Brys legt uit waarom OHL meer verdiende tegen Standard

door
Brys legt uit waarom OHL meer verdiende tegen Standard

Oud-Heverlee Leuven verloor met 1-2 tegen Standard. De thuisploeg hoopte lange tijd op puntengewin tegen de Rouches, maar dat lukte dus niet. Trainer Marc Brys baalde na de match enorm. Hij is van mening dat er meer inzat voor zijn ploeg.

LEES OOK: Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

"Onnodig"

"We hebben vooral in de eerste helft te gecrispeerd gespeeld. Onnodig. We kwamen weinig in ons spel en leverden de bal te snel terug in na recuperatie. Uiteraard tegen een agressieve tegenstander. We hadden beter moeten doen, rustiger en met meer circulatie moeten spelen. Er was altijd iemand vrij, maar we vonden die niet", zei hij op de clubkanalen.

In de tweede helft speelde OHL beter. "Na de pauze hebben we dat volledig veranderd. We zijn veel hoger blijven spelen en hebben zelf de pressie gespeeld. Dat loonde. Ik denk dat wij baas waren. Zij hebben buiten het doelpunt misschien één kans gekregen. Wij hebben veel wil aan de dag gelegd om gelijk te maken en hebben dat ook goed gedaan met een mooi doelpunt."

Kansen gemist

Toch werd het alsnog 1-2. "We zijn blijven voetballen en hadden enkele kansen in de tweede helft. Vooral die laatste in blessuretijd van Banzuzi was jammer. Hij had iets meer tijd om zijn rechtervoet te zoeken, maar het is wat het is."

OHL blijft zo achter met een 9 op 27. Het dreigt weer een zeer grijs seizoen te worden. De komende weken nemen Brys & co het op tegen Cercle Brugge, STVV, Anderlecht en Westerlo. Daarin zullen er de nodige punten moeten worden gepakt.

Verdiende OHL meer tegen Standard?

Meest recent

Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

56
56
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

829
829
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

72
72
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

286
286
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

168
168
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

185
185
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

151
151
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

191
191
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

167
167
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

73
73
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

68
68
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

58
58
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

150
150
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

210
210
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

418
418
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

289
289
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

553
553
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

42
42
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

489
489
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

109
109
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

90
90
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

350
350
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

184
184
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

264
264

Meer sportnieuws