Mourinho slaat hard terug met verwijzing naar Lukaku

door
Mourinho slaat hard terug met verwijzing naar Lukaku

Er hing de voorbije dagen een storm in de lucht in Rome. Donderdag werd AS Roma immers met 4-1 vernederd door Genoa, waardoor het in de onderste regionen van het klassement in de Serie A bleef hangen. Het hoofd van José Mourinho leek op het kapblok te zullen liggen als het zondag tegen Frosinone opnieuw fout zou lopen.

Maar dat gebeurde uiteindelijk niet, met dank aan Romelu Lukaku. De Rode Duivel opende na 21 minuten de score met al zijn vierde goal in zes matchen voor de Romeinen. Daarmee effende hij het pad voor een 2-0-overwinning, pas de tweede zege van het seizoen in de Serie A.

Mourinho haalt uit

Mourinho haalde dus zijn gram en dat liet de Special One niet zomaar passeren. Hij haalde bij DAZN zwaar uit naar zijn critici. "Nu kan niemand zeggen dat het mijn schuld is dat Lukaku niet scoort", sneerde hij. "Romelu maakt hier zijn goals, zoals hij ook bij Manchester United en Inter deed. Ik ben niet iemand die kwaliteit verwoest."

Lukaku verscheen ook zelf voor de camera en had het over de samenwerking met zijn coach. "Ik heb een uitstekende band met Mourinho. Hij kent me goed", klonk het bij hem. "Ik wil ook mijn ploegmaats bedanken, want zij helpen me. We zitten in een moeilijke positie, maar het seizoen is nog lang."

Veel gepraat

De zege tegen Frosinone is alvast een stap in de goede richting. "Het was voor ons belangrijk om vanavond te winnen", aldus Lukaku. "De voorbije dagen hebben we veel gepraat met elkaar en met de trainer. We hebben een goede wedstrijd gespeeld."

Donderdag kan Roma alvast nog meer vertrouwen tanken, want dan kunnen ze zes op zes pakken in de Europa League. Ze wonnen hun openingsmatch tegen Sheriff Tiraspol en gaan straks ook tegen Servette Genève op zoek naar de drie punten.

Was AS Roma de best mogelijke stap voor Lukaku?

Meest recent

Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

12
12
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

30
30
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

48
48
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

106
106
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

54
54
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

198
198
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

124
124
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

357
357
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1009
1009
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

57
57
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

138
138
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

139
139
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

250
250
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

55
55
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

541
541
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

113
113
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

384
384
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

598
598
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

311
311
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

366
366
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

372
372
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

80
80
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

462
462
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

83
83

Meer sportnieuws