"Ik droom ervan om voor altijd bij Anderlecht te spelen"

door

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. De club zag door de precaire financiële situatie ook tal van jonge Neerpede-talenten (te) vroeg vertrekken. Théo Leoni bleef wel aan boord. Hij wil nog een hele poos in Brussel blijven.

LEES OOK: Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

RSCA geloofde in mij

"Anderlecht heeft mij alles gegeven. Zonder mij blijft Anderlecht Anderlecht, maar zonder Anderlecht ben ik mezelf niet meer. Wie ben ik dan om dit instituut de rug toe te keren? Ook toen veel mensen aan mij twijfelden, is de club achter mij blijven staan”, verklaart hij in Humo.

Leoni krijgt dit seizoen volop zijn kans van Brian Riemer. Hij zette hem in de basis en Leoni bedankt voor het vertrouwen. Hij was al goed voor 5 assists en 1 goal. Sommige analisten opperen voor een echte nummer tien, maar Leoni is met zijn creatieve passes het brein van de ploeg. Offensief zorgt hij voor veel invloed.

Bij Anderlecht blijven

De fans zijn gek van hem en Leoni wil hen nog jaren plezieren met zijn voetbalkwaliteiten. De linkspoot denkt allerminst aan vertrekken uit het Lotto Park.

"Zolang ik hier speel, zal ik álles geven voor deze club. Ik ben niet naïef, hoor: ik weet dat ik in dit rare wereldje niet alles in eigen handen heb. Als clubs onderling een akkoord sluiten, sta je voor een voldongen feit. Maar toch: ik droom ervan om voor altijd bij Anderlecht te spelen", verklaarde Leoni.

Gaat Leoni ooit in het buitenland spelen?

Meest recent

Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

9
9
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

39
39
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

69
69
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

137
137
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

57
57
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

585
585
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

86
86
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

133
133
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

12
12
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

548
548
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

281
281
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

199
199
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

102
102
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

36
36
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

358
358
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

278
278
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

157
157
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

194
194
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

112
112
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

105
105
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

566
566
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

82
82
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

158
158

Meer sportnieuws