'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

860 stemmen
'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

Antwerp kreeg tegen KV Mechelen al voor de derde competitiematch op rij de nul niet van het bord. Defensief is er geen vuiltje aan de lucht, maar voorin zit er dus duidelijk zand Mark van Bommel zijn machine. Het sein voor de coach om het eens over een andere boeg te werpen?

Om het Antwerpse scoringsprobleem op te lossen wordt doorgaans verwezen naar de gebrekkige aanvoer. Vooral dan vanaf de flanken, waar Arbnor Muja, Gyrano Kerk en zelfs Michel-Ange Balikwisha er slechts zelden in slagen om met een creatieve ingeving een opening te forceren.

LEES OOK: Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Kans voor Ilenikhena?

Van Bommel kruist dan ook alsmaar meer zijn vingers dat Jacob Ondrejka weldra terugkeert uit de ziekenboeg. In afwachting daarvan wordt Chidera Ejuka alvast klaargestoomd om meer minuten voor zijn rekening te nemen. Al heeft de Great Old nóg een geheim wapen achter de hand.

Tenslotte had Marc Overmars afgelopen zomer niet zomaar een slordige zes miljoen veil voor George Ilenikhena. Voorlopig moest de pas 17-jarige back-up voor Vincent Janssen diep in de punt het stellen met korte invalbeurten, maar daar kan binnenkort wel eens verandering in komen.

Rust voor Janssen

Gazet van Antwerpen merkt namelijk op dat de vorm ook bij Janssen zelf ver zoek is, waardoor de frustratie bij de spits stilaan toenemen. Tel daarbij nog de fysieke kwaaltjes die hem tijdens de voorbereiding reeds parten speelde, en een adempauze lijkt toch niet ongelegen te komen.

Misschien overweegt Van Bommel dus wel om zijn landgenoot, tot dusver steevast aan de aftrap, eens rust te gunnen. Woensdag tegen Shaktar Donetsk is Janssen ongetwijfeld nog van de partij, maar enkele dagen later tegen Eupen krijgt Ilenikhena wie weet dus zijn eerste basisplaats.

Van Bommel moet Janssen eens op de bank laten beginnen

Meest recent

Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

25
25
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

26
26
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

395
395
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

133
133
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

70
70
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

86
86
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

77
77
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

73
73
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

223
223
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

95
95
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

331
331
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

91
91
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

124
124
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

511
511
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

168
168
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

63
63
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

320
320
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

246
246
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

128
128
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

181
181
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

477
477
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

87
87
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

572
572

Meer sportnieuws