'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

door
'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

Antwerp kreeg tegen KV Mechelen al voor de derde competitiematch op rij de nul niet van het bord. Defensief is er geen vuiltje aan de lucht, maar voorin zit er dus duidelijk zand Mark van Bommel zijn machine. Het sein voor de coach om het eens over een andere boeg te werpen?

Om het Antwerpse scoringsprobleem op te lossen wordt doorgaans verwezen naar de gebrekkige aanvoer. Vooral dan vanaf de flanken, waar Arbnor Muja, Gyrano Kerk en zelfs Michel-Ange Balikwisha er slechts zelden in slagen om met een creatieve ingeving een opening te forceren.

Kans voor Ilenikhena?

Van Bommel kruist dan ook alsmaar meer zijn vingers dat Jacob Ondrejka weldra terugkeert uit de ziekenboeg. In afwachting daarvan wordt Chidera Ejuka alvast klaargestoomd om meer minuten voor zijn rekening te nemen. Al heeft de Great Old nóg een geheim wapen achter de hand.

Tenslotte had Marc Overmars afgelopen zomer niet zomaar een slordige zes miljoen veil voor George Ilenikhena. Voorlopig moest de pas 17-jarige back-up voor Vincent Janssen diep in de punt het stellen met korte invalbeurten, maar daar kan binnenkort wel eens verandering in komen.

Rust voor Janssen

Gazet van Antwerpen merkt namelijk op dat de vorm ook bij Janssen zelf ver zoek is, waardoor de frustratie bij de spits stilaan toenemen. Tel daarbij nog de fysieke kwaaltjes die hem tijdens de voorbereiding reeds parten speelde, en een adempauze lijkt toch niet ongelegen te komen.

Misschien overweegt Van Bommel dus wel om zijn landgenoot, tot dusver steevast aan de aftrap, eens rust te gunnen. Woensdag tegen Shaktar Donetsk is Janssen ongetwijfeld nog van de partij, maar enkele dagen later tegen Eupen krijgt Ilenikhena wie weet dus zijn eerste basisplaats.

POLL: Van Bommel moet Janssen eens op de bank laten beginnen

Meest recent

Standard houdt gewezen toptalent langer aan boord

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

0
0
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

21
21
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

65
65
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

191
191
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

117
117
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

381
381
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

319
319
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

78
78
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

155
155
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

256
256
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

290
290
Kopzorgen Garcia: volgende steunpilaar Duivels valt uit

Binnen een maandje blazen de Rode Duivels verzamelen voor hun eerste WK-kwalificatieduels. In ...

145
145
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage ...

398
398
Oorzaak voor instorting Genk: "Ze wijzen naar penalty's, maar ..."

Het heeft er alle schijn van dat de winnaar van de reguliere competitie ook dit jaar naast de ...

336
336
Nieuwe vaste waarde bij Duivels? "Hij is een blijver"

Binnen een maandje is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan het kwalificatiecampagne voor het ...

490
490
Magie voor 2 miljoen? Club Brugge ruikt gouden kans

Club Brugge toont concrete interesse in Leo Scienza, een 26-jarige Braziliaanse winger van ...

450
450
'Vertrek Vandenhaute zadelt Anderlecht met groot probleem op'

RSC Anderlecht zal andermaal een seizoen afsluiten zonder grote prijs. Bij een deel van de achterban ...

807
807
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen ...

142
142
Fink de mist in bij KRC Genk: "Vreemde communicatie"

Na een pijnlijke 1 op 15 lijkt KRC Genk volledig uit de titelstrijd geslagen. Coach Thorsten Fink ...

471
471
Gent laat Anderlecht stof happen: nieuwe spits binnen

AA Gent gaat op sportief vlak door een moeilijke periode en dreigt het grote kneusje van de ...

242
242

Meer sportnieuws