'Parker en STVV-flop in beeld voor job bij topclub'

98
'Parker en STVV-flop in beeld voor job bij topclub'

In maart werd Scott Parker na amper twee maanden ontslagen als trainer van Club Brugge na een rampzalige passage. De Engelsman werd eind december binnengehaald na het ontslag van Carl Hoefkens, kon amper twee van zijn twaalf matchen winnen en mocht meteen alweer beschikken. Sindsdien zit hij zonder club.

De voorbije maanden werd Parker wel regelmatig genoemd bij een aantal Engelse tweedeklassers, aangezien hij in het verleden met Fulham en Bournemouth promotie uit de Championship wist af te dwingen. Maar uiteindelijk leidde dat niet tot een nieuwe job, maar die versiert hij nu mogelijk wel.

LEES OOK: Vrancken zet Schotland op stelten: rel met grote rivaal

Rangers zoekt een coach

Daily Record schuift Parker immers naar voor als één van de kandidaten om over te nemen bij Rangers. De Schotse topclub heeft dit seizoen zijn start gemist met amper 12 op 21, waardoor ze nu al zeven punten achterstand hebben op eeuwige rivaal Celtic. Ze slaagden er ook niet in om zich te plaatsen voor de Champions League nadat ze een 5-1 om de oren kregen van PSV in de terugmatch van de play-offs.

Die tegenvallende resultaten kostten de kop van trainer Michael Beale, die in november 2022 aangesteld was. Hij werd zondag ontslagen en dus moet Rangers op zoek naar een nieuwe coach. Parker is één van de opties die genoemd worden, maar hij is zeker niet de enige.

Ook STVV-flop genoemd

Zo valt ook de naam van Kevin Muscat, die in 2020 nog aan de slag was bij STVV. Hij was er eerst technisch directeur en benoemde na een halfjaar zichzelf tot trainer, maar dat werd een flop. Hij heeft echter een verleden als speler bij Rangers en kent wel succes als trainer van Yokohama F. Marinos, dat hij in 2022 naar de Japanse titel leidde.

Mogelijk wordt één van hen straks dus trainer van Nicolas Raskin en Cyriel Dessers, al zullen er ongetwijfeld nog kandidaten zijn. Ook de namen van Graham Potter, Pascal Jansen, Marcelo Gallardo, Gary MacAllister, Kjetil Knutsen, Derek McInnes, Frank Lampard en interimaris Steven Davis circuleren in de geruchtenmolen.

Zou dat een goede uitdaging zijn voor Parker?

Meest recent

Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

0
0
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

31
31
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

20
20
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

46
46
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

45
45
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

62
62
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

53
53
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

258
258
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

45
45
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

54
54
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

264
264
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

249
249
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

205
205
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

163
163
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

104
104
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

195
195
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

253
253
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

121
121
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

141
141
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

242
242
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

424
424

Meer sportnieuws