Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

door
Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

Het wil de laatste weken maar niet lukken voor Club Brugge. Het raakte zondagavond ook niet voorbij STVV en blikt daardoor terug op maar liefst vier wedstrijden op een rij die eindigden op 1-1. Daardoor liet het de kans liggen om met een zege te starten in de Conference League en dichter bij de top van het klassement te sluipen in de Jupiler Pro League.

Tegen STVV kende Blauw-Zwart een lastige eerste helft, maar het ging vervolgens beter nadat Ronny Deila tijdens de rust tactisch bijstuurde. Dat resulteerde in een snelle voorsprong en kansen op de 2-0, maar die viel niet. Aan de overkant viel de goal wel.

LEES OOK: Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Zuur gelijkspel

Net toen Club STVV aan het wegdrukken was, wist Koita met een afgeweken schot toch Simon Mignolet te kloppen. "Dit gelijkspel smaakt dan ook heel zuur", zuchtte de doelman achteraf dan ook op de website van Club.

De defensie van Club baart stilaan toch zorgen. Het slikt vrij veel tegendoelpunten en de laatste keer dat Mignolet de nul kon houden, dateert inmiddels al van 13 augustus. Toen ging Club met 0-5 winnen in Eupen, sindsdien slikte het maar liefst tien wedstrijden op rij telkens een goal.

Clean sheets zijn geen doel

"Ik ben op zich niet bezig met die clean sheets, ik wil met Club gewoon wedstrijden winnen", probeert Mignolet dat te relativeren. "Maar momenteel grossieren we teveel in gelijke spelen. Met wat meer doortastendheid pakken we vier zeges op een rij."

Het zal in de komende wedstrijden niet evident worden voor Club om die reeks gelijke spelen te doorbreken. Donderdag moet het weer aan de bak in de Conference League met een trip naar Noorwegen voor een match tegen Bodö/Glimt. Daarna wacht een confrontatie met het Standard van de op revanche beluste Carl Hoefkens.

Slikt Club Brugge te veel tegendoelpunten?

Meest recent

Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

11
11
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

17
17
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

40
40
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

5
5
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

42
42
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

52
52
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

93
93
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

48
48
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

52
52
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

336
336
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

119
119
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

139
139
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

33
33
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

58
58
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

129
129
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

118
118
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

248
248
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

208
208
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

42
42
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

23
23
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

48
48
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

304
304
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

96
96
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

56
56

Meer sportnieuws