Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

door
Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

Het wil de laatste weken maar niet lukken voor Club Brugge. Het raakte zondagavond ook niet voorbij STVV en blikt daardoor terug op maar liefst vier wedstrijden op een rij die eindigden op 1-1. Daardoor liet het de kans liggen om met een zege te starten in de Conference League en dichter bij de top van het klassement te sluipen in de Jupiler Pro League.

Tegen STVV kende Blauw-Zwart een lastige eerste helft, maar het ging vervolgens beter nadat Ronny Deila tijdens de rust tactisch bijstuurde. Dat resulteerde in een snelle voorsprong en kansen op de 2-0, maar die viel niet. Aan de overkant viel de goal wel.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Zuur gelijkspel

Net toen Club STVV aan het wegdrukken was, wist Koita met een afgeweken schot toch Simon Mignolet te kloppen. "Dit gelijkspel smaakt dan ook heel zuur", zuchtte de doelman achteraf dan ook op de website van Club.

De defensie van Club baart stilaan toch zorgen. Het slikt vrij veel tegendoelpunten en de laatste keer dat Mignolet de nul kon houden, dateert inmiddels al van 13 augustus. Toen ging Club met 0-5 winnen in Eupen, sindsdien slikte het maar liefst tien wedstrijden op rij telkens een goal.

Clean sheets zijn geen doel

"Ik ben op zich niet bezig met die clean sheets, ik wil met Club gewoon wedstrijden winnen", probeert Mignolet dat te relativeren. "Maar momenteel grossieren we teveel in gelijke spelen. Met wat meer doortastendheid pakken we vier zeges op een rij."

Het zal in de komende wedstrijden niet evident worden voor Club om die reeks gelijke spelen te doorbreken. Donderdag moet het weer aan de bak in de Conference League met een trip naar Noorwegen voor een match tegen Bodö/Glimt. Daarna wacht een confrontatie met het Standard van de op revanche beluste Carl Hoefkens.

Slikt Club Brugge te veel tegendoelpunten?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

117
117
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

31
31
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

73
73
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

174
174
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

156
156
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

62
62
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

296
296
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

504
504
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

393
393
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1334
1334
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

701
701
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

186
186
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws