Verheyen niet onder de indruk van RSCA'er: "Het is wat het is"

648 stemmen
Verheyen niet onder de indruk van RSCA'er:

Bij RSC Anderlecht is het uitvallen van Thomas Delaney een zware domper. De Deense middenvelder was in geen tijd uitgegroeid tot een bepalende speler. Tegen KAS Eupen kon zijn vervanger niet overtuigen. Ook Gert Verheyen geraakte niet onder de indruk.

Amadou Diawara mocht opdraven als zijn vervanger. De ervaren middenvelder speelde degelijk, maar meer ook niet. Aan de bal blijft het een probleem en positioneel is Diawara ook niet bepaald een zekerheid. Théo Leoni en Mats Rits haalden een hoger niveau.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Diawara kan niet overtuigen

Commentator Peter Morren was niet echt overtuigd van de prestatie van de ex-speler van AS Roma en Napoli. "Of het nu 70 of 85% is, ik ben er niet kapot van. Gaat het nog iets worden, Gert?”, vroeg hij aan co-commentator Gert Verheyen. "We hebben hem nu al te vaak gezien om te verwachten dat het nog iets gaat worden. Het is wat het is, denk ik.”

Diawara toont genoeg inzet en inzake werkkracht valt hem niets te verwijten. Inzake voetballend vermogen en impact op het spel is het simpelweg te weinig. Hij kan zijn ploeg niet sturen en voor een speler met dat loon (1,5 à 2 miljoen euro bruto) moet en mag je meer verwachten.

Sterke Leoni en Rits

Tegen Eupen waren Leoni en Rits bij de beteren bij Anderlecht. Het blijft vreemd hoe een achttal dagen geleden bepaalde waarnemers Leoni eventueel uit de ploeg zagen verdwijnen. Hij is al heel het seizoen bijzonder goed op dreef en neemt de ploeg zelfs vaak bij de hand.

Met 5 assists en 1 goal in 9 duels heeft hij bovendien cijfers van een ‘nummer 10’. Hij zorgt dus voor genoeg aanvoer. Rits kwam tegen Eupen ook meer in het strafschopgebied van de tegenstander, dus aanvallend zijn er veel mogelijkheden op het middenveld bij RSCA.

Is Diawara te weinig voor Anderlecht?

Meest recent

België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

15
15
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

162
162
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

34
34
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

40
40
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

113
113
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

107
107
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

73
73
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

135
135
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

53
53
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

158
158
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

136
136
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

172
172
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

391
391
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

260
260
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

838
838
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

507
507
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

552
552
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

391
391
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

712
712
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

351
351
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

546
546
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

141
141
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2268
2268

Meer sportnieuws