Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

518 stemmen
Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

Het wil de laatste weken maar niet lukken voor Club Brugge. Het raakte zondagavond ook niet voorbij STVV en blikt daardoor terug op maar liefst vier wedstrijden op een rij die eindigden op 1-1. Daardoor liet het de kans liggen om met een zege te starten in de Conference League en dichter bij de top van het klassement te sluipen in de Jupiler Pro League.

Tegen STVV kende Blauw-Zwart een lastige eerste helft, maar het ging vervolgens beter nadat Ronny Deila tijdens de rust tactisch bijstuurde. Dat resulteerde in een snelle voorsprong en kansen op de 2-0, maar die viel niet. Aan de overkant viel de goal wel.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Zuur gelijkspel

Net toen Club STVV aan het wegdrukken was, wist Koita met een afgeweken schot toch Simon Mignolet te kloppen. "Dit gelijkspel smaakt dan ook heel zuur", zuchtte de doelman achteraf dan ook op de website van Club.

De defensie van Club baart stilaan toch zorgen. Het slikt vrij veel tegendoelpunten en de laatste keer dat Mignolet de nul kon houden, dateert inmiddels al van 13 augustus. Toen ging Club met 0-5 winnen in Eupen, sindsdien slikte het maar liefst tien wedstrijden op rij telkens een goal.

Clean sheets zijn geen doel

"Ik ben op zich niet bezig met die clean sheets, ik wil met Club gewoon wedstrijden winnen", probeert Mignolet dat te relativeren. "Maar momenteel grossieren we teveel in gelijke spelen. Met wat meer doortastendheid pakken we vier zeges op een rij."

Het zal in de komende wedstrijden niet evident worden voor Club om die reeks gelijke spelen te doorbreken. Donderdag moet het weer aan de bak in de Conference League met een trip naar Noorwegen voor een match tegen Bodö/Glimt. Daarna wacht een confrontatie met het Standard van de op revanche beluste Carl Hoefkens.

Slikt Club Brugge te veel tegendoelpunten?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

77
77
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

162
162
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

38
38
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

137
137
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

77
77
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

61
61
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

147
147
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

242
242
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

342
342
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

184
184
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

532
532
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

57
57
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

333
333
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

248
248
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

366
366
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

245
245
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

171
171
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

217
217
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

168
168
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

640
640
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

291
291
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws