Brys legt uit waarom OHL meer verdiende tegen Standard

door
Brys legt uit waarom OHL meer verdiende tegen Standard

Oud-Heverlee Leuven verloor met 1-2 tegen Standard. De thuisploeg hoopte lange tijd op puntengewin tegen de Rouches, maar dat lukte dus niet. Trainer Marc Brys baalde na de match enorm. Hij is van mening dat er meer inzat voor zijn ploeg.

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

"Onnodig"

"We hebben vooral in de eerste helft te gecrispeerd gespeeld. Onnodig. We kwamen weinig in ons spel en leverden de bal te snel terug in na recuperatie. Uiteraard tegen een agressieve tegenstander. We hadden beter moeten doen, rustiger en met meer circulatie moeten spelen. Er was altijd iemand vrij, maar we vonden die niet", zei hij op de clubkanalen.

In de tweede helft speelde OHL beter. "Na de pauze hebben we dat volledig veranderd. We zijn veel hoger blijven spelen en hebben zelf de pressie gespeeld. Dat loonde. Ik denk dat wij baas waren. Zij hebben buiten het doelpunt misschien één kans gekregen. Wij hebben veel wil aan de dag gelegd om gelijk te maken en hebben dat ook goed gedaan met een mooi doelpunt."

Kansen gemist

Toch werd het alsnog 1-2. "We zijn blijven voetballen en hadden enkele kansen in de tweede helft. Vooral die laatste in blessuretijd van Banzuzi was jammer. Hij had iets meer tijd om zijn rechtervoet te zoeken, maar het is wat het is."

OHL blijft zo achter met een 9 op 27. Het dreigt weer een zeer grijs seizoen te worden. De komende weken nemen Brys & co het op tegen Cercle Brugge, STVV, Anderlecht en Westerlo. Daarin zullen er de nodige punten moeten worden gepakt.

Verdiende OHL meer tegen Standard?

Meest recent

Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

20
20
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

279
279
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

217
217
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

280
280
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

141
141
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

152
152
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

150
150
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

164
164
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

137
137
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

313
313
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

88
88
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

315
315
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

241
241
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

428
428
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

232
232
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

256
256
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

249
249
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

158
158
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

320
320
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

225
225
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

433
433
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

809
809
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

208
208
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

117
117

Meer sportnieuws