Raman zet Riemer voor schut met bizarre actie: "Hopeloos"

1951 stemmen
Raman zet Riemer voor schut met bizarre actie:

Door de blessure van Kasper Dolberg kreeg en greep Luis Vazquez zondag zijn kans bij Anderlecht. Benito Raman daarentegen blonk andermaal uit in afwezigheid. Omwille van ziekte, zo luidt de officiële verklaring. Al zou dat wel eens een leugentje om bestwil kunnen blijken.

"Ik benadruk dat Benito ziek is", verklaarde Brian Riemer voor de busreis naar Eupen waarom Raman er voor de vierde week op rij geen deel uitmaakte van zijn selectie. Volgens de coach is er van een sanctie omwille van zijn spaakgelopen transfer naar STVV alvast geen sprake.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Bierincident

Volgers van de 28-jarige aanvaller op Instagram keken dan ook verbaasd op toen Raman daags voor de wedstrijd beelden deelde waarin hij schijnbaar de bloemetjes buitenzet. Iets wat uiteraard niet strookt met de uitleg van Riemer, die op die manier toch voor schut wordt gezet.

Eerder dit jaar was de Deen al eens niet echt te spreken over Raman zijn zogenaamde 'bierincident'. De eenmalige Rode Duivel liet zich in Oostende, waar hij toen een schorsing uitzat, betrappen terwijl hij een pintje nuttigde tussen de meegereisde supporters in het bezoekersvak.

Krediet bij Riemer

Sindien leek Raman, die de voorbije weken gewoon zonder alcoholische dranken plaatsnam in de tribune, zijn lesje te hebben geleerd. Nu dreigt hij evenwel toch al zijn krediet te hebben verspeeld. De kans dat Riemer hem nog opnieuw zal opvissen lijkt alleszins alsmaar te slinken.

Denkt u dat Raman nog zal spelen voor RSCA?

Meest recent

Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

7
7
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

17
17
Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

25
25
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

48
48
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

717
717
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

47
47
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

141
141
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

263
263
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

20
20
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

42
42
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

264
264
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

137
137
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

346
346
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

265
265
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

432
432
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

447
447
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

249
249
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

76
76
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

107
107
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

190
190
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

64
64
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

72
72
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

544
544
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

131
131
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

190
190

Meer sportnieuws