Van Bommel deelt stevige prik uit aan Vanhaezebrouck

door
Van Bommel deelt stevige prik uit aan Vanhaezebrouck

De koorts stijgt bij Royal Antwerp FC. De Great Old neemt het woensdagavond op tegen Shakhtar Donetsk op speeldag 2 van de Champions League. Mark van Bommel sprak dinsdag de verzamelde pers toe.

De Nederlander beet er onder meer van zich na de kritiek op het spel van zijn ploeg. "Ik vind dat wij zelfs goed spelen, we hebben veel balbezit en proberen de tegenstander kapot te spelen", klonk het zelfs. Feit is wel dat Antwerp moeilijk scoort tegenwoordig, iets wat Gent-coach Hein Vanhaezebrocuk fijntjes opmerkte afgelopen weekend.

"Misschien heeft Van Bommel een tip voor ons, die scoren ook niet", zei Vanhaezebrouck na de vele gemiste kansen van zijn ploeg. Een steekje waar Van Bommel dinsdag wel raad mee wist. "We scoren een paar matchen op rij niet, dat is een feit. Maar een 0-0 is misschien beter dan een 4-4. Misschien moeten wij ook eens aan Hein vragen hoe we kunnen scoren."

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Drie goeie ploegen

De focus van Antwerp gaat niet op Gent, maar wel volledig op Shakhtar, dat zijn eerste groepsduel met 3-1 verloor van FC Porto. Van Bommel verwacht zich echter opnieuw aan een stevige tegenstander. "We zitten in een poule met drie goeie ploegen, ook al spreken ze niet allemaal even veel tot de verbeelding. Porto en Shakhtar zijn top in Portugal en Oekraïne. Het is geen vanzelfsprekendheid dat we morgen winnen", aldus de Nederlander.

Pakt Antwerp woensdag zijn eerste punt(en)?

Meest recent

Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

11
11
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

90
90
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

64
64
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

89
89
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

232
232
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

23
23
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

276
276
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

246
246
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

69
69
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

168
168
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

361
361
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

126
126
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

92
92
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

62
62
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

201
201
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

143
143
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

126
126
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

363
363
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

290
290
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

128
128
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

608
608
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

84
84
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

93
93
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

230
230

Meer sportnieuws