Lukaku scoort weer en zet Roma op weg naar broodnodige zege

door
Lukaku scoort weer en zet Roma op weg naar broodnodige zege

AS Roma kent een bijzonder woelige start van het seizoen, maar aan Romelu Lukaku ligt dat zeker niet. De Rode Duivel heeft snel zijn draai gevonden nadat hij eind augustus op huurbasis van Chelsea neerstreek en scoort nu al aan de lopende band. Zondagavond stond hij alweer aan het kanon, deze keer tegen Frosinone.

LEES OOK: Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Lukaku breekt de ban

De druk was voor die wedstrijd enorm, want de crisis loerde de voorbije dagen alsmaar nadrukkelijker om de hoek in de Italiaanse hoofdstad. Donderdag had Roma nog een 4-1 om de oren gekregen van Genoa en met een schamele vijf op achttien belandde het in de onderste regionen van het klassement.

Daardoor was de druk op José Mourinho de voorbije dagen behoorlijk groot geworden, maar Romelu Lukaku hielp zijn trainer weer in het zadel. Na 21 minuten bracht hij zijn ploeg op knappe wijze op voorsprong. Een vlotte combinatie belandde dankzij een fraai tikje van Dybala bij Lukaku, die zich vrij kapte en de doelman overhoeks te grazen nam. Het was al zijn vierde goal voor Roma.

Roma rukt op

Daarna had Roma de match onder controle, zonder nog echt aan te dringen. Frosinone kon daar echter weinig tegenover stellen en dus kwam de zege nooit in gevaar. Aanvoerder Pellegrini zette die in de slotfase nog wat extra kracht bij door de 2-0 binnen te knallen.

Voorlopig zal de storm in Rome dus even gaan liggen, want dankzij de tweede zege van het seizoen rukt Roma toch wat op in het klassement. Met acht punten wipt het immers naar de elfde plaats, waar Torino en Genoa momenteel evenveel punten tellen.

Zal AS Roma nu vertrokken zijn?

Meest recent

Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

71
71
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

37
37
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

145
145
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

120
120
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

380
380
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

224
224
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

87
87
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

89
89
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

378
378
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

362
362
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

464
464
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

547
547
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

233
233
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

834
834
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

469
469
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

131
131
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

200
200
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

139
139
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

119
119
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

284
284
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

177
177
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

650
650
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

318
318
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

101
101

Meer sportnieuws