'Real Madrid pakt uit met sterkhouder Bayern München'

door
'Real Madrid pakt uit met sterkhouder Bayern München'

Real Madrid is goed uit de starblokken geschoten dit seizoen. De Koninklijke voert de ranglijst aan in LaLiga en won ook zijn eerste groepsduel in de Champions League. Dinsdag nemen Los Merengues het op tegen Napoli in de topper in groep C. Ondertussen houden ze in Madrid de transfermarkt nauwlettend in de gaten.

Zo zouden ze er op links iemand bij willen in Bernabeu. Coach Carlo Ancelotti beschikt met Fran García over een jonge linksachter, maar die lijkt nog wat te groen achter de oren en lijkt momenteel niet te voldoen aan de verwachtingen in de Spaanse hoofdstad. Real gaat daarom op zoek naar een oplossing op de mercato.

Alphonso Davies (22) zou volgens Fichajes bovenaan de verlanglijst staan van Ancelotti en co. De Canadees is een van de sterren van Bayern München, waar hij nog tot midden 2025 onder contract staat. Davies stond dit seizoen al in alle zes de wedstrijden in de basis in de Bundesliga en deelde al drie assists uit.

LEES OOK: Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Al een tijdje bezig

Volgens de genoemde bron werkt Real al een tijdje aan de transfer van Davies. Als Bayern nog een mooie som wil vangen, dan zal het de speler eind dit seizoen moeten laten gaan. Volgens Transfermarkt is de Canadees momenteel zo'n 70 miljoen euro waard.

Nog een naam

Planeta Real Madrid linkt ook de naam van Miguel Gutiérrez aan Real. De 22-jarige linksachter werd in 2022 voor 4 miljoen euro verkocht aan Girona, maar de Koninklijke behield wel 50% van de rechten op de speler, waardoor het hem voor de helft van zijn opzegclausule (40 miljoen) zou kunnen contracteren.

Moet Real doorduwen voor Davies?

Meest recent

'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

27
27
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

18
18
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

32
32
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

177
177
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

71
71
'Renard slaat stevig toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

279
279
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

402
402
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

42
42
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

223
223
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

230
230
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

59
59
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

153
153
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

477
477
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

181
181
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

128
128
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

202
202
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

112
112
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

228
228
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

156
156
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

112
112
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

396
396
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

111
111
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

433
433
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

43
43

Meer sportnieuws