Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

door
Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

Het wil de laatste weken maar niet lukken voor Club Brugge. Het raakte zondagavond ook niet voorbij STVV en blikt daardoor terug op maar liefst vier wedstrijden op een rij die eindigden op 1-1. Daardoor liet het de kans liggen om met een zege te starten in de Conference League en dichter bij de top van het klassement te sluipen in de Jupiler Pro League.

Tegen STVV kende Blauw-Zwart een lastige eerste helft, maar het ging vervolgens beter nadat Ronny Deila tijdens de rust tactisch bijstuurde. Dat resulteerde in een snelle voorsprong en kansen op de 2-0, maar die viel niet. Aan de overkant viel de goal wel.

LEES OOK: 'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Zuur gelijkspel

Net toen Club STVV aan het wegdrukken was, wist Koita met een afgeweken schot toch Simon Mignolet te kloppen. "Dit gelijkspel smaakt dan ook heel zuur", zuchtte de doelman achteraf dan ook op de website van Club.

De defensie van Club baart stilaan toch zorgen. Het slikt vrij veel tegendoelpunten en de laatste keer dat Mignolet de nul kon houden, dateert inmiddels al van 13 augustus. Toen ging Club met 0-5 winnen in Eupen, sindsdien slikte het maar liefst tien wedstrijden op rij telkens een goal.

Clean sheets zijn geen doel

"Ik ben op zich niet bezig met die clean sheets, ik wil met Club gewoon wedstrijden winnen", probeert Mignolet dat te relativeren. "Maar momenteel grossieren we teveel in gelijke spelen. Met wat meer doortastendheid pakken we vier zeges op een rij."

Het zal in de komende wedstrijden niet evident worden voor Club om die reeks gelijke spelen te doorbreken. Donderdag moet het weer aan de bak in de Conference League met een trip naar Noorwegen voor een match tegen Bodö/Glimt. Daarna wacht een confrontatie met het Standard van de op revanche beluste Carl Hoefkens.

Slikt Club Brugge te veel tegendoelpunten?

Meest recent

Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

5
5
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

25
25
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

45
45
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

34
34
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

101
101
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

152
152
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

19
19
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

103
103
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

131
131
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

130
130
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

123
123
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

67
67
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

655
655
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

99
99
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

74
74
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

86
86
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

288
288
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

176
176
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

186
186
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

58
58
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

253
253
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

65
65
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

121
121

Meer sportnieuws