Raman zet Riemer voor schut met bizarre actie: "Hopeloos"

door
Raman zet Riemer voor schut met bizarre actie:

Door de blessure van Kasper Dolberg kreeg en greep Luis Vazquez zondag zijn kans bij Anderlecht. Benito Raman daarentegen blonk andermaal uit in afwezigheid. Omwille van ziekte, zo luidt de officiële verklaring. Al zou dat wel eens een leugentje om bestwil kunnen blijken.

"Ik benadruk dat Benito ziek is", verklaarde Brian Riemer voor de busreis naar Eupen waarom Raman er voor de vierde week op rij geen deel uitmaakte van zijn selectie. Volgens de coach is er van een sanctie omwille van zijn spaakgelopen transfer naar STVV alvast geen sprake.

LEES OOK: Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Bierincident

Volgers van de 28-jarige aanvaller op Instagram keken dan ook verbaasd op toen Raman daags voor de wedstrijd beelden deelde waarin hij schijnbaar de bloemetjes buitenzet. Iets wat uiteraard niet strookt met de uitleg van Riemer, die op die manier toch voor schut wordt gezet.

Eerder dit jaar was de Deen al eens niet echt te spreken over Raman zijn zogenaamde 'bierincident'. De eenmalige Rode Duivel liet zich in Oostende, waar hij toen een schorsing uitzat, betrappen terwijl hij een pintje nuttigde tussen de meegereisde supporters in het bezoekersvak.

Krediet bij Riemer

Sindien leek Raman, die de voorbije weken gewoon zonder alcoholische dranken plaatsnam in de tribune, zijn lesje te hebben geleerd. Nu dreigt hij evenwel toch al zijn krediet te hebben verspeeld. De kans dat Riemer hem nog opnieuw zal opvissen lijkt alleszins alsmaar te slinken.

Denkt u dat Raman nog zal spelen voor RSCA?

Meest recent

Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

59
59
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

15
15
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

30
30
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

97
97
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

67
67
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

213
213
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

114
114
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

155
155
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

112
112
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

174
174
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

211
211
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

158
158
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

162
162
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

36
36
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

258
258
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

495
495
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

324
324
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

173
173
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

64
64
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

163
163
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

130
130
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

474
474
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

157
157
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

305
305
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

62
62

Meer sportnieuws