Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

door
Mignolet duidt pijnpunt aan bij kwakkelend Club Brugge

Het wil de laatste weken maar niet lukken voor Club Brugge. Het raakte zondagavond ook niet voorbij STVV en blikt daardoor terug op maar liefst vier wedstrijden op een rij die eindigden op 1-1. Daardoor liet het de kans liggen om met een zege te starten in de Conference League en dichter bij de top van het klassement te sluipen in de Jupiler Pro League.

Tegen STVV kende Blauw-Zwart een lastige eerste helft, maar het ging vervolgens beter nadat Ronny Deila tijdens de rust tactisch bijstuurde. Dat resulteerde in een snelle voorsprong en kansen op de 2-0, maar die viel niet. Aan de overkant viel de goal wel.

LEES OOK: 'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Zuur gelijkspel

Net toen Club STVV aan het wegdrukken was, wist Koita met een afgeweken schot toch Simon Mignolet te kloppen. "Dit gelijkspel smaakt dan ook heel zuur", zuchtte de doelman achteraf dan ook op de website van Club.

De defensie van Club baart stilaan toch zorgen. Het slikt vrij veel tegendoelpunten en de laatste keer dat Mignolet de nul kon houden, dateert inmiddels al van 13 augustus. Toen ging Club met 0-5 winnen in Eupen, sindsdien slikte het maar liefst tien wedstrijden op rij telkens een goal.

Clean sheets zijn geen doel

"Ik ben op zich niet bezig met die clean sheets, ik wil met Club gewoon wedstrijden winnen", probeert Mignolet dat te relativeren. "Maar momenteel grossieren we teveel in gelijke spelen. Met wat meer doortastendheid pakken we vier zeges op een rij."

Het zal in de komende wedstrijden niet evident worden voor Club om die reeks gelijke spelen te doorbreken. Donderdag moet het weer aan de bak in de Conference League met een trip naar Noorwegen voor een match tegen Bodö/Glimt. Daarna wacht een confrontatie met het Standard van de op revanche beluste Carl Hoefkens.

Slikt Club Brugge te veel tegendoelpunten?

Meest recent

'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

22
22
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

8
8
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

10
10
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

74
74
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

124
124
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

74
74
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

245
245
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

208
208
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

266
266
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

92
92
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

404
404
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

242
242
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

126
126
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

79
79
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

219
219
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

432
432
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

379
379
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

158
158
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

218
218
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

554
554
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

944
944
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

105
105

Meer sportnieuws