'Parker en STVV-flop in beeld voor job bij topclub'

98
'Parker en STVV-flop in beeld voor job bij topclub'

In maart werd Scott Parker na amper twee maanden ontslagen als trainer van Club Brugge na een rampzalige passage. De Engelsman werd eind december binnengehaald na het ontslag van Carl Hoefkens, kon amper twee van zijn twaalf matchen winnen en mocht meteen alweer beschikken. Sindsdien zit hij zonder club.

De voorbije maanden werd Parker wel regelmatig genoemd bij een aantal Engelse tweedeklassers, aangezien hij in het verleden met Fulham en Bournemouth promotie uit de Championship wist af te dwingen. Maar uiteindelijk leidde dat niet tot een nieuwe job, maar die versiert hij nu mogelijk wel.

Rangers zoekt een coach

Daily Record schuift Parker immers naar voor als één van de kandidaten om over te nemen bij Rangers. De Schotse topclub heeft dit seizoen zijn start gemist met amper 12 op 21, waardoor ze nu al zeven punten achterstand hebben op eeuwige rivaal Celtic. Ze slaagden er ook niet in om zich te plaatsen voor de Champions League nadat ze een 5-1 om de oren kregen van PSV in de terugmatch van de play-offs.

Die tegenvallende resultaten kostten de kop van trainer Michael Beale, die in november 2022 aangesteld was. Hij werd zondag ontslagen en dus moet Rangers op zoek naar een nieuwe coach. Parker is één van de opties die genoemd worden, maar hij is zeker niet de enige.

Ook STVV-flop genoemd

Zo valt ook de naam van Kevin Muscat, die in 2020 nog aan de slag was bij STVV. Hij was er eerst technisch directeur en benoemde na een halfjaar zichzelf tot trainer, maar dat werd een flop. Hij heeft echter een verleden als speler bij Rangers en kent wel succes als trainer van Yokohama F. Marinos, dat hij in 2022 naar de Japanse titel leidde.

Mogelijk wordt één van hen straks dus trainer van Nicolas Raskin en Cyriel Dessers, al zullen er ongetwijfeld nog kandidaten zijn. Ook de namen van Graham Potter, Pascal Jansen, Marcelo Gallardo, Gary MacAllister, Kjetil Knutsen, Derek McInnes, Frank Lampard en interimaris Steven Davis circuleren in de geruchtenmolen.

Zou dat een goede uitdaging zijn voor Parker?

Meest recent

Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

18
18
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

84
84
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

14
14
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

107
107
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

120
120
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

85
85
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

131
131
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

17
17
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

61
61
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

36
36
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

104
104
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

81
81
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

29
29
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

451
451
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

103
103
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

68
68
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

176
176
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

314
314
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

16
16
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

103
103

Meer sportnieuws