'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

192 stemmen
'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

Liverpool liep afgelopen weekend op het veld van Tottenham tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan in de Premier League. De Reds staan desondanks wel onder de mensen over het Kanaal, met 16 op 21. Jürgen Klopp en co kunnen momenteel nog rekenen op sterspeler Mohamed Salah, maar hoelang nog?

Salah geniet immers nog altijd stevige interesse uit het Midden-Oosten, waar een monstercontract voor hem klaar zou liggen. De Egyptenaar werd de afgelopen mercato stevig het hof gemaakt door Al-Ittihad uit Saoedi-Arabië, maar bleef uiteindelijk toch aan boord in het team van Jürgen Klopp. Maar de Saoedi's willen naar verluidt opnieuw een poging doen in de winter, waardoor het gevaar nog niet van de baan is voor Liverpool.

Ondertussen moeten de Reds dus denken aan een vervanger. SPORT liet daarbij namen van Kylian Mbappé en Vinicius Junior al vallen, maar Ekrem Konur voegt nu drie namen toe aan het lijstje. Volgens de transferexpert denken de Reds ook aan Pedro Neto, Leroy Sané en Raphinha als vervanger van de Egyptenaar.

Neto

Neto staat momenteel onder contract bij Wolverhampton, waar hij een van de smaakmakers is. Volgens Transfermarkt moet de buitenspeler 28 miljoen euro kosten, wat een pak minder is uiteraard dan Mbappé of Vinicius.

LEES OOK: Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Terugkeer naar PL

Voor Sané en Raphinha zou een transfer naar Liverpool een terugkeer betekenen naar de Premier League. Sané speelde in het verleden al voor Manchester City, dat hem in 2020 voor 49 miljoen euro verkocht aan Bayern München. Raphinha verdedigde dan weer de kleuren van Leeds voordat hij in juli 2022 naar FC Barcelona verkaste.

Wie moet Liverpool halen als vervanger voor Salah?

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

14
14
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

25
25
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

83
83
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

163
163
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

400
400
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

149
149
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

223
223
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

34
34
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

140
140
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

165
165
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

435
435
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

233
233
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

523
523
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

341
341
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

250
250

Meer sportnieuws