'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

door
'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

Antwerp kreeg tegen KV Mechelen al voor de derde competitiematch op rij de nul niet van het bord. Defensief is er geen vuiltje aan de lucht, maar voorin zit er dus duidelijk zand Mark van Bommel zijn machine. Het sein voor de coach om het eens over een andere boeg te werpen?

Om het Antwerpse scoringsprobleem op te lossen wordt doorgaans verwezen naar de gebrekkige aanvoer. Vooral dan vanaf de flanken, waar Arbnor Muja, Gyrano Kerk en zelfs Michel-Ange Balikwisha er slechts zelden in slagen om met een creatieve ingeving een opening te forceren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

Kans voor Ilenikhena?

Van Bommel kruist dan ook alsmaar meer zijn vingers dat Jacob Ondrejka weldra terugkeert uit de ziekenboeg. In afwachting daarvan wordt Chidera Ejuka alvast klaargestoomd om meer minuten voor zijn rekening te nemen. Al heeft de Great Old nóg een geheim wapen achter de hand.

Tenslotte had Marc Overmars afgelopen zomer niet zomaar een slordige zes miljoen veil voor George Ilenikhena. Voorlopig moest de pas 17-jarige back-up voor Vincent Janssen diep in de punt het stellen met korte invalbeurten, maar daar kan binnenkort wel eens verandering in komen.

Rust voor Janssen

Gazet van Antwerpen merkt namelijk op dat de vorm ook bij Janssen zelf ver zoek is, waardoor de frustratie bij de spits stilaan toenemen. Tel daarbij nog de fysieke kwaaltjes die hem tijdens de voorbereiding reeds parten speelde, en een adempauze lijkt toch niet ongelegen te komen.

Misschien overweegt Van Bommel dus wel om zijn landgenoot, tot dusver steevast aan de aftrap, eens rust te gunnen. Woensdag tegen Shaktar Donetsk is Janssen ongetwijfeld nog van de partij, maar enkele dagen later tegen Eupen krijgt Ilenikhena wie weet dus zijn eerste basisplaats.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"
86

Van Bommel moet Janssen eens op de bank laten beginnen

Meest recent

'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

3
3
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

22
22
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

59
59
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

77
77
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

40
40
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

38
38
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

141
141
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

405
405
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

107
107
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

86
86
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

380
380
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

151
151
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

220
220
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

70
70
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

354
354
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

85
85
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

246
246
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

310
310
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

141
141
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

339
339
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

206
206
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

687
687

Meer sportnieuws