Verheyen niet onder de indruk van RSCA'er: "Het is wat het is"

648 stemmen
Verheyen niet onder de indruk van RSCA'er:

Bij RSC Anderlecht is het uitvallen van Thomas Delaney een zware domper. De Deense middenvelder was in geen tijd uitgegroeid tot een bepalende speler. Tegen KAS Eupen kon zijn vervanger niet overtuigen. Ook Gert Verheyen geraakte niet onder de indruk.

Amadou Diawara mocht opdraven als zijn vervanger. De ervaren middenvelder speelde degelijk, maar meer ook niet. Aan de bal blijft het een probleem en positioneel is Diawara ook niet bepaald een zekerheid. Théo Leoni en Mats Rits haalden een hoger niveau.

LEES OOK: 'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Diawara kan niet overtuigen

Commentator Peter Morren was niet echt overtuigd van de prestatie van de ex-speler van AS Roma en Napoli. "Of het nu 70 of 85% is, ik ben er niet kapot van. Gaat het nog iets worden, Gert?”, vroeg hij aan co-commentator Gert Verheyen. "We hebben hem nu al te vaak gezien om te verwachten dat het nog iets gaat worden. Het is wat het is, denk ik.”

Diawara toont genoeg inzet en inzake werkkracht valt hem niets te verwijten. Inzake voetballend vermogen en impact op het spel is het simpelweg te weinig. Hij kan zijn ploeg niet sturen en voor een speler met dat loon (1,5 à 2 miljoen euro bruto) moet en mag je meer verwachten.

Sterke Leoni en Rits

Tegen Eupen waren Leoni en Rits bij de beteren bij Anderlecht. Het blijft vreemd hoe een achttal dagen geleden bepaalde waarnemers Leoni eventueel uit de ploeg zagen verdwijnen. Hij is al heel het seizoen bijzonder goed op dreef en neemt de ploeg zelfs vaak bij de hand.

Met 5 assists en 1 goal in 9 duels heeft hij bovendien cijfers van een ‘nummer 10’. Hij zorgt dus voor genoeg aanvoer. Rits kwam tegen Eupen ook meer in het strafschopgebied van de tegenstander, dus aanvallend zijn er veel mogelijkheden op het middenveld bij RSCA.

Is Diawara te weinig voor Anderlecht?

Meest recent

"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

40
40
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

83
83
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

296
296
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

606
606
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

42
42
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

291
291
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

282
282
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

197
197
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

19
19
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

104
104
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

58
58
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

101
101
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

268
268
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

80
80
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

177
177
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

471
471
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

159
159
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

91
91
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

105
105
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

223
223
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

248
248
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

102
102
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

55
55
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

232
232
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

255
255

Meer sportnieuws