Van Himst ziet twee titelkandidaten: "Steken boven de rest uit"

2929 stemmen
Van Himst ziet twee titelkandidaten:

Bij RSC Anderlecht is de start van het seizoen goed. Met een 18 op 27 heeft Paars-Wit de start zeker niet gemist. Van de titel spreken ze uiteraard nog niet in Brussel. Daarvoor lijken andere ploegen toch wat meer in huis te hebben. Paul Van Himst velt zijn oordeel.

LEES OOK: Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

Riemer moet resultaten boeken

Vorig jaar kende Anderlecht een rotseizoen. Een slecht samengestelde kern en een miscast met de trainer zorgden voor een elfde plaats. Na de komst van Jesper Fredberg en Brian Riemer zijn de resultaten beter geworden. Van Himst hoopt dat RSCA weer kan meespelen voor de prijzen.

"Ik denk dat we met de kern die er nu is kunnen meespelen voor de titel. Al zal Riemer snel een typeploeg moeten vinden die in staat is om meerdere weken op rij resultaten te halen. Anders blijven de twijfels toenemen en wordt het moeilijk voor hem, als je ziet hoeveel kritiek hij te verduren krijgt”, aldus Van Himst in La Capitale.

Club Brugge en AA Gent

Anderlecht heeft een goede kern, maar niet de beste in België. Er zullen een aantal ploegen moeten falen als RSCA de titel wil winnen. Van Himst schuift alvast twee betere ploegen naar voren.

"Dit seizoen zullen Club Brugge en AA Gent volgens mij boven de rest staan, maar misschien kan Anderlecht wel verrassen”, aldus Van Himst. 

AA Gent is zeker goed begonnen, maar in de breedte hebben zij zeker geen betere kern dan Anderlecht. Club Brugge inderdaad wel, maar ook KRC Genk mag niet vergeten worden. De Limburgers hebben een zeer brede kern en ook de tweede duurste van het land.

Zijn Gent en Club de titelfavorieten?

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

203
203
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

761
761
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

28
28
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

301
301
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

96
96
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

256
256
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

469
469
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

132
132
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

103
103
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

248
248
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

188
188
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

188
188
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

635
635
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

491
491
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

546
546
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

236
236
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

836
836
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

704
704
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

160
160
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

264
264
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

484
484

Meer sportnieuws