Mourinho slaat hard terug met verwijzing naar Lukaku

217
Mourinho slaat hard terug met verwijzing naar Lukaku

Er hing de voorbije dagen een storm in de lucht in Rome. Donderdag werd AS Roma immers met 4-1 vernederd door Genoa, waardoor het in de onderste regionen van het klassement in de Serie A bleef hangen. Het hoofd van José Mourinho leek op het kapblok te zullen liggen als het zondag tegen Frosinone opnieuw fout zou lopen.

Maar dat gebeurde uiteindelijk niet, met dank aan Romelu Lukaku. De Rode Duivel opende na 21 minuten de score met al zijn vierde goal in zes matchen voor de Romeinen. Daarmee effende hij het pad voor een 2-0-overwinning, pas de tweede zege van het seizoen in de Serie A.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Mourinho haalt uit

Mourinho haalde dus zijn gram en dat liet de Special One niet zomaar passeren. Hij haalde bij DAZN zwaar uit naar zijn critici. "Nu kan niemand zeggen dat het mijn schuld is dat Lukaku niet scoort", sneerde hij. "Romelu maakt hier zijn goals, zoals hij ook bij Manchester United en Inter deed. Ik ben niet iemand die kwaliteit verwoest."

Lukaku verscheen ook zelf voor de camera en had het over de samenwerking met zijn coach. "Ik heb een uitstekende band met Mourinho. Hij kent me goed", klonk het bij hem. "Ik wil ook mijn ploegmaats bedanken, want zij helpen me. We zitten in een moeilijke positie, maar het seizoen is nog lang."

Veel gepraat

De zege tegen Frosinone is alvast een stap in de goede richting. "Het was voor ons belangrijk om vanavond te winnen", aldus Lukaku. "De voorbije dagen hebben we veel gepraat met elkaar en met de trainer. We hebben een goede wedstrijd gespeeld."

Donderdag kan Roma alvast nog meer vertrouwen tanken, want dan kunnen ze zes op zes pakken in de Europa League. Ze wonnen hun openingsmatch tegen Sheriff Tiraspol en gaan straks ook tegen Servette Genève op zoek naar de drie punten.

Was AS Roma de best mogelijke stap voor Lukaku?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

17
17
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

148
148
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

59
59
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

66
66
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

106
106
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

127
127
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

57
57
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

298
298
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

677
677
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

160
160
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

164
164
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

363
363
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

683
683
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

253
253
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

599
599
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws