Mazzu haalt snoeihard uit naar eigen spelers

door
Mazzu haalt snoeihard uit naar eigen spelers

Charleroi greep vorig seizoen maar net naast een plaats in de play-offs en werd dus ook dit seizoen verwacht als outsider in de strijd om de top zes. Voorlopig stellen de Carolo's echter zwaar teleur, want na negen speeldagen hebben ze amper zeven punten verzameld. Daarmee zijn ze in de kelder van het klassement beland.

Momenteel staat Charleroi op de veertiende plaats, met vier punten meer dan rode lantaarn Westerlo. Zondag moesten ze een nieuwe nederlaag slikken, deze keer op het veld van Union. Dat trad nochtans aan met een veredeld B-elftal met het oog op de Europese kraker tegen Liverpool, maar haalde het desondanks vlot met 3-1.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

"Deze mentaliteit kan ik niet aanvaarden"

Daarbij liet Charleroi zich drie keer verrassen op een stilstaande fase, waarbij Sykes twee keer scoorde en tussendoor ook Burgess raak trof. Felice Mazzu kon niet lachen met de manier waarop zijn ploeg zich alweer liet aftroeven.

"De eerste twintig minuten leek alles nog vredig, maar nadien liep er te veel fout. Ik zag geen agressiviteit meer in het team. Deze mentaliteit kan ik niet aanvaarden", haalde hij bij Het Laatste Nieuws hard uit naar zijn eigen spelers. "We misten in alle geledingen duelkracht. We worden monddood gemaakt door drie stilstaande fasen."

Niets aan te merken op zege Union

Dat het anders had kunnen lopen, wou Mazzu dan ook niet horen. "Akkoord, we waren op vijf centimeter van de 1-2. Dat had misschien iets kunnen veranderen. Maar op de zege van Union kan ik echter niets aanmerken", verklaarde hij.

Aanvankelijk leek Charleroi zich nochtans goed versterkt te hebben met spelers als Dabbagh, Dragsnes en Rogelj. Desondanks zwalpt het voorlopig door zijn seizoen en Mazzu zal nog heel wat werk hebben om dat recht te trekken. Als Charleroi zich niet snel herpakt, dreigt het zelfs nog te moeten knokken voor het behoud.

Is de kritiek van Mazzu terecht?

Meest recent

'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

13
13
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

54
54
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

22
22
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

131
131
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

38
38
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

46
46
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

199
199
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

63
63
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

35
35
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

58
58
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

87
87
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

126
126
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

119
119
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

310
310
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

149
149
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

354
354
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

143
143
'Union SG verrast: bankzitter op weg naar Bundesliga'

Union SG hoopt dit weekend een zeer goede zaak te doen in de titelstrijd, maar achter de schermen ...

73
73
WK-ganger én grotere marktwaarde voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen groot succes. Paars-Wit heeft volgende zomer weer heel ...

114
114
Robben looft Kompany en ziet één grote kwaliteit

Vincent Kompany is op weg om een van de meest iconische trainers uit de geschiedenis van Bayern ...

109
109
Van Holsbeeck geeft De Cat gouden tip voor transfer

Zal Nathan De Cat RSC Anderlecht in de zomer al verlaten? Die kans is zeker aanwezig. Herman Van ...

173
173
Van Gucht in liefdesdrama: Charlotte gaat vol in de aanval

Is er een pittige liefdesstrijd op gang gekomen in het leven van Ruben Van Gucht? De VRT-presentator ...

120
120
TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

178
178
Verhaeghe strooit met lof voor twee Club Brugge-pionnen

Club Brugge neemt het maandag in een historische finale op tegen Real Madrid. Club NXT won in de ...

334
334
Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht

Benito Raman heeft een verleden bij onder meer KAA Gent en RSC Anderlecht. Die laatstgenoemde is ...

187
187

Meer sportnieuws