Van Bommel deelt stevige prik uit aan Vanhaezebrouck

328 stemmen
Van Bommel deelt stevige prik uit aan Vanhaezebrouck

De koorts stijgt bij Royal Antwerp FC. De Great Old neemt het woensdagavond op tegen Shakhtar Donetsk op speeldag 2 van de Champions League. Mark van Bommel sprak dinsdag de verzamelde pers toe.

De Nederlander beet er onder meer van zich na de kritiek op het spel van zijn ploeg. "Ik vind dat wij zelfs goed spelen, we hebben veel balbezit en proberen de tegenstander kapot te spelen", klonk het zelfs. Feit is wel dat Antwerp moeilijk scoort tegenwoordig, iets wat Gent-coach Hein Vanhaezebrocuk fijntjes opmerkte afgelopen weekend.

"Misschien heeft Van Bommel een tip voor ons, die scoren ook niet", zei Vanhaezebrouck na de vele gemiste kansen van zijn ploeg. Een steekje waar Van Bommel dinsdag wel raad mee wist. "We scoren een paar matchen op rij niet, dat is een feit. Maar een 0-0 is misschien beter dan een 4-4. Misschien moeten wij ook eens aan Hein vragen hoe we kunnen scoren."

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Drie goeie ploegen

De focus van Antwerp gaat niet op Gent, maar wel volledig op Shakhtar, dat zijn eerste groepsduel met 3-1 verloor van FC Porto. Van Bommel verwacht zich echter opnieuw aan een stevige tegenstander. "We zitten in een poule met drie goeie ploegen, ook al spreken ze niet allemaal even veel tot de verbeelding. Porto en Shakhtar zijn top in Portugal en Oekraïne. Het is geen vanzelfsprekendheid dat we morgen winnen", aldus de Nederlander.

Pakt Antwerp woensdag zijn eerste punt(en)?

Meest recent

'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

3
3
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

13
13
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

8
8
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

87
87
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

84
84
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

64
64
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

54
54
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

258
258
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

209
209
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

111
111
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

93
93
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

72
72
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

25
25
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

133
133
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

172
172
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

35
35
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

111
111
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

334
334
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

357
357
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

232
232
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

70
70
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

76
76
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

153
153
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

282
282
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

209
209

Meer sportnieuws