Verschueren komt met zeer markante onthullingen over Nasri

door
Verschueren komt met zeer markante onthullingen over Nasri

RSC Anderlecht haalde in de zomer van 2019 groots uit op de transfermarkt. Vincent Kompany, Nacer Chadli en Samir Nasri kwamen naar het Lotto Park. Op zijn 32ste was de ex-speler van Manchester City en Arsenal nog maar een schim van de speler die hij ooit was. 

In de podcast Café Constant sprak Michael Verschueren, toenmalig Head of Sports bij Anderlecht, over de transfer van Nasri. De Franse middenvelder bleek financieel geen peperdure speler te zijn.

LEES OOK: Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

Geen financieel risico

"Hij was een van de risicovolle spelers (inzake fitheid, nvdr.) die op ons lijstje stond. Vincent belde een keer met hem en als hij nog maar 70% was van de speler die hij ooit was, dan was dat voor België nog fenomenaal, zei Vince”, aldus Verschueren.

Nasri gaf blijk van de nodige honger. “Nasri zei ook zelf dat hij binnen drie maanden België kapot zou kunnen spelen en dat hij binnen zes maanden weer Europese top zou zijn. Erewoord. We namen dat risico. We gaven hem ook een contract van een jaar met bepaalde parameters. Financieel was dat niet extreem, maar het pakte niet goed uit.”

Gebrek aan discipline

De ex-topspeler was nooit fysiek in orde. Hij leefde niet meer helemaal voor zijn sport en het werden worden en geen daden bij hem. "Er was ook een enorm gebrek aan discipline. Hij dronk geen alcohol, maar zat te lang in de ‘theehuizen’, wat niet bevorderlijk was voor de nachtrust. Hij was wel zeer goed bezig met de jeugd, maar daarvoor hadden we hem niet gehaald."

Nasri speelde uiteindelijk amper negen wedstrijden voor Anderlecht. Nadien verdween hij helemaal uit beeld. Hij zou daarna nergens meer voetballen. 

Begrijp je dat RSCA dat gokje toen waagde?

Meest recent

Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

12
12
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

16
16
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

14
14
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

73
73
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

145
145
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

35
35
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

17
17
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

96
96
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

249
249
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

243
243
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

193
193
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

215
215
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

184
184
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

260
260
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

334
334
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

85
85
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

123
123
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

338
338
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

687
687
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

115
115
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

147
147
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

515
515
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

475
475

Meer sportnieuws