Vermeeren heeft geruststellende boodschap voor Antwerp-fans

door
Vermeeren heeft geruststellende boodschap voor Antwerp-fans

Woensdag is het opnieuw money time voor Royal Antwerp FC in de Champions League. De Great Old opent de poorten van de Bosuil voor Shakhtar Donetsk, in een duel waar meteen veel op het spel staat. Arthur Vermeeren blikte dinsdag vooruit voor de verzamelde pers.

Het jeugdproduct stelt de Antwerp-fans gerust. Aan 'goesting' zal het niet ontbreken. "Ik heb al wat spanning, eerder positieve spanning dan. Ik denk dat er heel veel motivatie en adrenaline binnen de ploeg is. Iedereen heeft bijzonder veel zin om erin te vliegen", aldus Vermeeren. Antwerp wil revanche voor de zware nederlaag op het veld van FC Barcelona.

"Echt druk is er niet, maar als ploeg hebben we wel het gevoel dat we iets recht te zetten hebben", voegt Vermeeren toe. "We moeten laten zien dat we nog steeds even goed zijn, dat we veel kwaliteiten hebben en dat we het verdienen om hier te staan. Tegen Barcelona hebben we niet echt ons spel laten zien. Het is nu aan ons om morgen te tonen wat we wél kunnen."

In de running blijven

Antwerp wil nu vooral in de running blijven voor Europese overwintering. Met een zege doet de Great Old opnieuw helemaal mee en is zelfs kwalificatie voor de volgende ronde een realistisch doel. Bij een nederlaag deelt Shakhtar een tik uit voor de derde plaats en moet RAFC achtervolgen voor de rest van de campagne. Iets wat ze in Antwerpen willen vermijden na amper 2 speeldagen.

POLL: Wint Antwerp van Shakhtar?

Meest recent

Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

90
90
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

7
7
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

21
21
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

118
118
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

37
37
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

41
41
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

121
121
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

293
293
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

529
529
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

175
175
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

597
597
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

397
397
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

94
94
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

188
188
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

316
316
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

305
305
Kopzorgen Garcia: volgende steunpilaar Duivels valt uit

Binnen een maandje blazen de Rode Duivels verzamelen voor hun eerste WK-kwalificatieduels. In ...

157
157
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage ...

450
450
Oorzaak voor instorting Genk: "Ze wijzen naar penalty's, maar ..."

Het heeft er alle schijn van dat de winnaar van de reguliere competitie ook dit jaar naast de ...

388
388
Nieuwe vaste waarde bij Duivels? "Hij is een blijver"

Binnen een maandje is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan het kwalificatiecampagne voor het ...

504
504

Meer sportnieuws