Verschueren komt met zeer markante onthullingen over Nasri

588 stemmen
Verschueren komt met zeer markante onthullingen over Nasri

RSC Anderlecht haalde in de zomer van 2019 groots uit op de transfermarkt. Vincent Kompany, Nacer Chadli en Samir Nasri kwamen naar het Lotto Park. Op zijn 32ste was de ex-speler van Manchester City en Arsenal nog maar een schim van de speler die hij ooit was. 

In de podcast Café Constant sprak Michael Verschueren, toenmalig Head of Sports bij Anderlecht, over de transfer van Nasri. De Franse middenvelder bleek financieel geen peperdure speler te zijn.

LEES OOK: Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

Geen financieel risico

"Hij was een van de risicovolle spelers (inzake fitheid, nvdr.) die op ons lijstje stond. Vincent belde een keer met hem en als hij nog maar 70% was van de speler die hij ooit was, dan was dat voor België nog fenomenaal, zei Vince”, aldus Verschueren.

Nasri gaf blijk van de nodige honger. “Nasri zei ook zelf dat hij binnen drie maanden België kapot zou kunnen spelen en dat hij binnen zes maanden weer Europese top zou zijn. Erewoord. We namen dat risico. We gaven hem ook een contract van een jaar met bepaalde parameters. Financieel was dat niet extreem, maar het pakte niet goed uit.”

Gebrek aan discipline

De ex-topspeler was nooit fysiek in orde. Hij leefde niet meer helemaal voor zijn sport en het werden worden en geen daden bij hem. "Er was ook een enorm gebrek aan discipline. Hij dronk geen alcohol, maar zat te lang in de ‘theehuizen’, wat niet bevorderlijk was voor de nachtrust. Hij was wel zeer goed bezig met de jeugd, maar daarvoor hadden we hem niet gehaald."

Nasri speelde uiteindelijk amper negen wedstrijden voor Anderlecht. Nadien verdween hij helemaal uit beeld. Hij zou daarna nergens meer voetballen. 

Begrijp je dat RSCA dat gokje toen waagde?

Meest recent

‘Lukaku verraadt Napoli voor de meest gehate vijand’

Romelu Lukaku kan Napoli deze zomer verlaten voor de meest gehate vijand. Een Italiaanse topclub ...

200
200
Roef zorgt voor straffe beelden en geeft verklaring

Het Europese avontuur van AA Gent gaat verder, al heeft het donderdag toch weinig gescheeld. Bijna ...

16
16
Maamar spreekt duidelijke taal over vertrek bij Anderlecht

Anderlecht heeft donderdagavond een nieuwe stap richting de league phase van de Europa League gezet, ...

104
104
'Volgende jeugdproduct op vertrekken bij Club Brugge'

Club Brugge begint vrijdag aan zijn seizoen met de Supercup tegen bekerwinnaar Union. Daarin wordt ...

142
142
Coosemans geeft verklaring voor twee gezichten Anderlecht

Anderlecht mag nog steeds dromen van de Europa League, want het wist donderdagavond zijn tweede ...

115
115
Europese held bij Anderlecht: kranten geven 9 op 10

Even dreigde het opnieuw helemaal mis te lopen, maar RSC Anderlecht mag dan toch een voorronde ...

397
397
UEL/UECL: Anderlecht kent opponent, wisselend succes Nederland

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tweede voorronde van de Europa en Conference League ...

410
410
Roef flikt het wéér: AA Gent stoot door na strafschoppen

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Conference League. Tegen ...

175
175
'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

645
645
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

202
202
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

123
123
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

126
126
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

307
307
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

269
269
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

219
219
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1718
1718
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

105
105
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

515
515
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

870
870
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

153
153
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

524
524
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

16
16
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

517
517
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

287
287
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

115
115

Meer sportnieuws