'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

192 stemmen
'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

Liverpool liep afgelopen weekend op het veld van Tottenham tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan in de Premier League. De Reds staan desondanks wel onder de mensen over het Kanaal, met 16 op 21. Jürgen Klopp en co kunnen momenteel nog rekenen op sterspeler Mohamed Salah, maar hoelang nog?

Salah geniet immers nog altijd stevige interesse uit het Midden-Oosten, waar een monstercontract voor hem klaar zou liggen. De Egyptenaar werd de afgelopen mercato stevig het hof gemaakt door Al-Ittihad uit Saoedi-Arabië, maar bleef uiteindelijk toch aan boord in het team van Jürgen Klopp. Maar de Saoedi's willen naar verluidt opnieuw een poging doen in de winter, waardoor het gevaar nog niet van de baan is voor Liverpool.

Ondertussen moeten de Reds dus denken aan een vervanger. SPORT liet daarbij namen van Kylian Mbappé en Vinicius Junior al vallen, maar Ekrem Konur voegt nu drie namen toe aan het lijstje. Volgens de transferexpert denken de Reds ook aan Pedro Neto, Leroy Sané en Raphinha als vervanger van de Egyptenaar.

Neto

Neto staat momenteel onder contract bij Wolverhampton, waar hij een van de smaakmakers is. Volgens Transfermarkt moet de buitenspeler 28 miljoen euro kosten, wat een pak minder is uiteraard dan Mbappé of Vinicius.

LEES OOK: Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Terugkeer naar PL

Voor Sané en Raphinha zou een transfer naar Liverpool een terugkeer betekenen naar de Premier League. Sané speelde in het verleden al voor Manchester City, dat hem in 2020 voor 49 miljoen euro verkocht aan Bayern München. Raphinha verdedigde dan weer de kleuren van Leeds voordat hij in juli 2022 naar FC Barcelona verkaste.

Wie moet Liverpool halen als vervanger voor Salah?

Meest recent

'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

44
44
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

26
26
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

30
30
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

260
260
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

33
33
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

203
203
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

568
568
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

346
346
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

113
113
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

896
896
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

168
168
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

68
68
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

565
565
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

207
207
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

459
459
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

225
225
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

261
261
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1153
1153
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

601
601
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

325
325
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

148
148
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

166
166
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

656
656
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

323
323

Meer sportnieuws