Deila krijgt belangrijke boodschap omtrent Nusa

door
Deila krijgt belangrijke boodschap omtrent Nusa

Nadat hij dit seizoen als een speer uit de startblokken schoot staat Antonio Nusa intussen al een tijdje aan de kant bij Club Brugge. Het goudhaantje van Blauw-Zwart sukkelt met last aan de rug, al lijkt dat probleem volgens zijn bondscoach bij het Noorse nationale elftal best mee te vallen.

Tensloot besloot Stale Solbakken om Nusa, net zoals Hugo Vetlesen overigens, gewoon op te roepen voor het aanstaande tweeluik tegen Cyprus en Spanje. Met een doelpunt en drie assists maakte de pas 18-jarige flankaanvaller bij zijn debuut tijdens de vorige interlandbreak dan ook bijzonder veel indruk.

Vraag aan Deila

Sindsdien kwam Nusa evenwel nauwelijks aan de bak: zijn invalbeurt tegen Charleroi op 16 september was zijn laatste wapenfeit tot dusver. Solbakken beseft daarom wel dat de tiener dringend nood heeft aan wedstrijdritme. Daarom doet hij een warme oproep richting Club-coach en landgenoot Ronny Deila.

"Antonio traint, maar moet eerst terug een beetje spelen op clubniveau voor hij bij ons inzetbaar is. Daar kan Ronny als Noor dus een handje bij helpen", voerde Solbakken met een kwinkslag een pleidooi om Nusa zo snel mogelijk weer minuten te gunnen. Afwachten of zijn collega zal ingaan op dat verzoek.

Nusa terug fit

Tenslotte springt Deila liever voorzichtig om met de dribbelkont op de linkerflank, al kan hij hem wel goed gebruiken. Aan de overkant verkeert Andreas Skov Olsen in bloedvorm, maar Philip Zinckernagel zit in een dipje terwijl Michal Skoras duidelijk nog tijd nodig heeft om zich aan te passen aan het niveau.

Donderdag neemt Club het in Nusa zijn thuisland op tegen Bodo/Glimt, zondag wacht een verplaatsing naar Standard. Mét de winger weer van de partij? "Ik heb hem gisteren nog gehoord en toen voelde hij zich prima", laat Solbakken alvast uitschijnen dat Nusa stilaan opnieuw klaar is voor de strijd.

Denkt u dat Nusa donderdag zal spelen?

Meest recent

Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

12
12
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

13
13
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

124
124
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

81
81
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

420
420
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

190
190
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

270
270
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

146
146
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

94
94
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

510
510
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

234
234
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

118
118
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

522
522
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

423
423
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

642
642
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

249
249
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

496
496
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

344
344
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

94
94
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

547
547
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

376
376
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

110
110
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

237
237
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

579
579
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

310
310

Meer sportnieuws