Raman zet Riemer voor schut met bizarre actie: "Hopeloos"

door
Raman zet Riemer voor schut met bizarre actie:

Door de blessure van Kasper Dolberg kreeg en greep Luis Vazquez zondag zijn kans bij Anderlecht. Benito Raman daarentegen blonk andermaal uit in afwezigheid. Omwille van ziekte, zo luidt de officiële verklaring. Al zou dat wel eens een leugentje om bestwil kunnen blijken.

"Ik benadruk dat Benito ziek is", verklaarde Brian Riemer voor de busreis naar Eupen waarom Raman er voor de vierde week op rij geen deel uitmaakte van zijn selectie. Volgens de coach is er van een sanctie omwille van zijn spaakgelopen transfer naar STVV alvast geen sprake.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bierincident

Volgers van de 28-jarige aanvaller op Instagram keken dan ook verbaasd op toen Raman daags voor de wedstrijd beelden deelde waarin hij schijnbaar de bloemetjes buitenzet. Iets wat uiteraard niet strookt met de uitleg van Riemer, die op die manier toch voor schut wordt gezet.

Eerder dit jaar was de Deen al eens niet echt te spreken over Raman zijn zogenaamde 'bierincident'. De eenmalige Rode Duivel liet zich in Oostende, waar hij toen een schorsing uitzat, betrappen terwijl hij een pintje nuttigde tussen de meegereisde supporters in het bezoekersvak.

Krediet bij Riemer

Sindien leek Raman, die de voorbije weken gewoon zonder alcoholische dranken plaatsnam in de tribune, zijn lesje te hebben geleerd. Nu dreigt hij evenwel toch al zijn krediet te hebben verspeeld. De kans dat Riemer hem nog opnieuw zal opvissen lijkt alleszins alsmaar te slinken.

Denkt u dat Raman nog zal spelen voor RSCA?

Meest recent

Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

0
0
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

14
14
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

6
6
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

79
79
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

92
92
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

82
82
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

62
62
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

13
13
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

202
202
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

37
37
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

47
47
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

65
65
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

99
99
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

220
220
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

458
458
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

209
209
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

367
367
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

232
232
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

134
134
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

373
373
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

608
608
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

244
244
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

287
287
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

117
117
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

174
174

Meer sportnieuws