'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

860 stemmen
'Van Bommel overweegt drastische ingreep bij Antwerp'

Antwerp kreeg tegen KV Mechelen al voor de derde competitiematch op rij de nul niet van het bord. Defensief is er geen vuiltje aan de lucht, maar voorin zit er dus duidelijk zand Mark van Bommel zijn machine. Het sein voor de coach om het eens over een andere boeg te werpen?

Om het Antwerpse scoringsprobleem op te lossen wordt doorgaans verwezen naar de gebrekkige aanvoer. Vooral dan vanaf de flanken, waar Arbnor Muja, Gyrano Kerk en zelfs Michel-Ange Balikwisha er slechts zelden in slagen om met een creatieve ingeving een opening te forceren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club strijdt met Antwerp, Anderlecht vreest’

Kans voor Ilenikhena?

Van Bommel kruist dan ook alsmaar meer zijn vingers dat Jacob Ondrejka weldra terugkeert uit de ziekenboeg. In afwachting daarvan wordt Chidera Ejuka alvast klaargestoomd om meer minuten voor zijn rekening te nemen. Al heeft de Great Old nóg een geheim wapen achter de hand.

Tenslotte had Marc Overmars afgelopen zomer niet zomaar een slordige zes miljoen veil voor George Ilenikhena. Voorlopig moest de pas 17-jarige back-up voor Vincent Janssen diep in de punt het stellen met korte invalbeurten, maar daar kan binnenkort wel eens verandering in komen.

Rust voor Janssen

Gazet van Antwerpen merkt namelijk op dat de vorm ook bij Janssen zelf ver zoek is, waardoor de frustratie bij de spits stilaan toenemen. Tel daarbij nog de fysieke kwaaltjes die hem tijdens de voorbereiding reeds parten speelde, en een adempauze lijkt toch niet ongelegen te komen.

Misschien overweegt Van Bommel dus wel om zijn landgenoot, tot dusver steevast aan de aftrap, eens rust te gunnen. Woensdag tegen Shaktar Donetsk is Janssen ongetwijfeld nog van de partij, maar enkele dagen later tegen Eupen krijgt Ilenikhena wie weet dus zijn eerste basisplaats.

Van Bommel moet Janssen eens op de bank laten beginnen

Meest recent

‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

39
39
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

95
95
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

35
35
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

34
34
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

61
61
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

113
113
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

161
161
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

213
213
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

439
439
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

107
107
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

903
903
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

310
310
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

106
106
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

485
485
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

289
289
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

238
238
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

354
354
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

464
464
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

127
127
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

627
627
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

252
252
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1106
1106
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

249
249
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

500
500

Meer sportnieuws