'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

door
'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

Liverpool liep afgelopen weekend op het veld van Tottenham tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan in de Premier League. De Reds staan desondanks wel onder de mensen over het Kanaal, met 16 op 21. Jürgen Klopp en co kunnen momenteel nog rekenen op sterspeler Mohamed Salah, maar hoelang nog?

Salah geniet immers nog altijd stevige interesse uit het Midden-Oosten, waar een monstercontract voor hem klaar zou liggen. De Egyptenaar werd de afgelopen mercato stevig het hof gemaakt door Al-Ittihad uit Saoedi-Arabië, maar bleef uiteindelijk toch aan boord in het team van Jürgen Klopp. Maar de Saoedi's willen naar verluidt opnieuw een poging doen in de winter, waardoor het gevaar nog niet van de baan is voor Liverpool.

Ondertussen moeten de Reds dus denken aan een vervanger. SPORT liet daarbij namen van Kylian Mbappé en Vinicius Junior al vallen, maar Ekrem Konur voegt nu drie namen toe aan het lijstje. Volgens de transferexpert denken de Reds ook aan Pedro Neto, Leroy Sané en Raphinha als vervanger van de Egyptenaar.

Neto

Neto staat momenteel onder contract bij Wolverhampton, waar hij een van de smaakmakers is. Volgens Transfermarkt moet de buitenspeler 28 miljoen euro kosten, wat een pak minder is uiteraard dan Mbappé of Vinicius.

LEES OOK: Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Terugkeer naar PL

Voor Sané en Raphinha zou een transfer naar Liverpool een terugkeer betekenen naar de Premier League. Sané speelde in het verleden al voor Manchester City, dat hem in 2020 voor 49 miljoen euro verkocht aan Bayern München. Raphinha verdedigde dan weer de kleuren van Leeds voordat hij in juli 2022 naar FC Barcelona verkaste.

Wie moet Liverpool halen als vervanger voor Salah?

Meest recent

'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

17
17
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

94
94
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

162
162
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

71
71
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

127
127
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

126
126
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

171
171
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

91
91
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

315
315
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

140
140
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

130
130
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

59
59
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

64
64
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

140
140
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

245
245
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

62
62
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

372
372
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

216
216
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

175
175
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

289
289
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

178
178
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

414
414
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

784
784
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

86
86

Meer sportnieuws