'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

192 stemmen
'Liverpool denkt aan 3 sterren bij exit Salah'

Liverpool liep afgelopen weekend op het veld van Tottenham tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan in de Premier League. De Reds staan desondanks wel onder de mensen over het Kanaal, met 16 op 21. Jürgen Klopp en co kunnen momenteel nog rekenen op sterspeler Mohamed Salah, maar hoelang nog?

Salah geniet immers nog altijd stevige interesse uit het Midden-Oosten, waar een monstercontract voor hem klaar zou liggen. De Egyptenaar werd de afgelopen mercato stevig het hof gemaakt door Al-Ittihad uit Saoedi-Arabië, maar bleef uiteindelijk toch aan boord in het team van Jürgen Klopp. Maar de Saoedi's willen naar verluidt opnieuw een poging doen in de winter, waardoor het gevaar nog niet van de baan is voor Liverpool.

Ondertussen moeten de Reds dus denken aan een vervanger. SPORT liet daarbij namen van Kylian Mbappé en Vinicius Junior al vallen, maar Ekrem Konur voegt nu drie namen toe aan het lijstje. Volgens de transferexpert denken de Reds ook aan Pedro Neto, Leroy Sané en Raphinha als vervanger van de Egyptenaar.

Neto

Neto staat momenteel onder contract bij Wolverhampton, waar hij een van de smaakmakers is. Volgens Transfermarkt moet de buitenspeler 28 miljoen euro kosten, wat een pak minder is uiteraard dan Mbappé of Vinicius.

Terugkeer naar PL

Voor Sané en Raphinha zou een transfer naar Liverpool een terugkeer betekenen naar de Premier League. Sané speelde in het verleden al voor Manchester City, dat hem in 2020 voor 49 miljoen euro verkocht aan Bayern München. Raphinha verdedigde dan weer de kleuren van Leeds voordat hij in juli 2022 naar FC Barcelona verkaste.

Wie moet Liverpool halen als vervanger voor Salah?

Meest recent

Garcia verliest het noorden: Lukaku-drama ontploft

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

9
9
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

62
62
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

50
50
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

84
84
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

139
139
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

71
71
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

297
297
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

138
138
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

239
239
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

124
124
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

162
162
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

110
110
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

849
849
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1133
1133
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

80
80
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

593
593
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

183
183
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

295
295
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

659
659
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

169
169
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

161
161
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

388
388
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

221
221
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

226
226

Meer sportnieuws