht nog een sterkhouder afhaken

De voorbije twee seizoenen deed AA Gent het telkens zeer aardig in de Conference League. In de eerste editie haalden ze de achtste finale, vorig seizoen deden ze met een kwartfinale nog iets beter. Dat zullen ze ongetwijfeld dit seizoen proberen te evenaren. Donderdag kunnen ze alvast een nieuwe stap zetten.

LEES OOK: 'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Geen Cuypers tegen Maccabi

Twee weken geleden begon Gent aan zijn campagne in de groepsfase met een gelijkspel tegen Zorya Luhansk. Dat was een tegenvaller en bovendien kon het ook zijn laatste twee matchen in de competitie niet winnen, met zondag nog een gelijkspel tegen RWDM. Donderdag kan er tegen Maccabi Tel Aviv dus maar beter gewonnen worden.

Evident wordt dat echter niet, want het blijft puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De trainer krijgt nog steeds af te rekenen met de nodige blessures in zijn al smalle kern. Zo moet hij het nog steeds zien te redden zonder Hugo Cuypers, die nog te veel last heeft van de blessure die hem ook tegen RWDM aan de kant hield.

Ook Torunarigha haakt af

Daarnaast ziet Vanhaezebrouck verrassend ook nog eens Jordan Torunarigha afhaken. De Duitser speelde in Molenbeek nog 90 minuten, maar is er nu niet bij. Wellicht zal Vanhaezebrouck opnieuw Brown links in de driemansdefensie posteren, want de enige andere optie is om met Agbor of Lagae een jonkie voor de leeuwen te gooien.

Een kleine opsteker is wel dat Pieter Gerkens toch in de selectie zit. De middenvelder ontbrak woensdag nochtans op training, maar lijkt toch klaar om donderdag mogelijk minuten te maken. Dat zou toch een beetje goed nieuws zijn voor Vanhaezebrouck, die de voorbije dagen al zijn beklag deed over het gebrek aan wisselmogelijkheden.

Zal Gent tegen Maccabi Tel Aviv wel winnen?

Meest recent

Details Gouden Schoen bekend: VTM zorgt voor enorme schok

Aanstaande zondag vindt het 72ste Gala van de Gouden Schoen plaats. Maar de uitreiking van de ...

56
56
Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

123
123
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

69
69
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

142
142
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

165
165
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

109
109
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

169
169
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

303
303
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

59
59
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

64
64
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

57
57
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

375
375
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

278
278
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

284
284
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

390
390
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

529
529
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

208
208
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

45
45
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

228
228
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

636
636
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

222
222
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

226
226
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

205
205
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

266
266

Meer sportnieuws